Canon LV-S300

LV-S300

Представляємо високу якість зображення Canon за привабливою ціною — доступний портативний проектор LV-S300 забезпечує яскраве та чисте зображення стандарту SVGA. Довговічна лампа й просте обслуговування зменшують експлуатаційні витрати.

Переваги

  • Демонструйте чіткі зображення з роздільною здатністю SVGA (800 х 600 пікселів)
  • Яскравість 3000 люмен і коефіцієнт контрастності 2300:1 забезпечують чітке та яскраве зображення
  • Гнучкі можливості розташування завдяки 1,1-кратному варіооб’єктиву
  • Функція безпосереднього вимкнення дає змогу уникнути очікування вимкнення
  • Компактність і невелика вага — лише 2,5 кг
  • Функція вертикальної корекції трапецієподібного спотворення
  • Строк служби лампи до 5000 годин (6000 годин в екорежимі)
  • 2 порти VGA
  • Вбудований динамік потужністю 2 Вт

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-S300

Яскраві, чіткі й реалістичні зображення


Покупці з обмеженим бюджетом, які шукають яскравий і якісний портативний проектор за винятково низькою ціною, будуть приємно здивовані проектором LV-S300. Власна роздільна здатність стандарту SVGA (800 x 600 пікселів) проектора LV-S300 дає змогу демонструвати глядачам чіткі зображення в приміщеннях для нарад або аудиторіях. Незважаючи на компактні розміри, проектор вирізняється вражаючою яскравістю 3000 люмен і коефіцієнтом контрастності 2300:1. Проектор працює за технологією DLP, яка забезпечує чітке та точне зображення. Завдяки варіоб’єктивам із 1,1-кратним збільшенням проектори мають додаткові переваги, що дуже суттєво в невеликих приміщеннях, наприклад залах для нарад.

Зручність у транспортуванні


Вага проектора LV-S300 становить лише 2,5 кг — його легко переносити з одного приміщення в інше. Цей проектор — чудовий вибір для малого бізнесу та шкіл, яким потрібний один якісний проектор для використання в різних приміщеннях. Функція безпосереднього вимкнення дає змогу від’єднувати шнур живлення одразу після вимикання проектора, тож проектор можна одразу переносити до іншого приміщення, не чекаючи, доки він охолоне.

Легке настроювання


Ваші зображення завжди будуть відтворені геометрично правильними, навіть у тісному просторі, завдяки функції вертикальної (+/- 30 градусів) корекції трапецієподібного спотворення. Функція корекції кольорів екрана допоможе вам досягти найкращих результатів у середовищі, де немає екрана. Ця функція служить для компенсації спотворення кольорів, яке виникає під час проеціювання зображень на кольорові стіни — навіть за відсутності екрана зображення на стіні буде чітким і натуральним.

Економія, яка не впливає на якість


Крім низької ціни проектора LV-S300, загальна вартість володіння зменшується завдяки строку служби лампи 5000 годин, який може бути подовжено до 6000 годин у екорежимі. Крім того, в екорежимі споживання енергії апаратом зменшується до 275 Вт. У режимі очікування проектор споживає менше 1 Вт. Крім того, в екорежимі шум від вентилятора стає меншим і становить лише 29 дБА, що створює комфортні умови для перегляду.

Універсальність під'єднання


Проектор LV-S300 дає змогу демонструвати статичні та рухомі зображення з різних джерел завдяки можливості вибору входу та двом портам VGA. Високоякісний звуковий супровід презентацій завдяки вбудованому динаміку на 2 Вт.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-S300, функції та можливості цієї БФП.

DLP

Технологія DLP