Canon LV-WX310ST

LV-WX310ST

Цей короткофокусний портативний проектор із роздільною здатністю WXGA легкий і компактний. Він видає яскраві широкоекранні зображення з коротких відстаней. Наявність HDMI і мережевого портів, а також сумісність з інтерфейсом MHL робить його гнучким відмінним вибором для покупців, у кого важливим критерієм є розумна ціна.

LV-WX310ST

Переваги

  • Видає чітке широкоекранне зображення завдяки власній роздільній здатності WXGA (1280 x 800 пікселів)
  • Отримайте задоволення від вражаючої яскравості (3100 люменів) і насичених темних відтінків, які гарантує коефіцієнт контрастності 10 000:1
  • Великі зображення з коротких відстаней завдяки короткофокусному об’єктиву 0,49:1
  • Панель DLP™ забезпечує чітке й точне зображення
  • Легкий і портативний: з вагою лише 2,8 кг
  • Роз’єми HDMI™ RJ-45 та MHL. Відтворення 3D-зображень за допомогою системи DLP-Link
  • Вертикальна й горизонтальна корекція трапецієподібного спотворення (у межах +/–15°) запобігає спотворенню
  • Колір екрана адаптується до вашого середовища завдяки 6-осьовому настроюванню кольору
  • Строк служби лампи до 6000 годин і 3-річна гарантія на лампу*
  • Вбудований 10-ватний динамік, лінійний аудіовихід і тиха робота (гучність 29 дБ)

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-WX310ST

Яскраві та точні зображення на близькій відстані


Модель Canon LV-WX310ST — закономірний вибір для тих, кому потрібний яскравий широкоформатний короткофокусний портативний проектор за помірною ціною. Насолоджуйтеся точними та чіткими широкоформатними зображеннями завдяки власній роздільній здатності WXGA (1280 x 800 пікселів) і формату 16:10. Яскравість 3100 люменів і коефіцієнт контрастності 10 000:1 гарантують яскраві кольори та насичені темні відтінки. Коефіцієнт проеціювання 0,49:1 та спеціальний фіксований короткофокусний 1,0-кратний об’єктив забезпечують широкий вибір варіантів розташування, наприклад можна проеціювати зображення розміром 2,5 м з відстані лише 1,22 м. Проектор LV-WX310ST підтримує технологією DLP для поліпшення реалістичності зображення та має переконливе співвідношення ціни та технічних характеристик.

Досягайте вражаючих результатів із легкістю


Забезпечуйте геометричну точність зображення завдяки вертикальній і горизонтальній корекції трапецієподібного спотворення в межах +/–15°. Функція корекції кольорів екрана забезпечує яскраве, чітке зображення та природні кольори навіть у середовищах із яскравим природним освітленням або під час проектування на кольорові поверхні. Завдяки 6-осьовому настроюванню кольору можна точно регулювати колірний тон, насиченість та інші ключові параметри для проектування захопливих зображень майже в будь-якому середовищі.

Підключення без зусиль


Завдяки ряду вхідних роз’ємів за допомогою проектора LV-WX310ST можна демонструвати високоякісні зображення з різних джерел. Порт HDMI дає змогу використовувати можливості виходів HDMI ноутбука та отримувати чіткіші й деталізованіші зображення, а вражаючі 3D-зображення можна відтворювати за допомогою системи DLP-Link. Наявність MHL додатково збільшує зручність, даючи змогу здійснювати демонстрацію з будь-якого планшета або смартфону, які підтримують MHL, через роз’єм HDMI проектора. Здійснюйте підключення, керування й обслуговування через IT-мережу за допомогою мережевого роз’єму RJ-45, мінімізуючи зусилля вашої IT-команди.

Легкість і портативність


Вага моделі LV-WX310ST становить лише 2,8 кг, тому його легко переносити. Для зручнішого транспортування можна придбати м’яку сумку-футляр. Підключати проектор на місці призначення теж дуже просто: усі роз’єми розміщені поруч і доступ до них зручний. Щоб справити більше враження на глядачів, підключіть джерело аудіосигналу до вбудованого високоякісного динаміка або під’єднайте проектор до підсилювача чи акустичної системи за допомогою лінійного виходу.

Мінімальні витрати на використання


Проектор LV-WX310ST допомагає скоротити витрати. Строк служби лампи в екорежимі — до 6000 годин. Трирічна гарантія* Canon на лампу дає змогу здійснити до трьох замін у межах гарантійного періоду, якщо в процесі використання виникли несправності. Це виключає можливість значних затрат. Споживання енергії в робочому режимі становить лише 350 Вт (в екорежимі — 240 Вт), що зменшує накладні витрати й забезпечує стабільність організації. Витрати на обслуговування зменшено до абсолютного мінімуму завдяки конструкції без фільтра та легкій заміні лампи через верхню панель проектора. А щоб не відволікати ваших глядачів фоновим шумом, вентилятор проектора LV-WX310ST в екорежимі працює з рівнем шуму лише 29 дБ.

* Залежно від країни використання. Продукт необхідно зареєструвати впродовж 60 днів.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-WX310ST, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP

Crestron

Компанія Crestron

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

MHL

MHL