LV-X320

Вражаюче компактний, невеликий і легкий портативний проектор XGA створює яскраве та якісне зображення. Завдяки надійній роботі й легкості в обслуговуванні це відмінний вибір для покупців, у кого важливим критерієм є розумна ціна.

LV-X320

Переваги

  • Демонструйте точні, високоякісні зображення в класичній роздільній здатності XGA (1024 x 768 пікселів)
  • Насолоджуйтеся яскравими кольорами й насиченими темними відтінками завдяки яскравості 3200 люменів і коефіцієнту контрастності 10 000:1
  • Одержуйте чіткі й деталізовані зображення завдяки технології DLP™
  • Зручність транспортування завдяки компактності й малій вазі — лише 2,5 кг
  • Об’єктив зі змінною фокусною відстанню та 1,1-кратним ручним зумом забезпечує гнучкість розташування
  • Роз’єми HDMI™ RJ-45 та MHL. Відтворення 3D-зображень за допомогою системи DLP-Link
  • Вертикальна й горизонтальна корекція трапецієподібного спотворення (у межах +/–30°) дає змогу зберегти пропорції зображення
  • Колір екрана адаптується до вашого середовища завдяки 6-осьовому настроюванню кольору
  • Строк служби лампи до 6000 годин і 3-річна гарантія на лампу*
  • Вбудований 10-ватний динамік, лінійний аудіовихід і тиха робота (гучність 29 дБ)

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-X320

Яскраві й чіткі зображення


Якщо вам потрібен портативний проектор, який забезпечує вражаючу якість за помірну ціну, Canon LV-X320 — саме для вас. Завдяки яскравості (3200 люменів), коефіцієнту контрастності (10 000:1) та власній роздільній здатності XGA (1024 x 768 пікселів) проектора ваші глядачі насолоджуватимуться точними й чіткими зображеннями, яскравими живими кольорами й насиченими темними відтінками. Технологія DLP усуває спотворення й забезпечує зображення, яскравіші за ті, які демонструють проектори аналогічної вартості. Тому цей проектор — відмінний вибір для покупців з обмеженим бюджетом.

Просте настроювання


Забезпечуйте геометричну точність зображення навіть в обмеженому просторі завдяки вертикальній і горизонтальній корекції трапецієподібного спотворення +/–30°. Додаткові переваги надає 1,1-кратне ручне масштабування, яке дає змогу керувати розташуванням проектора, що важливо в невеликих приміщеннях. Функція корекції кольорів екрана забезпечує яскраве чітке зображення та природні кольори навіть у яскравому природному освітленні та під час проектування на кольорові поверхні.

Можливості підключення


Завдяки різноманітним входам за допомогою проектора LV-X320 можна демонструвати високоякісні зображення з різних джерел. Роз’єм HDMI дає змогу вповні використовувати можливості виходів HDMI, які є в кожному сучасному ноутбуку, та одержувати чіткіші й детальніші зображення, тоді як вражаючі 3D-зображення можна відтворювати за допомогою системи DLP-Link. Наявність MHL додатково збільшує зручність, даючи змогу здійснювати демонстрацію з будь-якого планшета або смартфону, які підтримують MHL, через роз’єм HDMI проектора. Здійснюйте підключення, керування й обслуговування через IT-мережу за допомогою мережевого роз’єму RJ-45, мінімізуючи зусилля вашої IT-команди.

Легкість і портативність


Проектор LV-X320 компактний і важить лише 2,5 кг. Це дає змогу брати його з собою на збори, лекції, семінари й презентації. Для зручнішого транспортування можна придбати м’який футляр для перенесення. Підключати проектор на місці призначення теж дуже просто: усі роз’єми розміщені поруч і доступ до них зручний. Щоб ваша презентація справила додаткове враження на глядачів, підключіть джерело аудіосигналу до вбудованого високоякісного динаміка або під’єднайте проектор до підсилювача чи акустичної системи за допомогою лінійного виходу.

Економія, яка не впливає на якість


Проектор LV-X320 допомагає скоротити витрати. Строк служби лампи в екорежимі — до 6000 годин. Трирічна гарантія Canon на лампу дає змогу здійснити до трьох замін в межах гарантійного періоду, якщо в процесі використання виникли несправності. Це виключає можливість значних затрат. Споживання енергії в робочому режимі становить лише 350 Вт (в екорежимі — 240 Вт), що зменшує накладні витрати й забезпечує стабільність організації. Витрати на обслуговування зменшено до абсолютного мінімуму завдяки конструкції без фільтра та легкій заміні лампи через верхню панель проектора. А щоб не відволікати ваших глядачів фоновим шумом, вентилятор проектора LV-X320 в екорежимі працює з рівнем шуму лише 29 дБ.

* Залежно від країни використання. Продукт необхідно зареєструвати впродовж 60 днів.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-X320, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP

Crestron

Компанія Crestron

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

MHL

MHL