Canon XEED WUX450

XEED WUX450

Найкомпактніший стаціонарний проектор із роздільною здатністю WUXGA від компанії Canon. Потужний світловий потік силою 4500 люменів залишається стабільним* у всьому діапазоні масштабування. Високоякісний 1,8-кратний об’єктив зі зсувом по вертикалі та горизонталі для простого встановлення.

Переваги

  • Власна роздільна здатність WUXGA
  • 4500 люменів
  • Контрастність 2000:1
  • Об’єктив з 1,8-кратним збільшенням і зсувом по вертикалі та горизонталі
  • Функція «Зображення поруч із зображенням» і згладжування країв
  • Входи HDMI™ і DVI
  • Презентація без використання ПК
  • Легкий доступ до лампи та фільтра
  • Лідер з ефективності використання енергії у своєму класі**

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WUX450

Компактний і високопродуктивний стаціонарний проектор


Мультимедійний проектор XEED WUX450 — це найкомпактніша стаціонарна модель серії WUXGA від компанії Canon, яка забезпечує яскраве зображення з високою роздільною здатністю незалежно від відстані до проекції.

Рівномірна* яскравість


Оптична система нового покоління AISYS від компанії Canon забезпечує потужну яскравість 4500 люменів і коефіцієнт контрастності 2000:1. Проекційний об’єктив з 1,8-кратним збільшенням має сталу діафрагму F/2,8. Яскравість залишається незмінною незалежно від параметрів масштабування та майже не знижується в довгофокусному положенні.

Нові потужні функції обробки зображень


Якість зображення покращилася завдяки цілковито новому процесору обробки зображень. Це забезпечує вбудовані функції згладжування країв і настроювання реєстрації, що ідеально підходить для використання кількох дисплеїв. Проеціювання із двох цифрових пристроїв забезпечує проеціювання зображень поруч, що зручно для проведення відеоконференцій. Зменшення розмитості під час руху забезпечує чіткість зображень навіть під час відтворення відео на високій швидкості, тоді як корекція трапецієподібного спотворення по 4-х кутах дає змогу виконувати проеціювання фактично під будь-яким кутом. Власна роздільна здатність WUXGA (1920 x 1200 пікселів) і можливість відтворення Full HD підтримуються технологією відображення LCOS, що забезпечує неперевершені та ідеально згладжені зображення.

Проста досконалість


Об’єктив проектора підтримує зсув по вертикалі та горизонталі для простішого встановлення, а плоска верхівка та додаткова опора дають змогу настроювати його різноманітними способами, у тому числі складати.

Гнучке підключення


Для цифрового входу доступні роз’єми HDMI та DVI, тоді як мікропрограми швидко та просто оновлюються через USB-порт проектора, що також дає можливість здійснювати проеціювання безпосередньо із флеш-накопичувача USB. Програма Crestron RoomView® забезпечує миттєве уніфіковане дистанційне керування та моніторинг, а функція NMPJ (Network Multi-Projection) — легке проеціювання за допомогою локальної мережі.

Простота обслуговування


Модель XEED WUX450 оснащено новими та надійнішими оптичними компонентами з подовженим строком служби. Лампа розрахована на роботу до 5000 годин в екорежимі, а легкий доступ до лампи та повітряного фільтра дають змогу обслуговувати їх у встановленому режимі. Завдяки модульній конструкції пристрій зручно встановлювати й обслуговувати.

Лідер з ефективності використання енергії у своєму класі**


Проектор XEED WUX450 пропонує найнижчий рівень споживання електроенергії у своєму класі, а спеціальна кнопка екорежиму миттєво активує режим економного споживання енергії лампою та забезпечує прямий доступ до інших енергозберігаючих функцій.

*Яскравість може зменшитися до 5 %. Згідно з розміром одного зображення.
**Проектори зі світлосилою 3000—6000 люменів, розмір панелі до 0,8 дюйма, моделі з однією лампою. Згідно з дослідженням Canon Inc станом на травень 2013 р.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WUX450, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

HDMI Port

Порт HDMI

Full HD video reproduced in perfect detail

Відтворення відео у форматі Full HD в найдрібніших деталях

Crestron

Компанія Crestron