Canon XEED SX6000

XEED SX6000

У проекторах моделі XEED SX6000 передбачено технологію панелей на рідких кристалах кремнію (LCOS), оптичну систему AISYS і об’єктиви із сервоприводом, що забезпечує яскравість 6000 люменів і високу роздільну здатність SXGA+, які є ідеальними для відтворення зображень зі звичайними пропорціями.

Переваги

  • Власна роздільна здатність SXGA+
  • Технологія рідких кристалів на кремнії (LCOS)
  • Кольорова яскравість 6000 люменів
  • Коефіцієнт контрастності 1000:1
  • Сервопривід регулювання положення об’єктива, зуму та фокусної відстані
  • Чотири взаємозамінних об’єктиви
  • Покращене настроювання кольору RGB та колірної гами
  • Порти DVI та HDMI™
  • Мережевий порт, сумісний із PJLink™
  • Можливість встановлення під будь-яким кутом

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED SX6000

Яскраве й чітке зображення


Canon XEED SX6000 — це найяскравіший стаціонарний проектор, у якому використовується технологія LCOS. Маючи роздільну здатність SXGA+ (1400x1050 пікселів) і яскравість 6000 люменів, він незамінний там, де необхідна висока яскравість, наприклад при використанні кількох екранів, на масштабних заходах та в аудиторіях.

Дивовижна якість зображення


0,7-дюймова панель LCOS у поєднанні з оптичною системою Canon AISYS забезпечують високу якість і цільність зображення для найвибагливішого глядача, у тому числі для проведення конференцій в готелях та лекційних залах.

Проекція у форматі 4:3 та високий коефіцієнт діафрагми дають змогу проеціювати «бархатне» зображення, що робить цю модель ідеальною для фотографів, які бажають підкреслити відтінки у своїй роботі. Високий коефіцієнт контрастності 1000:1 гарантує надзвичайно глибокі відтінки чорного і реалістичні кольори.

Неперевершена якість об’єктивів Canon


Для стаціонарних проекторів потрібні винятково точні об’єктиви, і модель XEED SX6000 поєднує в собі якість і гнучкі можливості для застосування. Об’єктиви, виготовлені за оригінальною технологією Canon, гарантують високу чіткість зображення і найбільшу яскравість.

Додаткові можливості для встановлення з точністю до половини пікселя дають змогу передати зображення якнайкраще. Це дуже важливо в разі використання системи з кількох проекторів, зокрема для створення 3D-проекції, розміщення проекторів один над одним, панорамних систем або створення проекції на купол.

Виберіть найкращий об’єктив


Чотири змінних об’єктива — стандартний з 1,5-кратним оптичним збільшенням, ширококутний, довгофокусний з оптичним 1,7-кратним збільшенням і довгофокусний об’єктив з 1,95-кратним збільшенням — дають гнучкі можливості для вашої творчості, навіть у найбільших аудиторіях.

Керування зображенням


У моделі XEED SX6000 передбачено низку інтелектуальних функцій, які допомагають відтворювати зображення правильно й чітко. Індивідуальне керування моделлю RGB і шестикоординатне налаштування кольорової гами допомагають досягти виняткового кольоропередавання, що наближає цю модель до відкаліброваних пристроїв професійного рівня.

Гнучкі можливості для підключення та використання


Проектор XEED SX6000 передбачає велику кількість варіантів підключення для потреб бізнесу, освіти та масових заходів. Через входи DVI та HDMI™ можна проеціювати цифрові зображення та відео високої роздільної здатності, а за допомогою мережевих портів та портів RS232C — керувати проектором з іншої кімнати або підключитися до локальної мережі. За допомогою промислового стандарту PJLink™ можна керувати проектором та спостерігати за його роботою за його IP-адресою. У поєднанні з можливістю встановлення під будь-яким кутом ці функції перетворюють XEED SX6000 на універсальне рішення.

Заощадження коштів і зменшення викидів у навколишнє середовище


Проектор XEED SX6000 можна вважати одним із найенергоефективніших у галузі: витрати енергії становлять 0,08 Вт на одиницю освітлення.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED SX6000, функції та можливості цієї БФП.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

HD Ready

Підтримка стандарту HD

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Послідовні команди

Завантажте послідовні команди, необхідні для настроювання пульта дистанційного керування пристрою SX6000

Завантажити (pdf)

Case Study Gesundheit Nord Medical

Медичні центри Gesundheit Nord

Відеопроектори Canon забезпечують надзвичайно чітке зображення для лікарів із групи медичних центрів «Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH». У центрах модернізовано щоденні процедури за допомогою відеопроекторів XEED SX80 Mark II Medical від компанії Canon, і тепер цифрові рентгенівські системи використовуються під час щоденних консультацій у чотирьох клініках Бремена.

Case Study inamo Restaurant

Ресторан Inamo, Лондон

У 2010 році понад 90 проекторів XEED компанії Canon було встановлено в ресторані Inamo St James. Проектори є частиною розробленого в Inamo рішення E-TableTM, яке дає відвідувачам змогу замовляти страви, вибирати цифрову скатерку, переглядати відео про приготування замовлених страв і навіть замовляти таксі. Усі ці дії виконуються за допомогою спроектованого на стіл дисплея.