Canon XEED WUX450ST

XEED WUX450ST

Цей універсальний світлосильний компактний короткофокусний проектор WUXGA підтримує HDBaseT та забезпечує яскравість 4500 люменів і зсув об’єктива по вертикалі на 75 %, що відкриває широкі можливості для розташування.

XEED WUX450ST

Переваги

  • Чіткі детальні зображення завдяки власній роздільній здатності WUXGA (1920 х 1200)
  • Проекції практично без спотворень завдяки короткофокусному об’єктиву Canon
  • Чарівно яскраві зображення завдяки яскравості 4500 люмен
  • Глибокі реалістичні кольори завдяки власній контрастності 2000:1
  • Широкі можливості установки, зокрема зі зсувом об’єктива по вертикалі на 75 %
  • Великий вибір варіантів підключення, зокрема через HDBaseT, входи HDMI™ і DVI, а також мережу Wi-Fi
  • Гнучкі можливості для одночасного проеціювання та зшивання зображень
  • Проеціювання безпосередньо з USB-накопичувача без використання ПК з макс. 9 проекторів, підключених через локальну мережу
  • Щедра 3-річна гарантія, яка передбачає заміну лампи та можливість отримати в тимчасове користування проектор на заміну вже наступного дня після звернення*
  • Виняткова енергоефективність, термін служби лампи 5000 год і рівень шуму лише 30 дБА (в екорежимі)

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WUX450ST

Рухомий об’єктив для проеціювання з коротких відстаней


XEED WUX450ST — це універсальний компактний стаціонарний мультимедійний проектор із високою роздільною здатністю та широкими можливостями. Зсув по горизонталі та надширокий діапазон зсуву по вертикалі (75 %) дає змогу непомітно розташувати проектор над або під екраном. Він також підходить для фронтального та тильного проеціювання.

Точність і універсальність


Незважаючи на коротку фокусну відстань, об’єктив проектує зображення розміром від 30 аж до 300 дюймів по діагоналі. Завдяки проекційному відношенню 0,56:1 об’єктив майже повністю усуває спотворення (зазвичай 0,1 %). Він здатний проеціювати 100-дюймові зображення з майже втричі коротшої відстані, ніж звичайні проектори — лише 1,2 м.

Яскраві та плавні зображення


Новітня оптична система Canon AISYS робить проектор XEED WUX450ST неймовірно ефективним і забезпечує незмінно високу якість зображення. Яскравість 4500 люменів і власна контрастність 2000:1 забезпечують чіткі, яскраві та живі зображення, а їхні кольори відтворюються з надзвичайною точністю, притаманною всім моделям лінійки XEED.

Покращена обробка


Тепер можна легко отримати приголомшливі й ідеально згладжені зображення в найрізноманітніших приміщеннях. Професійна технологія відображення LCOS забезпечує власну роздільну здатність WUXGA (1920 x 1200 пікселів) і підтримку Full HD. Завдяки відповідності стандарту DICOM проектор підтримує моделювання в режимах Blue base і Clear base. При проеціюванні одного зображення поруч з іншим можна вибрати як моделювання DICOM, так і sRGB.

Творчі функції для відтворення зображень


Новий процесор для обробки зображень XEED WUX450ST забезпечує чудові та зручні у використанні функції, зокрема апаратне зшивання, вбудоване регулювання суміщення зображень та власні тестові зразки. Зображення можна проектувати безпосередньо з USB-накопичувача, не використовуючи ПК. Крім того, для відтворення зображення можна поєднати 9 проекторів, підключених за допомогою кабелю локальної мережі. Показ зображень поруч підтримується подвійним цифровим входом, тому він ідеально підходить для сучасних програм для проведення відеоконференцій. Функція корекції трапецієподібного спотворення за 4 точками допомагає проеціювати зображення майже з будь-якого кута зі збереженням геометричних пропорцій.

Зручна для встановлення конструкція


Проектор компактного розміру можна встановлювати в аудиторіях, конференц-залах та інших приміщеннях невеликого розміру. Він стане відмінним рішенням для музеїв і творчих виставок, адже корпус із плоскою верхньою частиною дає можливість вибрати зручне розташування ніжок, що ідеально підходить для систем із кількома проекторами. Щоб отримати потрібну проекцію, можна встановити проектори один над одним або повернути вертикальну проекцію на будь-який кут.

Гнучкі можливості для підключення


Нові можливості підключення пропонують навіть більше варіантів розташування і використання. Підтримка HDBaseT дає можливість передавати аудіосигнали, зображення та сигнали керування за допомогою одного кабелю довжиною до 100 м. На відстані до 25 м дані можна передавати через бездротову мережу за допомогою вбудованого модуля Wi-Fi. Функція проектування NMPJ, у свою чергу, дозволяє легко встановити підключення через локальну мережу. Роз’єми HDMI і DVI-I забезпечують паралельне отримання даних через цифрові входи, а технологія Crestron RoomView® — оперативне централізоване дистанційне керування та моніторинг.

Довговічний і недорогий в обслуговуванні


Строк служби лампи XEED WUX450ST — до 5000 годин в екорежимі. Окрема кнопка ECO дає можливість миттєво перейти в режим роботи лампи з низьким енергоспоживанням і активувати інші функції енергозбереження, що робить цей проектор неймовірно енергоефективним. На проектори цієї моделі надається розширена гарантія, що передбачає безкоштовну заміну до 3 ламп протягом трирічного періоду. Крім того, завдяки трирічній гарантії Canon із послугою позичання клієнт може вже наступного дня* після звернення отримати в тимчасове користування проектор, поки його апарат перебуває у ремонті чи технічному обслуговуванні.

*Ця послуга передбачає, де є така можливість, видачу апарата на заміну наступного дня після одержання запиту на ремонт. Якщо запит отримано після полудня, у вихідні або святкові дні, апарат на заміну буде надано протягом двох днів. Надання послуги позичання підпадає під дію умов і положень у повному викладі та можливе лише на певних територіях.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WUX450ST, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

Full HD video reproduced in perfect detail

Відтворення відео у форматі Full HD в найдрібніших деталях

HDMI Port

Порт HDMI

Supporting HD video, audio and control

Підтримка відео у форматі HD, звуку та керування

Wi-Fi CERTIFIED

Сертифікований для технології Wi-Fi

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Crestron

Компанія Crestron

3 Yr XEED Extended warranty
3yr Lamp Promotion