Canon XEED WUX5000

XEED WUX5000

Перевагою проектора XEED WUX5000 є технологія LCOS, яка забезпечує світловий потік 5000 люменів, роздільну здатність WUXGA, підтримку формату Full HD і взаємозамінні об’єктиви із сервоприводом, тим самим якість зображень стаціонарних проекторів виходить на новий рівень.

Переваги

  • Власна роздільна здатність WUXGA та можливість відтворення Full HD (1080p)
  • Технологія рідких кристалів на кремнії (LCOS)
  • 5000 люмен (4000 лм у безшумному режимі)
  • Коефіцієнт контрастності 1000:1
  • Сервопривід регулювання положення об’єктива, зуму та фокусної відстані
  • 3 взаємозамінних об’єктива на вибір
  • Покращене настроювання кольору RGB та колірної гами
  • Входи DVI та HDMI
  • Мережевий порт і підтримка інтерфейсу PJLink

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WUX5000

Ідеальна комбінація для забезпечення надзвичайної якості зображень


Проектор XEED WUX5000 встановлює новий стандарт якості для стаціонарних проекторів. Завдяки проекції з роздільною здатністю WUXGA (1920 x 1200 пікселів) він із неймовірною чіткістю передає зображення з комп’ютера ПК або Macintosh і відтворює найдрібніші подробиці відео у форматі Full HD. Технологія LCOS компанії Canon забезпечує вражаючу якість зображень, уникаючи при цьому традиційних побічних ефектів звичайного створення проекції — небажаних ефектів «сіточки» або «райдуги».

Виняткова продуктивність


У проекторі XEED WUX5000 використовується оптична система Canon AISYS останнього покоління, яка забезпечує потужний світловий потік силою 5000 люменів для будь-якого вмісту, незалежно від його колірності. Система AISYS оптимізує роботу матриць LCOS, даючи змогу досягти «реальної» яскравості кольорів. Коефіцієнт контрастності 1000:1 забезпечує відтворення яскравих кольорів і відмінну глибину чорного кольору. Виняткова технологія узгодження кольорів Delta-E наближає проектор до відкаліброваних пристроїв професійного рівня.

Взаємозамінні об’єктиви Canon із сервоприводом


Для проектора моделі XEED WUX5000 доступна ціла низка високоякісних взаємозамінних об’єктивів із сервоприводом. Для більшості приміщень ідеальним буде стандартний 1,5-кратний варіооб’єктив. Для великих приміщень доступний також 1,7-кратний довгофокусний об’єктив. Надширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню ідеальний для тильного проеціювання. Високоякісні об’єктиви Canon були розроблені спеціально для максимізації яскравості з винятковою чіткістю і геометрією зображення.

Розширені функції встановлення


Для полегшення керування масштабуванням із сервоприводом функції фокуса і зсуву об’єктива можна змінювати за допомогою пульта дистанційного керування з точністю в половину пікселя. У проекторі моделі XEED WUX5000 передбачено чудове керування, необхідне в разі встановлення одного або кількох проекторів, зокрема для створення 3D-проекції, розміщення проекторів один над одним, панорамних систем або створення проекції на купол.

Гнучкість інтеграції та універсальність підключення


Порти DVI-D та HDMI дають змогу підключати проектор XEED WUX5000 до джерел високоякісного цифрового сигналу. Передбачено також 15-штирковий роз’єм VGA і три міні-порти для передавання аудіосигналів. Для керування та контролю проектор має послідовний порт для мережевого кабелю, а завдяки підтримці інтерфейсу PJLink він є ідеальним рішенням для інтеграції з аудіовідеосистемою.

Простота обслуговування


Обслуговування ще ніколи не було таким простим і швидким. Високоефективна лампа має ресурс до 3000 годин (у безшумному режимі — 4000 годин). Її можна легко замінити з тильної панелі проектора. Повітряний фільтр просто висувається збоку. Передбачено швидкий доступ до головних компонентів оптики, тому немає потреби в повному розбиранні.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WUX5000, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

Full HD video reproduced in perfect detail

Відтворення відео у форматі Full HD в найдрібніших деталях

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)