Canon XEED WUX6010

XEED WUX6010

З флагманом лінійки стаціонарних проекторів Canon ви зможете досягти неперевершеної якості зображення завдяки власній роздільній здатності WUXGA, яскравості кольорового зображення 6000 люмен, підтримці HDBaseT та можливості вибрати один із п’яти високоякісних змінних об’єктивів.

Переваги

  • Чітке й надзвичайно реалістичне зображення завдяки власній роздільній здатності WUXGA
  • Надзвичайна яскравість 6000 люменів і коефіцієнт контрастності 2000:1
  • Створюйте яскраві зображення з точним відтворенням кольорів за допомогою технології панелей на рідких кристалах кремнію (LCOS)
  • Передавання зображень у форматі HD, звуку та керуючих сигналів за допомогою одного кабелю за стандартом HDBaseT
  • Можливість вибору з п’яти високоякісних змінних проекційних об’єктивів Canon
  • Керування зсувом об’єктива, зумом і фокусом за допомогою сервоприводу для швидкого й точного встановлення
  • Одночасне проеціювання поруч зображень із двох цифрових джерел
  • Новий покращений процесор обробки зображень із функціями апаратного зшивання зображення, одночасного проеціювання й корекції трапецієподібного спотворення по чотирьох кутах
  • Зменшення витрат на технічне обслуговування завдяки простому доступу до лампи й повітряного фільтра

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WUX6010

Зображення, що варті вашої уваги


Canon XEED WUX6010 — новий стандарт якості для стаціонарних проекторів. Завдяки власній роздільній здатності WUXGA з підтримкою стандарту Full HD можна отримувати яскраве чітке зображення з комп’ютера та інших джерел відеосигналу. Унікальна оптична технологія AISYS, розроблена компанією Canon, забезпечує яскравість 6000 люменів і коефіцієнт контрастності 2000:1, що дає змогу досягти високої чіткості зображення, навіть у середовищі з яскравим зовнішнім освітленням.

Удосконалена технологія панелей на рідких кристалах кремнію (LCOS)


Поєднання панелей на рідких кристалах кремнію (LCOS) та системи Canon AISYS дає змогу досягти максимально згладженого зображення. Кольори передаються якнайточніше, а на зображеннях відсутні небажані ефекти решітки та райдуги, які часто зустрічаються на панелях, вироблених за іншими технологіями. Це робить WUX6010 ідеальним варіантом для ситуацій, у яких потрібне згладжене, але водночас деталізоване зображення.

П’ять універсальних змінних об’єктивів Canon


Серія з п’яти чудових проекційних об’єктивів Canon відмінно доповнює характеристики WUX6010 і дає змогу використовувати його в будь-якому середовищі. Завдяки сервоприводу можна надзвичайно точно, до півпікселя, регулювати положення об’єктива в горизонтальній і вертикальній площині, що дає змогу ідеально встановити проектор за будь-яких умов. Визнана технологія Canon забезпечує відмінні геометричні характеристики, чіткий фокус і високу точність, які відповідають вашим очікуванням від лідера в галузі оптики для обробки зображення.

Універсальне та зручне підключення


Проектори WUX6010 оснащені кількома входами, що надає гнучкі можливості для підключення. Порт HDBaseT дає можливість передавати зображення у форматі HD, звук і керуючі сигнали за допомогою одного кабелю довжиною до 100 м без утрати якості. Це значно розширює спектр можливих конфігурацій системи. Завдяки входам DVI та HDMI проектори WUX6010 ідеально підходять для відеоконференцій, коли необхідно розмістити декілька зображень поруч. Для паралельного проеціювання зображень можна використовувати два цифрових джерела або одне цифрове та одне аналогове джерело.

Потужні функції контролю зображень


WUX6010 має великий арсенал засобів керування зображенням, завдяки яким ви отримуєте повний контроль над презентацією без жодних зусиль. Розширені функції, зокрема апаратне зшивання зображення, дають змогу легко поєднувати зображення з кількох проекторів, створюючи вражаючі композитні демонстрації. Функція корекції трапецієподібних спотворень по чотирьох точках забезпечує чіткість і точне відтворення зображення під час проеціювання під кутом, а горизонтальне й вертикальне настроювання міток суміщення дає змогу досягати ідеального вирівнювання панелі RGB із точністю до одного пікселя.

Модульна конструкція для легкого обслуговування


Апарат WUX6010 надзвичайно простий в обслуговуванні. Лампу й повітряний фільтр можна легко замінити, не знімаючи проектор із місця, де він установлений. На проектори WUX6010 поширюється трирічна розширена гарантія Canon із послугою позичання, завдяки чому клієнт може отримати в тимчасове користування проектор, поки його апарат перебуває на ремонті чи технічному обслуговуванні*.

*Ця послуга передбачає, де є така можливість, видачу апарата на заміну наступного дня після одержання запиту на ремонт. Якщо запит отримано після полудня, у вихідні або святкові дні, апарат на заміну буде надано протягом двох днів. Надання послуги позичання підпадає під дію умов і положень у повному викладі та можливе лише на певних територіях.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WUX6010, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

Full HD video reproduced in perfect detail

Відтворення відео у форматі Full HD в найдрібніших деталях

HDMI Port

Порт HDMI

Supporting HD video, audio and control

Підтримка відео у форматі HD, звуку та керування

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Crestron

Компанія Crestron

Compatible HDBaseT Transmitters

(Other transmitters may be compatible but have not been tested)

Manufacturer Type Model Name Connection via HDBaseT Note
Video Audio LAN RS-232C
Crestron Transmitter DM-TX-201-C Yes Yes Yes No This transmitter does not have an RS-232C terminal.
DM-TX-401-C Yes Yes Yes Yes
Kramer Transmitter TP-581T Yes Yes Yes Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices
TP-582T Yes Yes Yes Yes
AMX Transmitter DX-TX Yes Yes Yes No
Gefen Transmitter GEF-HDCAT5-ELRPOL(S) Yes Yes No No This transmitter does not support RS-232C when connected to the projector. The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
Atlona Transmitter AT-HDTX-RSNET Yes Yes No Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
CYP
PU-507-KIT Yes Yes Yes Yes


[Notes]
Set to HDBaseT for Serial Connection in the Menu.
Not compatible with “Extron XTP” specifications.