Canon LV-WX320

LV-WX320

Цей вражаюче компактний і легкий портативний проектор WXGA створює яскраве та якісне зображення. Наявність HDMI та мережевого портів і сумісність з інтерфейсом MHL гарантує чудове співвідношення ціни та якості.

LV-WX320

Переваги

  • Насолоджуйтеся чітким широкоекранним зображенням завдяки власній роздільній здатності WXGA (1280 x 800 пікселів)
  • Отримайте задоволення від вражаючої яскравості (3200 люменів) і насичених темних відтінків, які гарантує коефіцієнт контрастності 10 000:1
  • Панель DLP™ забезпечує чітке й точне зображення
  • Легкий і портативний, вагою лише 2,5 кг
  • Об’єктив зі змінною фокусною відстанню та 1,1-кратним ручним зумом забезпечує гнучкість розташування
  • Роз’єми HDMI™ RJ-45 та MHL. Відтворення 3D-зображень за допомогою системи DLP-Link
  • Вертикальна й горизонтальна корекція трапецієподібного спотворення (у межах +/–30°) запобігає спотворенню
  • Колір екрана адаптується до вашого середовища завдяки 6-осьовому настроюванню кольору
  • Строк служби лампи до 6000 годин і 3-річна гарантія на лампу*
  • Вбудований 10-ватний динамік, лінійний аудіовихід і безшумна робота (гучність 29 дБ)

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-WX320

Яскраві й чіткі зображення


Canon LV-WX320 стане ідеальним вибором для організацій, яким необхідний недорогий та якісний портативний проектор. Насолоджуйтеся надзвичайно чітким широкоекранним зображенням завдяки власній роздільній здатності WXGA (1280 x 800 пікселів) і формату 16:10. Яскравість 3200 люменів і коефіцієнт контрастності 10 000:1 гарантують жваві кольори і насиченість темних відтінків. LV-WX320 забезпечує чудове співвідношення ціни та якості завдяки технології DLP, яка мінімізує ефект решітки, притаманний багатьом проекторам аналогічної вартості.

Досягайте вражаючих результатів із легкістю


Забезпечуйте геометричну точність зображення завдяки вертикальній і горизонтальній корекції трапецієподібного спотворення в межах +/–30°. Ще більше гнучкості додає 1,1-кратне ручне масштабування, яке дає змогу здійснювати чітку й точну демонстрацію навіть у невеликих приміщеннях. Функція корекції кольорів екрана забезпечує яскраве, чітке зображення та природні кольори навіть у середовищах із яскравим природним освітленням або під час проектування на кольорові поверхні.

Підключення без зусиль


Завдяки різноманітним входам за допомогою проектора LV-WX320 можна демонструвати високоякісні зображення з різних джерел. Роз’єм HDMI дає змогу вповні використовувати можливості виходів HDMI, які є в кожному сучасному ноутбуку, одержуючи чіткіші й детальніші зображення, тоді як вражаючі 3D-зображення можна відтворювати за допомогою системи DLP-Link. Наявність MHL додатково збільшує зручність, даючи змогу здійснювати демонстрацію з будь-якого планшета або смартфону, які підтримують MHL, через роз’єм HDMI проектора. Здійснюйте підключення, керування й обслуговування через IT-мережу за допомогою мережевого роз’єму RJ-45, мінімізуючи зусилля вашої IT-команди.

Легкість і портативність


Незважаючи на високі характеристики, проектор LV-WX320 важить лише 2,5 кг: його можна брати з собою на збори, лекції, семінари та презентації. Для зручнішого транспортування можна придбати м’який футляр для перенесення. Підключати проектор на місці призначення теж дуже просто: усі роз’єми розміщені поруч і доступ до них зручний. Щоб ваша презентація справила додаткове враження на глядачів, підключіть джерело аудіосигналу до вбудованого високоякісного динаміка або під’єднайте проектор до підсилювача чи акустичної системи за допомогою лінійного виходу.

Мінімальні витрати на використання


Проектор LV-WX320 допомагає скоротити витрати. Строк служби лампи в екорежимі — до 6000 годин. Трирічна гарантія Canon на лампу дає змогу здійснити до трьох замін в межах гарантійного періоду, якщо в процесі використання виникли несправності. Це виключає можливість значних затрат. Споживання енергії в робочому режимі становить лише 350 Вт (в екорежимі — 240 Вт), що зменшує накладні витрати й забезпечує економне ведення бізнесу. Витрати на обслуговування зменшено до абсолютного мінімуму завдяки конструкції без фільтра та легкій заміні лампи через верхню панель проектора. А щоб не відволікати ваших глядачів фоновим шумом, вентилятор проектора LV-WX320 в екорежимі працює з рівнем шуму лише 29 дБ.

* Залежно від країни використання. Продукт необхідно зареєструвати впродовж 60 днів.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-WX320, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP

Crestron

Компанія Crestron

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

MHL

MHL