Canon XEED WX6000

XEED WX6000

У проекторі XEED WX6000 передбачено технологію панелей на рідких кристалах кремнію (LCOS), оптичну систему AISYS і функцією сервоприводу об’єктива, що забезпечує високу яскравість 5700 люменів і роздільну здатність WXGA+ — те, що потрібно компаніям для широкоекранного проектування.

Переваги

  • Власна роздільна здатність WXGA+
  • Технологія рідких кристалів на кремнії (LCOS)
  • Кольорова яскравість 5700 люменів
  • Коефіцієнт контрастності 1000:1
  • Сервопривід регулювання положення об’єктива, зуму та фокусної відстані
  • 4 взаємозамінних об’єктива на вибір
  • Покращене настроювання кольору RGB та колірної гами
  • Порти DVI та HDMI™
  • Мережевий порт, сумісний із PJLink™
  • Можливість встановлення під будь-яким кутом

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WX6000

Яскраве й чітке зображення


Маючи яскравість 5700 люменів і панелі LCOS, XEED WX6000 є ідеальним стаціонарним проектором. Маючи власну роздільну здатність WXGA+ (1440x900 пікселів), він є незамінним, коли необхідна висока яскравість, наприклад у конференц-залах та на масових заходах.

Дивовижна якість зображення


Панель на рідких кристалах кремнію (LCOS) з діагоналлю 0,7 дюйма і оптична система Canon AISYS забезпечують високу якість і цільність зображення для найвибагливішого глядача, у тому числі для проведення конференцій у готелях та у виставкових центрах.

Проеціювання у форматі 16:10 та високий коефіцієнт діафрагми забезпечують високу якість зображення, роблячи цю модель чудовим варіантом для демонстрації логотипів компаній та інших презентацій. Високий коефіцієнт контрастності 1000:1 гарантує надзвичайно глибокі відтінки чорного і реалістичні кольори.

Неперевершена якість об’єктивів Canon


Для стаціонарних проекторів потрібні винятково точні об’єктиви. Модель XEED WX6000 поєднує в собі якість і гнучкі можливості для застосування. Об’єктиви, виготовлені за оригінальною технологією Canon, гарантують високу чіткість зображення і максимальну світловидатність.

Додаткові можливості для встановлення з точністю до половини пікселя дає змогу передати зображення якнайкраще. Це дуже важливо в разі використання системи з кількох проекторів, зокрема для створення 3D-проекції, розміщення проекторів один над одним, панорамних систем або створення проекції на купол.

Виберіть найкращий об’єктив


Чотири змінних об’єктива — стандартний з 1,5-кратним оптичним збільшенням, ширококутний, довгофокусний з оптичним 1,7-кратним збільшенням і довгофокусний об’єктив із 1,95-кратним збільшенням — забезпечують стабільно високу якість зображення, навіть у великих приміщеннях.

Керування зображенням


У моделі XEED WX6000 передбачено низку інтелектуальних функцій для чіткого і правильного відтворення зображення. Індивідуальне керування моделлю RGB і шестикоординатне налаштування кольорової гами допомагають досягти виняткового кольоровідтворення, що наближає цю модель до відкаліброваних пристроїв професійного рівня.

Гнучкі можливості для підключення та використання


Проектор XEED WX6000 передбачає велику кількість варіантів підключення для потреб бізнесу, освіти та масових заходів. Через входи DVI та HDMI™ можна проеціювати цифрові зображення та відео високої роздільної здатності, а за допомогою мережевих портів та портів RS232C — керувати проектором з іншої кімнати або підключитися до локальної мережі. За допомогою промислового стандарту PJLink™можна відстежувати й керувати роботою проектора за його IP-адресою. У поєднанні з можливістю встановлення під будь-яким кутом ці функції перетворюють XEED WX6000 на універсальне рішення для бізнесу.

Заощадження коштів і зменшення викидів у навколишнє середовище


Проектор XEED WX6000 є одним із найенергоефективніших у промисловості: витрати енергії становлять 0,08 Вт на одиницю освітлення.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WX6000, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

HD Ready

Підтримка стандарту HD

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Послідовні команди

Завантажте послідовні команди, необхідні для настроювання пульта дистанційного керування пристрою WX6000

Завантажити (pdf)

Історії успіху XEED

Case Study Gesundheit Nord Medical

Медичні центри Gesundheit Nord

Відеопроектори Canon забезпечують надзвичайно чітке зображення для лікарів із групи медичних центрів «Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH». У центрах модернізовано щоденні процедури за допомогою відеопроекторів XEED SX80 Mark II Medical від компанії Canon, і тепер цифрові рентгенівські системи використовуються під час щоденних консультацій у чотирьох клініках Бремена.

Case Study inamo Restaurant

Ресторан Inamo, Лондон

У 2010 році понад 90 проекторів XEED компанії Canon було встановлено в ресторані Inamo St James. Проектори є частиною розробленого в Inamo рішення E-TableTM, яке дає відвідувачам змогу замовляти страви, вибирати цифрову скатерку, переглядати відео про приготування замовлених страв і навіть замовляти таксі. Усі ці дії виконуються за допомогою спроектованого на стіл дисплея.