Canon XEED 4K501ST

XEED 4K501ST

Насолоджуйтеся якістю зображення нового покоління та неймовірною гнучкістю завдяки сучасному найкомпактнішому* стаціонарному проектору вагою лише 18 кг, що підтримує формат 4K (4096 х 2400). Запорука небачених результатів — 5000 люмен, 4K-панель LCOS і об’єктив Canon для зображень формату 4K.

XEED 4K501ST

Переваги

 • Компактний і легкий стаціонарний проектор із власною роздільною здатністю 4K (4096 х 2400)
 • Оптична система AISYS і три 4K-панелі LCOS забезпечують відтворення чітких і згладжених зображень
 • Скляний ширококутний 4K-об’єктив і яскравість 5000 люмен забезпечують високу яскравість зображення в усьому діапазоні збільшення
 • Власна контрастність 3000:1 гарантує відтворення насичених чистих кольорів і глибоких природних чорних відтінків
 • Універсальний проекційний об’єктив Canon з 1,3-кратним збільшенням і можливістю зсуву по горизонталі та вертикальні за допомогою сервоприводу
 • Корекція трапецієподібних спотворень за чотирма кутами та зшивання зображення у форматі HD відкривають широкі можливості для монтажу
 • Входи DVI та HDMI 2.0 гарантують сумісність із комп’ютерними та цифровими відеоджерелами
 • Коефіцієнт затримки кадру 1,0 і нова система стабілізації оптимізують характеристики відтворення фільмів у форматі 4K
 • Технологія проектування на ввігнуту поверхню дає змогу контролювати периферійний фокус і досягти бездоганної глибини різко зображуваного простору
 • Легке обслуговування та міцна конструкція забезпечують низьку загальну вартість володіння

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XEED 4K501ST

Приголомшлива деталізація завдяки роздільній здатності 4K


XEED 4K501ST — це найменший* стаціонарний проектор на ринку з підтримкою роздільної здатності 4K (4096 х 2400) і компактним шасі. Роздільна здатність 4K забезпечує напрочуд чітке відтворення тексту, згладжене відтворення графіки й високу яскравість зображення як із комп’ютера, так і з відеоджерел.

Компактна, ефективна й точна оптична технологія


Компактний блок, що складається з оптичної системи AISYS і 3 рефлективних 4K-панелей LCOS у проекторі 4K500ST, забезпечує найкращі в галузі показники. Технологія AISYS покращує відтворення кольору, підвищує яскравість і посилює контрастність. Два модулі обробки зображення забезпечують згладжене та яскраве відтворення зображення, що майже не відрізняється від оригіналу. Компактний розмір проектора значно спрощує його монтаж там, де розмір і вага мають неабияке значення.

Яскраві й точні зображення завдяки новому об’єктиву


Проектор 4K501ST оснащено новим скляним 4K-об’єктивом з 1,3-кратним збільшенням, створеним на основі багаторічного досвіду розробки високоякісних об’єктивів компанії Canon. Яскравість 5000 люмен у поєднанні з постійною діафрагмою F2,6 забезпечує незмінно високу яскравість відтворення зображень за допомогою 4K501ST у всьому діапазоні збільшення. Максимальна контрастність 3000:1 забезпечує бездоганну якість зображення в реальних умовах використання. Природні кольори та глибокі відтінки чорного створюють незабутнє враження від перегляду.

Неймовірна гнучкість і зручність використання


XEED 4K501ST дає змогу легко досягти визначних результатів практично в будь-якому положенні. Завдяки підтримці зсуву об’єктива за допомогою сервоприводу (+/–60 %) положення зображення можна легко відрегулювати, не нахиляючи та не змінюючи положення проектора. Корекція трапецеїдальних спотворень за 4 кутами забезпечує геометричну точність зображення. Технологія зшивання зображення з високою роздільною здатністю дає змогу поєднувати зображення з кількох проекторів 4K501ST та застосовувати корекцію на рівні окремих пікселів. 5-точкова корекція дає змогу регулювати пікселі RGB з точністю до 0,1 пікселя для більш чіткого відтворення на вигнутих і купольних екранах. Серед численних розширених можливостей у професійному меню — режим із різноманітними можливостями входу, оптимізатор DVI, можливість отримання відомостей про вхідний сигнал, відображення загального часу роботи, а також функція змінення стопового розряду з 1 до 2, що дає змогу забезпечити сумісність із ширшим спектром пристроїв, що підтримують підключення через послідовний інтерфейс.

Універсальність в експлуатації


Завдяки 4 гніздам DVI-D і 2 гніздам HDMI 2.0 проектор 4K501ST легко підключити до кількох джерел зображень формату 4K, зокрема джерел цифрового відео та комп’ютерів. Порт HDMI 2.0 дає змогу транслювати вміст у форматі 4K за допомогою одного HDMI-кабелю. Фільми з роздільною здатністю 4K відтворюються майже без розмиття руху. Ще одна перевага — миттєвий відгук із затримкою лише 16,6 мс, що особливо важливо для спеціальних тренажерів. Технологія проектування на ввігнуті поверхні дає змогу контролювати не лише загальний, а й периферичний фокус проектора, таким чином забезпечуючи точне відтворення зображення навіть на куполоподібних поверхнях.

Простота обслуговування та низька вартість експлуатації


Окрім компактної та міцної конструкції, 4K501ST також гарантує неймовірну зручність використання з низьким рівнем експлуатаційних витрат. Лампу та повітряний фільтр можна легко замінити без демонтажу проектора. Краща у своєму класі енергоефективність** (усього 475 Вт в екорежимі й 0,4 Вт у режимі очікування) суттєво скорочує поточні витрати. Просто натисніть спеціальну кнопку Eco, щоб оптимізувати кожен параметр і звести до мінімуму енергоспоживання.

* На момент публікації
** Порівняно з проекторами з аналогічною яскравістю

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XEED 4K501ST, функції та можливості цієї БФП.

4K DVC icon

Роздільна здатність 4K

For powerful brightness and a high contrast ratio

Дивовижна яскравість і високий коефіцієнт контрастності

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Crestron

Компанія Crestron

3 Yr XEED Extended warranty
 • Мультимедійний проектор 4K501ST
 • Пульт дистанційного керування (RS-RC05)
 • 2 батарейки типу AA
 • Кабель живлення змінного струму
 • Упаковка з кодом EAN
 • Гарантійний талон (E)
 • Компакт-диск з інструкціями з експлуатації
 • Важлива інформація