Canon LV-WX300ST

LV-WX300ST

Проектуйте яскраві широкоформатні зображення з малої відстані за допомогою проектора Canon LV-WX300ST. Цей компактний проектор для проеціювання з коротких відстаней має власну роздільну здатність WXGA, інтерфейс HDMI і просте настроювання, що робить його надзвичайно гнучким.

Переваги

  • Забезпечте чіткі широкоекранні зображення завдяки власній роздільній здатності WXGA (1280 x 800 пікселів)
  • Насолоджуйтеся живим зображенням із яскравістю 3000 люмен і коефіцієнтом контрастності 2300:1
  • Відображайте більші зображення з коротшої відстані з форматом проеціювання 0,49:1
  • Якісний фіксований 1,0-кратний об’єктив для проеціювання з коротких відстаней
  • Компактність і невелика вага — лише 2,8 кг
  • Корекція вертикального трапецієподібного спотворення -18° / +12°
  • Строк служби лампи 4000 годин (6000 годин в екорежимі)
  • Порт HDMI™ і 2 порти VGA
  • Мережевий порт RJ-45 для дистанційного керування й моніторингу
  • Вбудований динамік потужністю 10 Вт

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-WX300ST

Яскраві, чіткі й реалістичні зображення


Модель LV-WX300ST ідеально підходить для тих, хто бажає отримати високоякісний проектор для проеціювання з коротких відстаней за доступною ціною. Завдяки власній роздільній здатності WXGA (1280 x 800 пікселів) і широкому формату, яскравості 3000 люмен і коефіцієнту контрастності 2300:1 технологія проеціювання DLP забезпечує чітке й неспотворене зображення. Формат проеціювання 0,49:1 створює цілу низку нових можливостей, істотно зменшуючи відстань, необхідну між проектором та екраном. Настроювання спрощується, проектор не засліплює доповідача, і тіней на зображенні можна легко уникнути.

Зручність у транспортуванні


Вага проектора LV-WX300ST становить лише 2,8 кг — його легко переносити з одного приміщення в інше. Завдяки цьому він ідеально підходить для підприємств і навчальних закладів, яким може знадобитися проводити демонстрацію в різних приміщеннях навчального комплексу або різних корпоративних офісах. Проеціювання з коротких відстаней ідеально підходить для обмежених або захаращених середовищ, у яких встановлення традиційного проектора може спричинити незручності.

Легке настроювання


Геометричну точність зображення можна забезпечити навіть у обмеженому просторі завдяки корекції вертикального трапецієподібного спотворення (-18/+12 градусів). Функція корекції кольорів екрана допоможе вам досягти найкращих результатів у середовищі, де немає екрана. Ця функція служить для компенсації спотворення кольорів, яке виникає під час проеціювання зображень на кольорові стіни — навіть за відсутності екрана зображення на стіні буде чітким і натуральним.

Економія, яка не впливає на якість


Загальна вартість володіння проектором LV-WX300ST знижується завдяки строку служби лампи 4000 годин, який може бути подовжено до 6000 годин у екорежимі. До того ж, екорежим зменшує споживання енергії до 270 Вт. У режимі очікування (із вимкнутою локальною мережею) проектор споживає менше 1 Вт. Крім того, в екорежимі шум від вентилятора стає меншим і становить лише 29 дБА, що створює комфортні умови для перегляду. Окрім того, немає повітряних фільтрів, які необхідно чистити чи міняти. Це максимально спрощує обслуговування.

Широкий вибір інтерфейсів підключення


Проеціюйте фотографії та відео з різноманітних джерел за допомогою великого вибору входів проектора LV-WX300ST. Використовуйте вхідний порт HDMI™, щоб проеціювати яскраві та чіткі зображення із сучасних цифрових джерел, зокрема програвачів дисків Blu-ray і ноутбуків; або ж без зайвих зусиль підключайтеся до будь-якого з двох портів VGA. Керувати проектором LV-WX300ST і стежити за ним можна дистанційно через порт RJ-45 із підтримкою стандарту Crestron Connected™. Високоякісний звуковий супровід презентацій завдяки вбудованому динаміку на 10 Вт.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-WX300ST, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP

Crestron

Компанія Crestron

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)