Canon LV-X300ST

LV-X300ST

Насолоджуйтесь якісним зображенням у класичному форматі 4:3 з цим компактним проектором для проеціювання з коротких відстаней. Зі співвідношенням проекції 0,61:1, власною роздільною здатністю XGA і входом HDMI це оптимальний вибір для покупців, які цінують портативність і просте налаштування.

Переваги

  • Демонструйте чіткі зображення з класичною роздільною здатністю XGA (1024 х 768 пікселів)
  • Насолоджуйтеся живим зображенням із яскравістю 3000 люмен і коефіцієнтом контрастності 2300:1
  • Співвідношення проекції 0,61:1 — демонструйте велике зображення з короткої відстані
  • Якісний фіксований 1,0-кратний об’єктив для проеціювання з коротких відстаней
  • Компактність і невелика вага — лише 2,8 кг
  • Корекція вертикального трапецієподібного спотворення -18° / +12°
  • Строк служби лампи 4000 годин (6000 годин в екорежимі)
  • Порт HDMI™ і 2 порти VGA
  • Мережевий порт RJ-45 для дистанційного керування й моніторингу
  • Вбудований динамік потужністю 10 Вт

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-X300ST

Яскраві, чіткі й реалістичні зображення


Проектор LV-X300ST стане чудовим вибором для тих, кому потрібний легкий, якісний і доступний за ціною проектор для проеціювання з коротких відстаней. Класичний формат 4:3, роздільна здатність XGA (1024 x 768 пікселів), яскравість 3000 люмен, коефіцієнт контрастності 2300:1 і технологія DLP дають змогу демонструвати чітке та точне зображення. Завдяки співвідношенню проекції 0,61:1, яка значно зменшує відстань проеціювання порівняно зі звичайними проекторами, цей проектор ідеально підходить для використання в невеликих кімнатах для нарад та аудиторіях.

Зручність у транспортуванні


Вага проектора LV-X300ST становить лише 2,8 кг — його легко переносити з одного приміщення в інше. Цей проектор — чудовий вибір для бізнесу та навчальних закладів, яким потрібний один якісний проектор для використання в різних приміщеннях, зокрема в невеликих кімнатах.

Легке настроювання


Геометричну точність зображення можна забезпечити навіть у обмеженому просторі завдяки корекції вертикального трапецієподібного спотворення (-18/+12 градусів). Щоб досягти чудових результатів у приміщеннях, не обладнаних екраном, використовуйте функцію корекції кольору екрана, яка компенсує спотворення кольору, що виникає при проеціювання зображення на кольорові стіни. Таким чином можна демонструвати якісне зображення з натуральними кольорами навіть за відсутності екрана.

Економія, яка не впливає на якість


Загальна вартість володіння проектором LV-X300ST знижується завдяки строку служби лампи 4000 годин, який може бути подовжено до 6000 годин у екорежимі. До того ж, екорежим зменшує споживання енергії до 270 Вт. У режимі очікування (із вимкнутою локальною мережею) проектор споживає менше 1 Вт. Крім того, в екорежимі шум від вентилятора стає меншим і становить лише 29 дБА, що створює комфортні умови для перегляду. Крім того, у проекторі немає повітряних фільтрів, які потрібно чистити або заміняти.

Широкий вибір інтерфейсів підключення


Широкий вибір входів надає проектору LV-X300ST можливість демонструвати статичні та рухомі зображення з різних джерел. Порт HDMI™ дає змогу демонструвати зображення із сучасних цифрових пристроїв, як-от програвачі дисків Blu-ray і портативні комп’ютери. Два порти VGA дають змогу під’єднувати старіші комп’ютери. Керувати проектором LV-X300ST і стежити за ним можна дистанційно через порт RJ-45. Крім того, проектор підтримує стандарт Crestron Connected™. Високоякісний звуковий супровід презентацій завдяки вбудованому динаміку на 10 Вт.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-X300ST, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP

Crestron

Компанія Crestron

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)