Canon LX-MU800Z

LX-MU800Z

LX-MU800Z — це перший лазерний проектор Canon із підтримкою технології DLP. Він ідеально підходить для постійно активних цифрових інформаційних панелей. Завдяки яскравості 8000 люменів і новітнім засобам обробки зображень він готовий до будь-яких завдань.

LX-MU800Z

Переваги

 • Яскраве зображення та потужне джерело світла (8000 люменів) з підтримкою технології DLP
 • Ідеальне рішення для цифрових інформаційних панелей: потужні інструменти для настроювання зображення, можливість цілодобового використання та встановлення в книжковій орієнтації
 • Лазерні світлодіоди з терміном служби 20 000 годин усувають потребу в дорогих змінних лампах
 • Власна роздільна здатність WUXGA (1920 x 1200), формат 16:10, а також збільшення, фокусування та зміщення зображення за допомогою сервопривода
 • Яскраві кольори та глибокі відтінки чорного завдяки динамічному контрасту 10 500:1 (власний коефіцієнт — 1050:1)
 • Ідеальне рішення для будь-яких приміщень — від аудиторій, офісів і залів засідань до магазинів і музеїв
 • Підтримка 360-градусного проекційного накладання, викривлення зображення для проектування на вигнутих поверхнях, корекції трапецієподібного спотворення за 4 точками й засобів виправлення геометрії
 • Проектування 500-дюймового зображення з більш ніж 90 метрів за допомогою наддовгофокусного трансфокатора
 • 8 змінних об’єктивів на вибір для максимальної універсальності*
 • Входи різних типів, зокрема 3G-SDI для передачі відео з високою роздільною здатністю
 • Трирічна гарантія з наданням аналогічного виробу на час ремонту**

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LX-MU800Z

Нове приголомшливе джерело світла


LX-MU800Z — це перший проектор Canon із твердотільним джерелом світла, що відтворює зображення з надвисокою яскравістю (8000 люменів) і роздільною здатністю WUXGA (1920 х 1200). Завдяки лазерним діодам і люмінофорному покриттю цей проектор Canon служитиме довше за традиційні лампові проектори, а саме 20 000 годин (або 7 років, якщо пристрій використовується впродовж 8 годин щодня). Твердотільне джерело світла з рідинним охолодженням дає змогу використовувати Canon LX-MU800Z цілодобово й у десять разів знизити експлуатаційні витрати порівняно з традиційними проекторами з ртутними лампами.

Виняткові можливості керування для цифрових інформаційних панелей


Зручність, універсальність і потужність Canon LX-MU800Z ідеально підходить для цифрових інформаційних панелей. Він підтримує 360-градусне проекційне накладання та викривлення зображення для проектування на вигнутих поверхнях, новітні засоби коригування геометрії, корекцію трапецієподібних спотворень за 4 точками, поворот зображення на 25 градусів без обрізання та механічний зсув зображення на 50 %. Унікальні засоби Canon для зшивання зображення дають змогу швидко й без зусиль об’єднувати суміжні зображення з кількох проекторів, які можна встановити навіть у книжковій орієнтації (за допомогою спеціального кріплення).

8 змінних об’єктивів


Завдяки 8 змінним об’єктивам із байонетним кріпленням* — від короткофокусного надширококутного (0,62–10,4 м) до наддовгофокусного трансфокатора (до 91 м) — цей проектор можна використовувати майже за будь-яких обставин, щоб відтворювати зображення на екрані з діагоналлю від 40 до 500 дюймів. Ви можете легко й безпечно змінювати об’єктиви — у вбудованому програмному забезпеченні LX-MU800Z для них передбачено 8 гнізд для карт пам’яті, у яких можна зберігати попередньо визначені параметри. Функція захисту об’єктива, у свою чергу, вимикає джерело світла, коли ви від’єднуєте об’єктив.

Неперевершена якість зображення


Проектор Canon LX-MU800Z поєднує в собі переваги технології DLP на базі однієї мікросхеми та потужного лазерного джерела світла. Крім того, у ньому використовується 4-сегментний 3-колірний диск, який забезпечує чудову якість зображення та значно зменшує ефект веселки. Динамічний контраст, у свою чергу, поглиблює відтінки чорного, створюючи ефект присутності. Широка колірна гама, що охоплює 91,9 % кольорів sRGB, забезпечує яскраву палітру кольорів. Яскравість можна змінювати в діапазоні від 20 % до 100 % із кроком 1 %. Це дає можливість настроїти її з високою точністю відповідно до умов навколишнього освітлення, а також узгодити її під час зшивання зображень.

Розширені можливості підключення й керування


Проектор Canon LX-MU800Z підтримує відображення широкого спектру мультимедійних матеріалів завдяки безпосередньому передаванню через вхід HDMI зі специфікацією 1.4a, 15-контактному роз’єму D-Sub, DVI-D, кабелю 5BNC, стандартному інтерфейсу 3G-SDI для передачі відео зі швидкістю 3 Гбіт/с, а також HDBaseT для передачі нестиснутого відео через Ethernet. Усе це робить Canon LX-MU800Z ідеальним рішенням для яскравого та стабільного проекційного накладання. Цей проектор також оснащено 15-контактним роз’ємом D-Sub і вихідними портами 3G-SDI, а завдяки таким перевагам, як функції керування мережею та підключення через порт RS-232C, HDBaseT і локальну мережу, його зручно використовувати із системами керування.

Трирічна гарантія з наданням аналогічного виробу на час ремонту


Джерело світла з тривалим терміном служби й відсутність змінних фільтрів спрощують обслуговування LX-MU800Z. Завдяки трирічній гарантії Canon із наданням аналогічного виробу на час ремонту клієнт може вже на наступний день** після звернення отримати в тимчасове користування проектор, поки фахівці ремонтують його пристрій. Таким чином час простою зводиться до мінімуму.

* Коефіцієнт проектування має бути вказано на проекційному об’єктиві.
** Ця послуга передбачає заміну несправного пристрою аналогічним на час ремонту на наступний день після одержання відповідного запиту, якщо це можливо. Якщо запит отримано після полудня, у вихідні або святкові дні, апарат на заміну буде надано протягом двох днів. Надання послуги позичання підпадає під дію умов і положень у повному викладі та можливе лише на певних територіях.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LX-MU800Z, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP

Full HD video reproduced in perfect detail

Відтворення відео у форматі Full HD в найдрібніших деталях

HDMI Port

Порт HDMI

Supporting HD video, audio and control

Підтримка відео у форматі HD, звуку та керування

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Crestron

Компанія Crestron

3 Yr Extended warranty

Розширена трирічна гарантія