Canon LV-WX300USTi

LV-WX300USTi

Компактний і портативний надкороткофокусний проектор LV-WX300USTi з власною роздільною здатністю WXGA ідеально підходить для проектування великих, яскравих і чітких зображень у невеликих залах засідань і аудиторіях.

/Images/LV-WX300USTi%20Extra_tcm212-1251731.jpg

Переваги

  • Компактний і портативний надкороткофокусний проектор вагою лише 5 кг
  • Дайте аудиторії можливість активно брати участь в обговоренні завдяки інтерактивним функціям із підтримкою до 4 інфрачервоних пер або керування пальцем (у разі використання модуля розпізнавання дотику пальців).
  • Проектування яскравих і чітких 100-дюймових зображень із відстані всього 445 мм без зайвих зусиль
  • Панель DLP з власною роздільною здатністю WXGA (1280 x 800 пікселів) і співвідношенням сторін 16:10
  • Насолоджуйтеся живим зображенням із яскравістю 3000 люмен і коефіцієнтом контрастності 7500:1
  • Корекція вертикального трапецієподібного спотворення +/–40°
  • Термін служби лампи до 8000 годин і рівень шуму лише 29 дБА в екорежимі
  • Регулювання кольору за 6 осями та розширена настройка кольору екрана
  • 2 вбудовані динаміки потужністю 10 Вт
  • 2 порти HDMI і мережевий порт RJ-45

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon LV-WX300USTi

Компактний і портативний надкороткофокусний проектор


З надкороткофокусним проектором LV-WX300USTi ви зможете використовувати великий проекційний екран навіть у дуже обмеженому просторі. Він проектує різке та чітке 100-дюймове зображення з відстані проектування лише 44,5 см. Якщо встановити його на стіну, він не засліплюватиме доповідача, доповідач затінятиме мінімальну область, а на екрані не буде тіней. Цей проектор досить компактний (зовнішні розміри — 287,7 х 186 х 374,5 мм) і легкий (усього 5 кг), щоб його можна було легко переносити з місця на місце. Це робить його ідеальним для комерційних підприємств і навчальних закладів, де проектор доводиться використовувати в кількох залах засідань або аудиторіях невеликого розміру, розташованих у різних частинах корпоративного офісу або навчальних корпусах.

Виняткова якість і яскравість зображення


LV-WX300USTi проектує яскраві, різкі та реалістичні зображення, завдяки технології DLP, що забезпечує власну роздільну здатність WXGA (1280 х 800 пікселів), яскравість 3000 люмен і коефіцієнт контрастності 7500:1. Відображаються реалістичні та яскраві кольори з глибоким чорним. Текст легко читати, а графіка має згладжений вигляд без жодних натяків на ефект решітки, характерний для традиційних РК-проекторів. Оскільки це широкоформатний проектор зі співвідношенням сторін 16:10, він ідеально підходить для використання з сучасними широкоекранними ноутбуками.

Інтерактивні функції


LV-WX300USTi пропонує численні інтерактивні функції, зокрема програмне забезпечення для малювання в комплекті. Для взаємодії із зображеннями на екрані можна використовувати до 4 інфрачервоних пер (2 в комплекті), а якщо підключити додатковий модуль розпізнавання дотику пальців, те саме можна робити пальцем. Це дає змогу присутнім в аудиторії або офісі активно брати участь в обговоренні.

Легке налаштування


Ваші зображення завжди відтворюватимуться геометрично правильно, навіть у тісному просторі, завдяки функції вертикальної (+/–40 градусів) корекції трапецієподібного спотворення. Розширене регулювання кольору за 6 осями та настройка кольору екрана дає змогу отримати чітко спроектоване зображення на будь-якій кольоровій поверхні, коли під рукою немає білого проекційного екрана.

Широкий вибір інтерфейсів підключення


Проектуйте фотографії та відео з різноманітних джерел завдяки широкому вибору входів проектора LV-WX300USTi. Його оснащено двома портами HDMI™ для проектування яскравих і чітких зображень із найрізноманітніших джерел цифрового відео та комп’ютерів. Вбудований мережевий порт RJ-45 дає змогу здійснювати дистанційне стеження та керування. Крім того, проектор підтримує стандарт Crestron Connected™. Завдяки двом вбудованим динамікам потужністю 10 Вт презентації матимуть високоякісний звуковий супровід.

Економічність і простота в обслуговуванні


Проектор LV-WX300USTi вельми економічний, адже термін служби його лампи становить 5000 годин, а в режимі енергозбереження (екорежим) — до 8000 годин. В екорежимі енергоспоживання зменшується до 270 Вт, а рівень шуму вентилятора — до 29 дБА, тож проектор працює тихіше. Лампу й фільтр можна швидко й легко замінити, що спрощує обслуговування.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon LV-WX300USTi, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP

Crestron

Компанія Crestron

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)