Настроювання й використання медіастанції Connect Station CS100

У цій серії відео описано процеси настроювання, підключення, перенесення файлів, перегляду, надання спільного доступу й резервного копіювання ваших безцінних спогадів.

one-place

Настроювання медіастанції Connect Station

У цьому відео показано перші кроки з використання медіастанції Connect Station CS100: підключення до телевізора, увімкнення й вибір мови.

Перегляд відео

Підключення медіастанції Connect Station

Дізнайтеся про підключення до домашньої мережі Wi-Fi, вхід на шлюз CANON iMAGE GATEWAY, підключення соціальних мереж і хмарного сховища.

Перегляд відео

Перенесення зображень на медіастанцію Connect Station

У цьому навчальному відео показано перенесення фотографій і відеофайлів на медіастанцію Connect Station CS100 або безпосередньо з фотокамери за допомогою технологій NFC і Wi-Fi, або з картки пам’яті, або через USB-підключення.

Перегляд відео

Перегляд і впорядкування вмісту

Максимально розкрийте потенціал своєї колекції та впорядкуйте свої спогади, створюючи фотоальбоми й переглядаючи знімки зі смартфону або планшета.

Перегляд відео

Надання спільного доступу до зображень

Діліться своїми спогадами з родичами й друзями. У цьому навчальному відео показано надання спільного доступу до вмісту в соціальних мережах, надсилання зображень на інші медіастанції Connect Station і бездротовий друк із неперевершеною якістю.

Перегляд відео

Резервне копіювання

У цьому відео показано створення резервної копії вмісту медіастанції Connect Station CS100 й відновлення ваших даних.

Перегляд відео

Посібник для медіастанції Connect Station CS100

Якщо вам потрібна інформація про настроювання й використання медіастанції Connect Station CS100, завантажте цей посібник

Завантажити посібник для CS100 [PDF]