Canon LX-MU500

LX-MU500

Напівстаціонарний проектор WUXGA з яскравістю 5000 люмен, контрастом 2500:1 і портом HDBaseT ідеально підходить для користувачів, яким потрібен універсальний пристрій за прийнятною ціною з високою яскравістю та якістю зображення.

LX-MU500

Переваги

 • Напівстаціонарний проектор із високою яскравістю за неймовірно вигідною ціною
 • Власна роздільна здатність WUXGA (1920 x 1200 пікселів) і формат 16:10
 • Технологія DLP™ забезпечує високу контрастність і яскраві кольори
 • Яскравість 5000 люмен гарантує високу чіткість і яскравість зображення, незважаючи на компактний розмір проектора
 • Контрастність 2 500:1 забезпечує глибину кольорів і реалістичність чорних відтінків
 • Максимум можливостей завдяки двом HDMI (сумісним з MHL) і RJ-45
 • Розташований по центру об’єктив з 1,6-кратним збільшенням і ручним керуванням спрощує вибір положення під час установки
 • Корекція трапецієподібних спотворень за 4 кутами (+/–30°) дає можливість із легкістю зберігати геометричні форми зображення
 • 6-осьове регулювання кольору допомагає досягти приголомшливих результатів для широкого спектру зображень
 • На лампу надається розширена трирічна гарантія, а строк її служби становить до 2500 годин
 • Динамік потужністю 10 Вт із лінійним аудіовиходом дає можливість використовувати цей проектор як комплексне рішення для відтворення звуку та відео

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LX-MU500

Яскраві та точні зображення


Завдяки власній роздільній здатності WUXGA (1920 x 1200) проектор LX-MU500 чіткіше відтворює зображення, плавніше відображає графіку й робить текст легшим для читання. Завдяки роздільній здатності WUXGA він ідеально підходить як для комп’ютерних, так і для відеоджерел, а особливо для сучасних широкоформатних ноутбуків. DLP-панель збільшує яскравість і забезпечує високу деталізацію, зводячи до мінімуму такі спотворення, як ефект решітки, який часто спостерігається під час використання традиційних РК-проекторів.

Яскраві кольори й точне відтворення деталей


Завдяки надзвичайній яскравості 5000 люмен, як для такого компактного проектора, зображення, що відтворює LX-MU500 у приміщеннях середнього розміру, таких як лекційні зали, конференц-зали та зали засідань, відрізняються помітно вищою яскравістю. Контрастність 2 500:1 забезпечує неперевершену зручність перегляду завдяки чистим кольорам і глибоким чорним відтінкам. Для точнішого відтворення кольорів застосовується новий алгоритм Brilliant Colour™, який гарантує реалістичне відображення вихідного матеріалу.

Гнучкий вибір способів підключення


LX-MU500 оснащено 2 портами HDMI, портом HDBaseT і мережевим портом RJ-45, що забезпечує сумісність із широким асортиментом цифрових комп’ютерних, мобільних і відеоджерел. Порт HDBaseT дає змогу передавати відео у форматі HD, звук і керівні сигнали¹ по одному кабелю локальної мережі на відстань до 100 м. Це значно розширює можливості під час установки та забезпечує гнучкий вибір конфігурацій системи. Один із двох входів HDMI проектора сумісний із MHL, що дає можливість підключати будь-які смартфони та планшети з підтримкою цього стандарту за допомогою наявного в продажу кабелю MHL.

Досягайте чудових результатів легко


Розташований по центру об’єктив з 1,6-кратним збільшенням і ручним керуванням дає можливість напрочуд легко налаштувати проектор LX-MU500 завдяки корекції трапецієподібних спотворень за 4 кутами. На додачу до стандартного регулювання по вертикалі й горизонталі (+/–30 %) застосовується незалежне регулювання за кутами, яке дає можливість легко отримати зображення з бездоганно точним відтворенням геометричних форм, навіть якщо проектор повернуто вгору під певним кутом або спрямовано не вздовж його осі. 6-осьове регулювання кольору, 5 режимів зображення та 2 користувацькі режими допоможуть створити в глядачів враження, що вони бачать не проекцію, а оригінал.

Компактна конструкція та проста експлуатація за доступною ціною


Для LX-MU500 надається безкоштовна трирічна гарантія на лампи, за умовами якої можна отримати до 3 запасних ламп у разі перегорання встановленої лампи². Якщо проектор вийде з ладу (що дуже малоймовірно), ви зможете скористатися послугою позичання в рамках розширеної гарантії, щоб уже на наступний день отримати інший проектор на заміну власного. Ви зможете користуватися ним, поки ваш проектор буде в ремонті, тож тепер у вас більше немає підстав хвилюватися. Лампи LX-MU500 зі строком служби 2500 годин можна легко замінити без демонтажу проектора. Завдяки динаміку потужністю 10 Вт з лінійним аудіовиходом ви можете використовувати LX-MU500 для демонстрації відео та відтворення звуку.

¹ У режимі очікування функція «Увімкнення» не інтерпретується як керівна команда через HDBaseT.
² Потрібно зареєструвати продукт.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LX-MU500, функції та можливості цієї БФП.

Full HD video reproduced in perfect detail

Відтворення відео у форматі Full HD в найдрібніших деталях

HDMI Port

Порт HDMI

Supporting HD video, audio and control

Підтримка відео у форматі HD, звуку та керування¹

MHL

Безпосереднє передавання з пристроїв MHL

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Crestron

Компанія Crestron