Canon XEED 4K500ST

Насолоджуйтеся перевагами потужного проеціювання у форматі 4K

Насолоджуйтеся якістю зображення нового покоління та неймовірною гнучкістю завдяки сучасному найкомпактнішому та найлегшому* стаціонарному проектору з підтримкою формату 4K (4096 х 2400). Запорука небачених результатів — 5000 люмен, 4K-панель LCOS і об’єктив Canon для зображень формату 4K.

0 %
  Комплектація

  Надзвичайна чіткість зображення з роздільною здатністю 4K

  Потужність, легкість і точність

  Роздільна здатність 4K (4096 x 2400) забезпечує неймовірно чітке відтворення тексту, згладжування графіки й найвищу якість зображення як із комп’ютера, так і з відеоджерел. Створений на базі компактного шасі, проектор XEED 4K500ST має найменші розміри серед аналогічних товарів на ринку, а тому його найлегше монтувати.

   4K500ST
  Projector

  Ціла низка функцій для художнього проеціювання

  Створюйте приголомшливі імерсивні презентації за допомогою кількох проекторів завдяки вбудованій функції розмиття границь навіть на вигнутих і купольних поверхнях. Функція граничного фокусування (змінення фокуса тільки по краях), субпіксельна реєстрація і 28 тестових шаблонів унікального подвійного модуля обробки зображень 4K ще більше спрощують настройку. Точне відтворення зображення завдяки функції динамічної гами, що запобігає недостатньому експонуванню темних і надлишковому експонуванню світлих областей. Зображення відтворюються в природних кольорах.

  Якість 4K для медичного обладнання

  Зображення в медицині повинні відповідати міжнародному стандарту (DICOM, частина 14), щоб коректно відтворювати відтінки сірого, наприклад на рентгенівських знімках. Вбудований режим DICOM sim відтворює ці зображення в синій або прозорій колірній температурі. Точне відтворення зображень із найменшими відмінностями тону забезпечує 21 параметр із різними гамами для точного регулювання.

  4K

  Оптична система AISYS і три LCOS-панелі з роздільною здатністю 4K

  Найкращі показники в галузі

  Винятково компактний проектор 4K500ST з оптичною системою AISYS і трьома рефлективними LCOS-панелями з роздільною здатністю 4K забезпечує найкращі в галузі показники. Технологія AISYS покращує відтворення кольору, підвищує яскравість і посилює контрастність. Два модулі обробки зображення забезпечують згладжене та яскраве відтворення зображення, що майже не відрізняється від оригіналу. Компактний розмір проектора значно спрощує його монтаж там, де розмір і вага мають неабияке значення.

  Industry leading performance

  Більш ніж 4K

  Приголомшлива роздільна здатність 4096 x 2400 (9 830 400 пікселів), вища ніж DCI, найменша панель LCOS із діагоналлю 0,76" та роздільною здатністю 4K. Висока роздільна здатність і якісне відтворення кольорів завдяки трьом LCOS-панелям дають змогу демонструвати зображення так, як це було задумано автором.

  Beyond-4k

  Яскраві чіткі зображення й компактний корпус

  Щоб забезпечити високу яскравість на малому шасі система Canon AISYS (система аспектного підсвічування) незалежно регулює світло ламп у вертикальному й горизонтальному напрямках. Висока яскравість (5000 люменів) забезпечується в усьому діапазоні збільшення без зниження контрасту.

  Bright, clear images

  Ширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню з роздільною здатністю 4K та яскравістю 5000 люменів

  4K500ST

  Оптична технологія Canon

  XEED 4K500ST оснащено новим скляним 4К-об’єктивом з 1,3-кратним збільшенням, створеним на основі багаторічного досвіду розробки високоякісних об’єктивів компанії Canon. Яскравість 5000 люмен у поєднанні з постійною діафрагмою F2,6 забезпечує стабільно неперевершену яскравість зображень, відтворених за допомогою XEED 4K500ST, у всьому діапазоні збільшення. Контрастність 3000:1 забезпечує бездоганну якість зображення в реальних умовах використання. Природні кольори та глибокі відтінки чорного створюють незабутнє враження від перегляду.

  Відтворення на купольних і вигнутих екранах

  Ідеальне фокусування зображення навіть по краях вигнутих і купольних екранів досягається завдяки регулюванню граничного фокуса. Оптична корекція дає змогу змінювати фокус по краях зображення. Можливість регулювання для ввігнутих і опуклих екранів радіусом 3 м та більше. Завдяки великій діафрагмі f/2,6 зберігається глибина різкості, а змінна апертура дає змогу підвищувати глибину різкості залежно від кривини екрана. Настройки зберігаються в пам’яті об’єктива, тож їх можна легко застосувати за потреби.

  Projector
  4K500ST

  Зображення без викривлень у всій площі проеціювання

  Телевізійне викривлення зображення проявляється неправильним відтворенням форми зображення по краях, що обумовлено якістю об’єктива. Подушко- або бочкоподібне викривлення може виникати в разі відтворення за допомогою одного проектора, але коли кілька проекторів використовуються для створення змішаного зображення, неможливість точно вирівняти зображення, що накладаються, погіршує якість цього зображення. За умови телевізійного викривлення на 0,12 % змішані зображення можуть відтворюватися бездоганно.

  Стандартний коефіцієнт контрасту 3000:1

  Регулювання контрасту за потребою

  Залежно від характеру відтворюваних зображень коефіцієнт контрасту можна встановити в діапазоні від 2000:1 до 3000:1, регулюючи ірисову діафрагму. У разі використання на криволінійному екрані регулювання ірисової діафрагми забезпечує велику глибину різкості в усій площі зображення.

  Adjustment

  Плавне відтворення 4K-відео з частотою 60 кадр/с

  Неймовірна гнучкість і зручність використання

  XEED 4K500ST дає змогу легко досягти визначних результатів практично в будь-якому положенні. Завдяки підтримці зсуву об’єктива за допомогою сервопривода (+/–60 %) положення зображення можна легко відрегулювати, не нахиляючи та не повертаючи проектор. Чотирикутна корекція трапецеїдальних викривлень гарантує геометричну точність зображення. Технологія зшивання зображення з високою роздільною здатністю дає змогу поєднувати зображення з кількох проекторів XEED 4K500ST і застосовувати корекцію на рівні окремих пікселів. 5-точкова корекція дає змогу регулювати пікселі RGB з точністю до 0,1 пікселя для чіткішого відтворення на вигнутих і купольних екранах.

  Outstanding flexibility
  upscaling technology

  Бездоганне відтворення відео й технологія підвищення якості

  Цей проектор 4K500ST, оснащений унікальним подвійним модулем обробки зображень 4K, здатний відтворювати високоякісне відеозображення без стискання у форматі 4K з частотою 60 кадр/с. Якість зображення можна підвищити, зменшивши розмитість додаванням чорного кадру між кадрами, щоб забезпечити чіткість контурів навіть за прискореного відтворення відео. Сучасне обладнання для симуляції потребує практично миттєвого реагування, а цей проектор із затримкою 16,6 мс (затримка на 1 кадр при частоті 60 Гц) — один із найшвидкісніших проекторів на ринку.

  Гнучке підключення

  Ви можете відтворювати зображення у форматі 4K (до 4096 x 2400 з частотою 60 кадр/с) через чотири роз’єми DVI-D в рядному чи перехресному виконанні або у форматі 4096 x 2160 за допомогою двох кабелів HDMI. За допомогою одного кабелю HDMI можна відтворювати відео у форматі 3048 x 2160 з частотою 30 кадр/с або підвищити якість зображення з 2K до 4K за допомогою власного алгоритму Canon. Різні варіанти монтажу дають змогу встановити проектор у будь-якому положенні в діапазоні до 360 градусів, а зручний доступ до лампи та фільтру, навіть якщо проектор установлено, спрощує технічне обслуговування.

  Flexible connectivity

  Приклад використання

  Подивіться, як фотограф і оператор Сімеон Кворі (Simeon Quarrie) демонструє роботу проектора XEED 4K500ST.

  Технічні характеристики

  Роздільна здатність 4K

  Більша ніж 4K роздільна здатність 4096 x 2400

  AISYS

  Насичені кольори та високий коефіцієнт контрастності

  HDMI

  Порт HDMI 1.4

  Creston Connected

  Підтримка управління Crestron Room View

  PJLink

  Протокол керування (галузевий стандарт)

  Комплектація

  Рекомендовано для вас...

  Приладдя та запасні частини

  Вам також може сподобатися...

  extra

  Професійна мережа Canon

  Поглиблений експертний аналіз: дізнайтеся все про дивовижний асортимент проекторів Canon.

  extra

  Програма Canon Professional Services

  Бажаєте подати заявку на членство в CPS? Скористайтеся перевагами експертної підтримки та послугами для обладнання Canon.

  4K500ST

  Гарантія

  Стандартна трирічна гарантія, заміна ламп протягом 3 років, а також комплексна трирічна гарантія обміну, з якою ви почуватиметеся ще впевненіше.