Canon LV-X310ST

LV-X310ST

Цей короткофокусний портативний проектор із роздільною здатністю XGA легкий і компактний. Він видає яскраві зображення з коротких відстаней. Завдяки надійній роботі й низьким експлуатаційним витратам це відмінний вибір для покупців, у яких важливим критерієм є розумна ціна.

LV-X310ST

Переваги

  • Демонструйте чіткі, високоякісні зображення в класичній роздільній здатності XGA (1024 x 768 пікселів)
  • Насолоджуйтеся яскравими кольорами й насиченими темними відтінками завдяки яскравості 3100 люменів і коефіцієнту контрастності 10 000:1
  • Великі зображення з коротких відстаней завдяки короткофокусному об’єктиву 0,61:1
  • Одержуйте чіткі й деталізовані зображення завдяки технології DLP™
  • Зручність транспортування завдяки компактності й малій вазі — лише 2,8 кг
  • Роз’єми HDMI™ RJ-45 та MHL. Відтворення 3D-зображень за допомогою системи DLP-Link
  • Вертикальна й горизонтальна корекція трапецієподібного спотворення (у межах +/–15°) дає змогу зберегти пропорції зображення
  • Колір екрана адаптується до вашого середовища завдяки 6-осьовому настроюванню кольору
  • Строк служби лампи до 6000 годин і 3-річна гарантія на лампу*
  • Вбудований 10-ватний динамік, лінійний аудіовихід і тиха робота (гучність 29 дБ)

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-X310ST

Висока світлосила та точність на близькій відстані


Модель Canon LV-X310ST ідеально підійде для організацій, яким потрібний короткофокусний портативний проектор із винятковою якістю зображення та чудовим співвідношенням ціни та якості. Завдяки яскравості (3100 люменів), коефіцієнту контрастності (10 000:1) і власній роздільній здатності XGA (1024 x 768 пікселів) проектора ваші глядачі насолоджуватимуться точними й чіткими зображеннями, яскравими живими кольорами й насиченими темними відтінками. Коефіцієнт проеціювання 0,61:1 та спеціальний фіксований короткофокусний 1,0-кратний об’єктив забезпечують широкий вибір варіантів розташування, наприклад можна проеціювати зображення розміром 2,5 м з відстані лише 1,5 м. Проектор LV-X310ST підтримує технологією DLP для поліпшення якості зображення та має вражаюче співвідношення ціни та технічних характеристик.

Досягайте вражаючих результатів із легкістю


Забезпечуйте геометричну точність зображення навіть в обмеженому просторі завдяки вертикальній і горизонтальній корекції трапецієподібного спотворення +/–15°. Функція корекції кольорів екрана автоматично забезпечує яскраве зображення та природні кольори навіть у яскравому природному освітленні та під час проектування на кольорові поверхні. Завдяки 6-осьовому настроюванню кольору можна точно регулювати колірний тон, насиченість та інші ключові параметри для проектування захопливих зображень майже в будь-якому середовищі.

Можливості підключення


Використовуйте модель LV-X310ST для проектування високоякісних зображень із різних носіїв завдяки широкому вибору вхідних роз’ємів. Порт HDMI дає змогу використовувати можливості виходів HDMI ноутбука та отримувати чіткіші й деталізованіші зображення, а вражаючі 3D-зображення можна відтворювати за допомогою системи DLP-Link. Наявність MHL додатково збільшує зручність, даючи змогу здійснювати демонстрацію з будь-якого планшета або смартфону, які підтримують MHL, через роз’єм HDMI проектора. Здійснюйте підключення, керування й обслуговування через IT-мережу за допомогою мережевого роз’єму RJ-45, мінімізуючи зусилля вашої IT-команди.

Легкість і портативність


Проектор LV-X310ST — компактний і важить лише 2,8 кг. Це дає змогу брати його з собою на збори, лекції, семінари та презентації. Для зручнішого транспортування можна придбати м’який футляр для перенесення. Підключати проектор на місці призначення теж дуже просто: усі роз’єми розміщені поруч і доступ до них зручний. Щоб ваша презентація справила додаткове враження на глядачів, підключіть джерело аудіосигналу до вбудованого високоякісного динаміка або під’єднайте проектор до підсилювача чи акустичної системи за допомогою лінійного виходу.

Економія, яка не впливає на якість


Проектор LV-X310ST допомагає скоротити витрати. Строк служби ламп в екорежимі — до 6000 годин. Трирічна гарантія* Canon на лампу дає змогу здійснити до трьох замін у межах гарантійного періоду, якщо в процесі використання виникли несправності. Це виключає можливість значних затрат. Споживання енергії в робочому режимі становить лише 350 Вт (в екорежимі — 240 Вт), що зменшує накладні витрати й забезпечує стабільність організації. Витрати на обслуговування зменшено завдяки конструкції без фільтра та легкій заміні лампи через верхню панель проектора. А щоб не відволікати ваших глядачів фоновим шумом, вентилятор проектора LV-X310ST в екорежимі працює з рівнем шуму лише 29 дБ.

* Залежно від країни використання. Продукт необхідно зареєструвати впродовж 60 днів.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-X310ST, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP

Crestron

Компанія Crestron

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

MHL

MHL