Canon XEED WUX6000

XEED WUX6000

Справді захоплюючі зображення завдяки провідним стаціонарним проекторам Canon. Вони вирізняються власною роздільною здатністю WUXGA, яскравістю кольорів 6000 люменів, а також можливістю вибору п’яти високоякісних додаткових об’єктивів.

Переваги

  • Чітке й надзвичайно реалістичне зображення завдяки власній роздільній здатності WUXGA
  • Надзвичайна яскравість 6000 люменів і коефіцієнт контрастності 2000:1
  • Створюйте яскраві зображення з точною передачею кольорів за допомогою технології панелей на рідких кристалах кремнію (LCOS)
  • Можливість вибору з п’яти високоякісних змінних проекційних об’єктивів Canon
  • Керування зсувом об’єктива, зумом і фокусом за допомогою сервоприводу для швидкого й точного встановлення
  • Одночасне проеціювання поруч зображень із двох цифрових джерел
  • Новий покращений процесор обробки зображень із функціями згладжування країв устаткування, одночасного проеціювання й корекції трапецієподібного спотворення по чотирьох кутах
  • Зменшення витрат на технічне обслуговування завдяки простому доступу до лампи й повітряного фільтра

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WUX6000

Зображення, що варті вашої уваги


Canon XEED WUX6000 — новий стандарт якості для стаціонарних проекторів. Завдяки власній роздільній здатності WUXGA з підтримкою стандарту Full HD можна отримувати яскраве чітке зображення з комп’ютера та інших джерел відеосигналу. Унікальна оптична технологія AISYS, розроблена компанією Canon, забезпечує яскравість 6000 люменів і коефіцієнт контрастності 2000:1, що дає змогу досягти високої чіткості зображення, навіть у середовищі з яскравим зовнішнім освітленням.

Удосконалена технологія панелей на рідких кристалах кремнію (LCOS)


Поєднання панелей на рідких кристалах кремнію (LCOS) та системи Canon AISYS дає змогу досягти максимально згладженого зображення. Кольори передаються якнайточніше, а на зображеннях відсутні небажані ефекти «решітки» та «райдуги», які часто зустрічаються на панелях, вироблених за іншими технологіями. Технологія рідких кристалів кремнію (LCOS), яка використовується в проекторах WUX6000, забезпечує надзвичайно високий коефіцієнт діафрагми (96 %), тому цей апарат — ідеальний в умовах, де вимагається згладжене й водночас чітке зображення.

П’ять універсальних змінних об’єктивів Canon


Серія з п’яти чудових проекційних об’єктивів Canon відмінно доповнює характеристики WUX6000 і дає змогу використовувати його в будь-якому середовищі. Завдяки сервоприводу можна надзвичайно точно, до півпікселя, регулювати положення об’єктива в горизонтальній і вертикальній площині, що дає змогу ідеально встановити проектор за будь-яких умов. Визнана технологія Canon забезпечує відмінні геометричні характеристики, чіткий фокус і високу точність, які відповідають вашим очікуванням від лідера в галузі оптики для обробки зображення.

Розширені можливості завдяки подвійним цифровим входам


Проектори WUX6000 оснащені кількома входами, що надає гнучкі можливості для підключення. Завдяки входам DVI та HDMI ці проектори ідеально підходять для відеоконференцій, коли необхідно розмістити декілька зображень поруч. Для паралельного проеціювання зображень можна використовувати два цифрових джерела або одне цифрове та одне аналогове джерело.

Потужні функції контролю зображень


WUX6000 має великий арсенал засобів керування зображенням, завдяки яким ви отримуєте повний контроль над презентацією без жодних зусиль. Розширені функції, зокрема згладжування країв устаткування, дають змогу легко з’єднувати зображення з кількох проекторів, створюючи вражаючі композитні демонстрації. Функція корекції трапецієподібного спотворення по 4 точках забезпечує чіткість і точну передачу зображення під час проеціювання під кутом, а горизонтальне й вертикальне настроювання реєстрації дає змогу досягати ідеального вирівнювання панелі RGB із точністю до одного пікселя.

Модульна конструкція для легкого обслуговування


Апарат WUX6000 надзвичайно простий в обслуговуванні. Лампу й повітряний фільтр можна легко замінити, не знімаючи проектор із місця, де він установлений. На проектори WUX6000 поширюється трирічна розширена гарантія Canon із послугою позичання, завдяки чому клієнт може отримати в тимчасове користування проектор, поки його апарат перебуває на ремонті чи технічному обслуговуванні*.

*Ця послуга передбачає, де є така можливість, видачу апарата на заміну наступного дня після одержання запиту на ремонт. Якщо запит отримано після полудня, у вихідні або святкові дні, апарат на заміну буде надано протягом двох днів. Надання послуги позичання підпадає під дію умов і положень у повному викладі та можливе лише на певних територіях.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WUX6000, функції та можливості цієї БФП.