Canon LV-WX300

LV-WX300

Насолоджуйтеся яскравим високоякісним широкоекранним зображенням і винятково простим настроюванням із Canon LV-WX300. Вхід HDMI, безшумна робота й компактні розміри роблять цей проектор ще універсальнішим.

Переваги

  • Насолоджуйтеся чітким широкоекранним зображенням завдяки власній роздільній здатності WXGA (1280 x 800 пікселів)
  • Яскраве реалістичне зображення завдяки яскравості 3000 люменів і коефіцієнту контрастності 2300:1
  • Гнучкі можливості розташування завдяки 1,1-кратному варіооб’єктиву
  • Компактність і невелика вага — лише 2,5 кг
  • Функція вертикальної корекції трапецієподібного спотворення
  • Строк служби лампи до 5000 годин (6000 годин в екорежимі)
  • Порт HDMI™ і 2 порти VGA
  • Мережевий порт RJ-45 для дистанційного керування й моніторингу
  • Вбудований динамік потужністю 10 Вт

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-WX300

Яскраві, чіткі й реалістичні зображення


Серія LV-WX300 — це відмінний вибір для тих, кому потрібний яскравий високоякісний портативний проектор за помірною ціною. Завдяки власній роздільній здатності WXGA (1280 x 800 пікселів), яскравості 3000 люменів і коефіцієнту контрастності 2300:1 технологія проеціювання DLP забезпечує чітке й неспотворене зображення. Завдяки варіоб’єктивам із 1,1-кратним збільшенням проектори LV-WX300 мають додаткові переваги, що дуже суттєво в невеликих приміщеннях, наприклад залах для нарад.

Зручність у транспортуванні


Вага LV-WX300 становить лише 2,5 кг, тому його легко можна перенести з одного місця розташування на інше. Завдяки цьому апарат ідеально підходить для підприємств і навчальних закладів, яким може знадобитися проводити демонстрацію в різних приміщеннях навчального комплексу або різних корпоративних офісах.

Легке настроювання


Ваші зображення завжди будуть відтворені геометрично правильними, навіть у тісному просторі, завдяки функції вертикальної (+/- 30 градусів) корекції трапецієподібного спотворення. Функція корекції кольорів екрана допоможе вам досягти найкращих результатів у середовищі, де немає екрана. Ця функція служить для компенсації спотворення кольорів, яке виникає під час проеціювання зображень на кольорові стіни — навіть за відсутності екрана зображення на стіні буде чітким і натуральним.

Економія, яка не впливає на якість


Сукупна вартість володіння LV-WX300 залишається низькою завдяки великому строку служби лампи (5000 годин), який можна збільшити до 6000 годин, якщо використовувати енергоощадний екорежим. Крім того, в екорежимі споживання енергії апаратом зменшується до 275 Вт. У режимі очікування (із вимкнутою локальною мережею) проектор споживає менше 1 Вт. Крім того, в екорежимі шум від вентилятора стає меншим і становить лише 29 дБА, що створює комфортні умови для перегляду.

Широкий вибір інтерфейсів підключення


Завдяки різноманітним входам за допомогою проектора LV-WX300 можна демонструвати фото- і відеозображення з різних джерел. Скористайтеся портом HDMI™ для відтворення яскравих і чітких зображень із сучасних цифрових джерел, зокрема програвачів дисків Blu-ray і ноутбуків. Або без зусиль підключіться до одного з двох портів VGA. Керувати проекторами LV-WX300 і стежити за ними можна дистанційно через порт RJ-45 із підтримкою стандарту Crestron Connected™. Високоякісний звуковий супровід презентацій завдяки вбудованому динаміку на 10 Вт.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-WX300, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP

Crestron

Компанія Crestron

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)