Canon XEED WUX400ST

XEED WUX400ST

Перший компактний стаціонарний проектор WUXGA від компанії Canon для проеціювання з коротких відстаней зі зсувом об’єктива по вертикалі аж на 75 % і яскравістю 4000 люменів, а також винятково ефективним використанням енергії.

Переваги

  • Власна роздільна здатність WUXGA
  • Об’єктив Canon для проеціювання з коротких відстаней
  • 4000 люменів
  • Контрастність 2000:1
  • Зсув об’єктива по вертикалі та горизонталі
  • Функція «Зображення поруч із зображенням» і згладжування країв
  • Входи HDMI™ і DVI
  • Презентація без використання ПК
  • Легкий доступ до лампи та фільтра
  • Винятково ефективне використання енергії

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WUX400ST

Рухомий об’єктив для проеціювання з коротких відстаней


XEED WUX400ST — це унікальний компактний стаціонарний мультимедійний проектор із високою роздільною здатністю. Його об’єктив Canon для проеціювання з коротких відстаней передбачає надширокий діапазон зсуву по вертикалі та горизонталі. Цей новітній об’єктив повністю усуває спотворення (зазвичай до 0,1 %) і має проекційне відношення 0,557:1. Тому 100-дюймові зображення можна проектувати на відстані лише 1,2 м, що майже втричі менше відстані, яка потрібна звичайним проекторам. Незважаючи на коротку фокусну відстань, об’єктив проектує зображення розміром від 30 аж до 300 дюймів по діагоналі. Завдяки зсуву по вертикалі та горизонталі (включаючи надширокий діапазон по вертикалі — 75 %) проектор можна непомітно розташувати над або під екраном, внаслідок чого він підходить для фронтального та тильного проеціювання.

Яскраві та плавні зображення


Остання оптична система Canon AISYS ефективніша, ніж будь-коли. Завдяки яскравості 4000 люменів і коефіцієнту контрастності 2000:1 зображення чіткі, яскраві та живі, з надзвичайно точними кольорами та згладженою передачею зображення, яку тільки можна очікувати від діапазону XEED.

Удосконалена обробка зображень


Власна роздільна здатність WUXGA (1920 x 1200 пікселів) і можливість відтворення Full HD підтримуються технологією відображення LCOS, яка забезпечує неперевершені та ідеально згладжені зображення. Поряд з оптикою професійної якості, новий механізм для обробки зображень XEED WUX400ST підтримує зручні для встановлення функції, такі як згладжування країв устаткування, автономне настроювання реєстрації (для забезпечення ідеального вирівнювання панелі RGB) і вбудовані пробні зразки. Показ зображень поруч підтримується подвійним цифровим входом, тому він ідеально підходить для сучасних програм для проведення відеоконференцій. Функція корекції трапецієподібного спотворення по 4 кутах допомагає проектувати зображення майже з будь-якого кута, забезпечуючи ідеальну геометрію, тоді як функція зменшення розмитості під час руху зберігає зображення чітким під час відтворення відео на високій швидкості.

Зручна для встановлення конструкція


Новий корпус із плоскою верхівкою підтримує розумні можливості для встановлення опор та ідеально підходить для додаткового встановлення кількох проекторів. Зручне проеціювання у складеному, підвищеному та опущеному режимах.

Гнучке підключення


Цифровий вхід підтримується роз’ємами HDMI та DVI-I, тоді як мікропрограми легко оновлюються через USB-порт, що дає змогу виконувати проеціювання безпосередньо із флеш-накопичувача USB. Програма Crestron RoomView® забезпечує миттєве уніфіковане дистанційне керування та моніторинг, а функція NMPJ (Network Multi-Projection) — легке проеціювання за допомогою локальної мережі.

Надійний і енергоефективний


Лампа XEED WUX400ST розрахована на роботу до 5000 годин в екорежимі. Спеціальна кнопка екорежиму миттєво активує режим економного споживання електроенергії лампою та інші енергозберігаючі функції для надзвичайно енергоефективної роботи.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WUX400ST, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

Full HD video reproduced in perfect detail

Відтворення відео у форматі Full HD в найдрібніших деталях

HDMI Port

Порт HDMI

Crestron

Компанія Crestron