Canon XEED WX450ST

XEED WX450ST

Цей унікальний і новаторський компактний стаціонарний проектор WXGA+ для проеціювання з коротких відстаней характеризується зсувом об’єктива по вертикалі аж на 77 %. Завдяки яскравості 4500 люменів він проектує зображення надзвичайної якості з утричі коротшої відстані до проекції, ніж звичайні проектори.

Переваги

  • Власна роздільна здатність WXGA+
  • Об’єктив Canon для проеціювання з коротких відстаней
  • 4500 люменів
  • Контрастність 2000:1
  • Широкий діапазон зсуву об’єктива по вертикалі та горизонталі
  • Функція «Зображення поруч із зображенням» і згладжування країв
  • Входи HDMI™ і DVI
  • Презентація без використання ПК
  • Легкий доступ до лампи та фільтра
  • Винятково ефективне використання енергії

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WX450ST

Рухомий об’єктив для проеціювання з коротких відстаней і надзвичайна яскравість


Унікальна модель XEED WX450ST — це компактний стаціонарний мультимедійний проектор із надзвичайною яскравістю й високою роздільною здатністю. Його об’єктив Canon для проеціювання з коротких відстаней передбачає надширокий діапазон зсуву по вертикалі та горизонталі. Завдяки проекційному відношенню 0,571:1 цей новітній об’єктив повністю усуває спотворення (зазвичай до 0,1 %). Він здатний проектувати 100-дюймові зображення з майже втричі коротшої відстані, ніж звичайні проектори, — лише 1,23 м. Незважаючи на коротку фокусну відстань, об’єктив проектує зображення розміром від 30 аж до 300 дюймів по діагоналі. Завдяки зсуву по вертикалі та горизонталі (включаючи надширокий діапазон по вертикалі — 77 %) проектор можна непомітно розташувати над або під екраном, внаслідок чого він підходить для фронтального та тильного проеціювання.

Яскраві зображення, що швидко рухаються


Новітня оптична система AISYS є найефективнішою серед систем Canon, забезпечуючи яскравість 4500 люменів і коефіцієнт контрастності 2000:1. Тому зображення виходять чіткими, яскравими та живими з надзвичайно точними кольорами та згладженою передачею зображення, яку тільки можна очікувати від діапазону XEED.

Обробка зображення нового покоління


Власна роздільна здатність WXGA+ (1440 x 900 пікселів) підтримується технологією відображення LCOS, яка забезпечує вражаючі та ідеально згладжені зображення. Поряд з оптикою професійної якості, новий механізм для обробки зображень WX450ST підтримує зручні для встановлення функції, такі як згладжування країв устаткування, автономне настроювання реєстрації (для забезпечення ідеального вирівнювання панелі RGB) і вбудовані пробні зразки. Показ зображень поруч підтримується подвійним цифровим входом, тому він ідеально підходить для сучасних програм для проведення відеоконференцій. Функція корекції трапецієподібного спотворення по 4 кутах допомагає проектувати зображення майже з будь-якого кута, забезпечуючи ідеальну геометрію, тоді як функція зменшення розмитості під час руху зберігає зображення чітким під час відтворення відео на високій швидкості.

Створений для гнучкості встановлення


Новий корпус із плоскою верхівкою підтримує розумні можливості для встановлення опор та ідеально підходить для додаткового встановлення кількох проекторів. Зручне проеціювання у складеному, підвищеному та опущеному режимах.

Вибір підключення


Цифровий вхід підтримується роз’ємами HDMI та DVI-I, тоді як мікропрограми легко оновлюються через USB-порт, що дає змогу виконувати проеціювання безпосередньо із флеш-накопичувача USB. Програма Crestron RoomView® забезпечує миттєве уніфіковане дистанційне керування та моніторинг, а функція NMPJ (Network Multi-Projection) — легке проеціювання за допомогою локальної мережі.

Тривала робота й енергоефективність


Лампа XEED WX450ST розрахована на роботу до 5000 годин в екорежимі. Спеціальна кнопка екорежиму миттєво активує режим економного споживання електроенергії лампою та інші енергозберігаючі функції для надзвичайно енергоефективної роботи.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WX450ST, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

HD Ready

Підтримка стандарту HD

HDMI Port

Порт HDMI

Crestron

Компанія Crestron