Canon LX-MU700

LX-MU700

Стаціонарний проектор WUXGA з двома лампами забезпечує яскравість 7500 люменів, підтримує 7 змінних об’єктивів і оптимально поєднує гнучкість, надійність, високу яскравість і деталізацію зображень.

LX-MU700

Переваги

  • Дволамповий стаціонарний проектор DLP™ з високою яскравістю
  • Власна роздільна здатність WUXGA (1920 x 1200) і формат 16:10
  • 7500 люмен для яскравих і чітких зображень
  • Контрастність 2100:1 для насичених і глибоких чорних відтінків
  • Проста оптимізація для забезпечення належного рівня яскравості або контрастності завдяки можливості вибору положення двох 6-колірних дисків
  • Неперевершена універсальність завдяки 7 змінним об’єктивам
  • Швидке пристосування до різних робочих навантажень завдяки сервоприводу для зсуву об’єктива з функцією пам’яті
  • Прийом сигналів із різноманітних джерел, зокрема HDBaseT з надсиланням команд локальною мережею
  • Збереження геометричної форми по горизонталі та вертикалі завдяки корекції трапецієподібних спотворень (+/–40°)
  • Простий і недорогий в обслуговування завдяки строку служби ламп до 6000 годин

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LX-MU700

Яскравість і надійність


Проектор LX-MU700 — це ідеальний варіант для створення яскравих і чітких зображень, який можна встановити в найрізноманітніших приміщеннях. Завдяки двом лампам він не лише забезпечує приголомшливий рівень яскравості 7500 люмен навіть у великих приміщеннях і приміщеннях з високим рівнем освітленості, а й відрізняється високою надійністю. Ви зможете продовжити свою презентацію, лекцію або демонстрацію, навіть якщо перегорить одна з ламп, тож ваша аудиторія ніколи не буде розчарована.

Чіткі й реалістичні зображення


Власна роздільна здатність WUXGA (1920 x 1200) гарантує високу чіткість зображення й плавність відтворення графіки. На відміну від РК-проекторів, DLP-панель проектора LX-MU700 забезпечує незмінно високу якість зображення протягом усього життєвого циклу, тому якість проекції не погіршуватиметься з плином часу. Ваша аудиторія буде приємно вражена чистотою кольорів і глибиною чорних відтінків, які забезпечує контрастність 2100:1. Щоб ви могли отримати найкращі результати для будь-якого завдання в будь-яких умовах, на вибір пропонується два 6-колірних диски. Вони дають змогу легко оптимізувати зображення, щоб досягти потрібної яскравості або контрастності.

Гнучкий вибір об’єктивів


На вибір пропонується 7 високоякісних змінних об’єктивів Canon: від об’єктива з фіксованою короткою фокусною відстанню до варіооб’єктива з дуже довгою фокусною відстанню. Завдяки такому широкому асортименту ви завжди зможете вибрати ідеальний варіант з урахуванням відстані проеціювання й особливостей приміщення. Завдяки функції збереження параметрів об’єктива проектор миттєво відновлює вибрані настройки зсуву, фокусу та збільшення, тож ви будете приємно вражені зручністю використання, навіть коли потрібно використовувати кілька об’єктивів. Це дає можливість економити дорогоцінний час, коли проектор використовується для різних завдань в одному приміщенні, наприклад лекційному залі, де розмір аудиторії може бути різним.

Широкий вибір інтерфейсів підключення


LX-MU700 допоможе розкрити весь потенціал сучасних інноваційних високоякісних цифрових джерел. Порт HDBaseT дає можливість передавати відео у форматі HD, звук і керуючі сигнали по одному кабелю локальної мережі на відстані до 100 м. Це значно розширює спектр можливостей під час монтажу. Додаткові порти HDMI, DVI і DisplayPort і 5 роз’ємів BNC забезпечують сумісність із численними комп’ютерними та цифровими відеоджерелами.

Досягайте чудових результатів легко


Завдяки виходу для перемикання екрана після ввімкнення проектора він автоматично зменшує екран і розміщує його відповідно до формату проеціювання, допомагаючи забезпечити оптимальну якість зображення. Для більшої простоти налаштування та експлуатації передбачена можливість вертикальної корекції трапецієподібних спотворень у діапазоні +/–40°, що дає можливість забезпечити точне відтворення геометрії зображень майже під будь-яким кутом.

Прості обслуговування та експлуатація без зайвих витрат


Модель LX-MU700 дуже зручна в експлуатації, адже її лампи та фільтри легко замінити без демонтажу проектора, що зводить час простоїв до абсолютного мінімуму. Крім того, проектор LX-MU700 не лише зручний, а й дуже вигідний — строк служби його ламп становить 6000 годин, а в екорежимі (з однією лампою) він демонструє чудовий показник 35 дБА.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LX-MU700, функції та можливості цієї БФП.

Full HD video reproduced in perfect detail

Відтворення відео у форматі Full HD в найдрібніших деталях

HDMI Port

Порт HDMI

Supporting HD video, audio and control

Підтримка відео у форматі HD, звуку та керування

DLP

Технологія DLP