Canon XEED WX520

XEED WX520

Найкомпактніший стаціонарний проектор із роздільною здатністю WXGA+ від компанії Canon. Надзвичайний світловий потік силою 5200 люменів залишається стабільним* у всьому діапазоні масштабування.

Переваги

  • Власна роздільна здатність WXGA+
  • 5200 люменів
  • Контрастність 2000:1
  • Об’єктив з 1,8-кратним збільшенням і зсувом по вертикалі та горизонталі
  • Функція «Зображення поруч із зображенням» і згладжування країв
  • Входи HDMI™ і DVI
  • Презентація без використання ПК
  • Легкий доступ до лампи та фільтра
  • Лідер з ефективності використання енергії у своєму класі**

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WX520

Компактний стаціонарний проектор із надзвичайною яскравістю


XEED WX520 — це найяскравіший і найкомпактніший стаціонарний проектор WXGA+ від компанії Canon. Використовуйте його для проектування яскравих, чітких і насичених зображень незалежно від відстані до проекції.

Незмінно* яскравий


Насолоджуйтеся винятковою яскравістю світлового потоку 5200 люменів і коефіцієнтом контрастності 2000:1 завдяки оптичній системі нового покоління AISYS від компанії Canon. Яскравість залишається незмінною в усьому діапазоні масштабування проекційного об’єктива з 1,8-кратним збільшенням завдяки сталій діафрагмі F/2,8. На відміну від моделей інших виробників, яскравість цієї моделі в довгофокусному положенні майже не знижується.

Покращені можливості відтворення зображень


Новітній процесор обробки зображень покращує якість зображень і підтримує вбудовану функцію згладжування та настроювання реєстрації, що ідеально підходить під час використання кількох екранів. Функція «Зображення поруч із зображенням» підтримується проеціюванням із двох цифрових пристроїв, тому ця модель ідеально підходить для проведення відеоконференцій. Зменшення розмитості руху забезпечує чіткість зображень навіть під час відтворення відео на високій швидкості, тоді як корекція трапецієподібного спотворення по 4 точках дає змогу виконувати проеціювання фактично під будь-яким кутом. Власна роздільна здатність WXGA+ (1440 x 900 пікселів) підтримується технологією відображення LCOS, що проектує надзвичайно згладжені та деталізовані зображення.

Гнучке та зручне керування


Модель XEED WX520 легко встановлюється завдяки інтеграції зсуву об’єктива по вертикалі та горизонталі. Проектор згинається та настроюється різними способами завдяки плоскій верхівці та розумним можливостям для встановлення опор.

Вибір підключення


Роз’єми HDMI та DVI дають змогу здійснювати цифрове підключення задля неперевершеної якості зображення. Мікропрограми швидко та легко оновлюються через USB-порт, що також дає змогу виконувати проеціювання безпосередньо із флеш-накопичувача USB. Функція NMPJ (Network Multi-Projection) забезпечує легке проеціювання за допомогою локальної мережі, а програма Crestron RoomView® — миттєве уніфіковане дистанційне керування та моніторинг.

Простий в обслуговуванні


Строк служби моделі XEED WX520 збільшився завдяки новим і надійнішим оптичним компонентам. В екорежимі лампа може працювати до 5000 годин, а завдяки легкому доступу лампу та повітряний фільтр можна замінити без демонтування проектора.

Винятково ефективне використання енергії


Модель XEED WX520 пропонує найнижчий у своєму класі** рівень споживання енергії, доповнений спеціальною кнопкою екорежиму, яка активує режим економного споживання енергії лампою та інші енергозберігаючі функції.

*Яскравість може зменшитися до 5 %. Згідно з розміром одного зображення.
**Проектори зі світлосилою 3000—6000 люменів, розмір панелі до 0,8 дюйма, моделі з однією лампою. Згідно з дослідженням Canon Inc станом на травень 2013 р.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WX520, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

HDMI Port

Порт HDMI

HD Ready

Підтримка стандарту HD

Crestron

Компанія Crestron