Canon XEED WUX500

XEED WUX500

Цей компактний стаціонарний WUXGA-проектор порадує вас чудовою якістю зображення, широким вибором інтерфейсів підключення та стабільною яскравістю 5000 люменів. Його створено на базі технології LCoS, оснащено високоякісним варіооб’єктивом Canon із 1,8-кратним збільшенням, а також модулями HDBaseT та Wi-Fi.

XEED WUX500

Переваги

  • Детальні та неймовірно реалістичні зображення завдяки роздільній здатності WUXGA (1920 x 1200 пікселів) і підтримці формату Full HD
  • Яскраві зображення зі стабільною* яскравістю 5000 люменів і власним коефіцієнтом контрастності 2000:1
  • Згладжені та цілісні зображення з точним відтворенням яскравих кольорів завдяки панелі LCoS і технології AISYS
  • Трансфокатор зі збільшенням в 1,8 раза, ручним зсувом і фокусуванням для швидкого й точного монтажу
  • Підключення до найрізноманітніших пристроїв завдяки функції NMPJ та підтримці HDBaseT** та Wi-Fi для бездротової локальної мережі
  • Розширені функції для відтворення зображень, зокрема апаратне зшивання, «Картинка до картинки» та корекція трапецеїдальних спотворень за чотирма кутами
  • Проеціювання з кількох джерел (до дев’яти проекторів) через USB без використання ПК
  • Порт HDMI і мережевий порт RJ-45
  • Зменшення витрат на технічне обслуговування завдяки простому доступу до лампи й повітряного фільтра
  • Енергоефективний режим ECO (термін служби лампи: 5000 год., рівень шуму: 30 дБА)

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WUX500

Компактний і високопродуктивний стаціонарний проектор


Цей компактний стаціонарний проектор XEED WUX500 вагою лише 5,6 кг порадує вас чудовою якістю зображення та широким вибором інтерфейсів підключення. Він проеціює яскраві та детальні зображення з високою роздільною здатністю WUXGA (1920 x 1200 пікселів) і підтримкою формату Full HD з комп’ютера та інших відеоджерел, що гарантує легкість читання тексту та згладжений вигляд графіки.

Рівномірна* яскравість


Оптична система AISYS від компанії Canon забезпечує високу яскравість 5000 люменів і контрастність 2000:1, що є запорукою чітких зображень навіть в умовах яскравого освітлення. Завдяки варіооб’єктиву з 1,8-кратним збільшенням і діафрагмою F2,8 яскравість практично не змінюється незалежно від коефіцієнта збільшення.

Удосконалена технологія панелей на рідких кристалах кремнію (LCOS)


Панелі LCoS (Liquid Crystal on Silicon — рідкі кристали на кремені) разом із системою AISYS створюють надзвичайно згладжені та цілісні зображення з точним і яскравим відтворенням кольорів без небажаних ефектів «решітки» та «веселки», які притаманні проекторам із панелями, виготовленими за іншими технологіями.

Ефективні функції контролю відтворення зображення


Набір сучасних функцій забезпечує легке та гнучке керування відтворенням зображень. Вбудовані функції зшивання та регулювання реєстрації дають змогу легко поєднувати зображення з кількох проекторів, а корекція трапецеїдальних спотворень за чотирма точками допомагає зберегти різкість і точність відтворення зображення навіть у випадку проеціювання під кутом. Функція «Картинка до картинки» дає можливість проеціювати зображення з двох цифрових джерел (або одного цифрового й одного аналогового), що ідеально підходить для відеоконференцій.

Проста досконалість


Високоякісний варіооб’єктив Canon із 1,8-кратним збільшенням забезпечує прецизійну геометрію, чіткий фокус і високу точність. Його оснащено приводом вертикального та горизонтального зсуву об’єктива, що відкриває широкі можливості для монтажу.

Широкий вибір інтерфейсів підключення


Проеціюйте фотографії та відео з різноманітних джерел завдяки широкому вибору входів проектора. Проектор підтримує підключення HDBaseT** та Wi-Fi, а також функцію проектування NMPJ для зручного проектування через дротову або бездротову локальну мережу. Для цифрового входу доступні роз’єми HDMI та DVI, тоді як мікропрограму можна легко оновити через USB-порт, що також дає можливість проеціювати зображення безпосередньо з флеш-накопичувачів USB без використання ПК. Вбудований мережевий порт RJ-45 дає змогу здійснювати дистанційне стеження та керування. Крім того, проектор підтримує стандарт Crestron Connected™.

Енергоефективність і простота в обслуговуванні


В енергоефективному режимі ECO термін служби лампи подовжується до 5000 годин, а рівень шуму вентилятора знижується до 30 дБА, тож проектор працює тихіше. Лампу та повітряний фільтр можна швидко й легко замінити без демонтажу проектора. Для WUX500 надається послуга тимчасової заміни за трирічною розширеною гарантією Canon, завдяки якій ви зможете вже на наступний день*** після звернення отримати в тимчасове користування інший проектор на час обслуговування або ремонту вашого власного пристрою.

Варіант для медичних закладів


Доступна також спеціальна версія для медичних закладів, що відповідає стандарту DICOM 14.

*Яскравість може зменшитися до 5 %. Згідно з розміром одного зображення.
** Див. нижче список перевірених сумісних передавачів HDBaseT.
*** Ця послуга передбачає видачу апарата на заміну наступного дня після одержання запиту на ремонт, якщо це можливо. Якщо запит отримано після полудня, у вихідні або святкові дні, апарат на заміну буде надано протягом двох днів. Надання послуги позичання підпадає під дію умов і положень у повному викладі та можливе лише на певних територіях.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WUX500, функції та можливості цієї БФП.

Сумісні передавачі HDBaseT

(інші передавачі також можуть бути сумісні, але їх не випробувано)

ВиробникТипНазва моделіПідключення через HDBaseTПримітка
ВідеоЗвукЛокальна мережаRS-232C
Компанія CrestronПередавачDM-TX-201-CТакТакТакНіЦей TX не має порту RS-232C.
DM-TX-401-CТакТакТакНі
KramerПередавачTP-581TТакТакТакТак
TP-582TТакТакТакТак
AMXПередавачDX-TXТакТакТакНіЦей TX не підтримує RS-232C для проектора.
ExtronПередавачXTP T USW 103НіНіНіНі
GefenПередавачGEF-HDCAT5-ELRPOL(S)ТакТакНі*³НіЦей TX не підтримує RS-232C для проектора.
AtlonaПередавачAT-HDTX-RSNETТак*¹ТакТакНі
CYPПередавачPU-507-KITТак*¹ТакТакТак

*¹ Якщо підключено певні зовнішні пристрої, зображення може виводитися з нижчою роздільною здатністю.
*² Цей проектор не підтримує функцію Extron XTP.
*³ У режимі очікування передавання даних на проектор через локальну мережу неможливе (TX не підтримує режим LPPF2).

Відмови від зобов’язань
За замовчуванням — лок. мережа (Гбіт).
Switching HDBaseT⇔лок. мережа (Гбіт), потрібно перезавантажити проектор.

Історії успіху XEED

Медичні центри Gesundheit Nord

Відеопроектори Canon забезпечують надзвичайно чітке зображення для лікарів із групи медичних центрів «Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH». У центрах модернізовано щоденні процедури за допомогою відеопроекторів XEED SX80 Mark II Medical від компанії Canon, і тепер цифрові рентгенівські системи використовуються під час щоденних консультацій у чотирьох клініках Бремена.

Ресторан Inamo, Лондон

У 2010 році понад 90 проекторів XEED компанії Canon було встановлено в ресторані Inamo St James. Проектори є частиною розробленого в Inamo рішення E-TableTM, яке дає відвідувачам змогу замовляти страви, вибирати цифрову скатерку, переглядати відео про приготування замовлених страв і навіть замовляти таксі. Усі ці дії виконуються за допомогою спроектованого на стіл дисплея.