Canon XEED WUX4000

XEED WUX4000

Проектор WUX4000 із технологією LCOS, лінійкою змінних об'єктивів роздільною здатністю WUXGA та підтримкою стандарту Full HD – новий лідер на ринку стаціонарних проекторів.

Переваги

  • Власна роздільна здатність WUXGA та можливість відтворення Full HD
  • Технологія рідких кристалів на напівпровідниках (LCOS)
  • 4000 люмен
  • Контрастність 1000:1
  • Сервопривід регулювання положення об'єктива, фокусної віддалі та чіткості
  • 3 взаємозамінних об'єктива на вибір
  • Покращене регулювання компонентів кольору та колірної гами
  • Входи DVI та HDMI
  • Мережевий роз'єм та підтримка інтерфейсу PJLink

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED WUX4000

Роздільна здатність WUXGA і технологія відображення LCOS – унікальне поєднання


Проектор XEED WUX4000, що відтворює зображення з роздільною здатністю WUXGA (1920 x 1200 пікселів), встановлює нові рекорди якості на ринку стаціонарних проекторів. Зображення як із комп'ютера сімейства PC, так і з Macintosh проектуються з винятковою якістю, а відео Full HD відтворюється у найдрібніших деталях. Технологія LCOS компанії Canon дає змогу уникнути традиційних побічних ефектів багатьох інших проекторів та забезпечує вражаючу якість зображення без небажаних ефектів "сіточки" чи "райдуги".

Виняткова продуктивність


У проекторі XEED WUX4000 використовується оптична система Canon AISYS останнього покоління, що забезпечує потужний світловий потік силою в 4000 люмен. Система AISYS оптимально використовує можливості матриць LCOS, що дає змогу проектувати якісне зображення навіть за яскравого навколишнього освітлення. Коефіцієнт контрастності 1000:1 забезпечує відтворення яскравих кольорів та відмінну глибину чорного кольору.

Лінійка змінних об'єктивів Canon


WUX4000 – перша модель у сімействі XEED, для якої пропонується широкий вибір високоякісних змінних об'єктивів. У більшості випадків буде цілком достатньо стандартного варіооб'єктиву з кратністю 1,5. Однак для великих приміщень також можна придбати довгофокусний варіооб'єктив, а для систем задньої проекції ідеально підійде ультраширококутний об'єктив із фіксованою фокусною відстанню. Незалежно від обраного об'єктиву Canon, ви отримуєте гарантовано високу якість зображення – зі збереженням чіткості та без втрати якості чи порушення геометрії зображення.

Сервопривід об'єктива


У проекторі WUX4000 передбачено сервопривід регулювання положення об'єктива у горизонтальній та вертикальній площині, що значно спрощує процес монтажу. У вертикальній площині об'єктив можна змістити в діапазоні від +55% до -15% висоти зображення, а в горизонтальній – на +/-10% ширини зображення.

Гнучкість інтеграції та універсальність підключення


Проектор XEED WUX4000 розрахований на використання з цифровими пристроями відтворення зображень високої чіткості та обладнаний входами DVI-D та HDMI. Передбачено також 15-голковий роз'єм VGA і три міні-роз'єми для вхідного аудіосигналу. Для керування та контролю проектор має послідовний порт і гніздо для мережевого кабелю, а підтримка інтерфейсу PJLink робить модель WUX4000 ідеальним рішенням для інтегрованих аудвовідеосистем.

Простота обслуговування


Проектор WUX4000 розрахований на тривалу експлуатацію, а його обслуговування значно спрощується завдяки модульній будові. Лампа високої продуктивності має ресурс до 3000 годин (у "тихому" режимі). Замінити її можна з тильної панелі проектора. Повітряний фільтр просто витягується збоку, без потреби зняття проектора. Навіть для основних оптичних компонентів, що мають обмежений термін експлуатації, передбачено можливість легкої заміни без розбирання пристрою. Обслуговування ще ніколи не було таким простим та швидким.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED WUX4000, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

Full HD video reproduced in perfect detail

Відтворення відео у форматі Full HD в найдрібніших деталях

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)