Canon LV-8235 UST

LV-8235 UST

Універсальний LV-8235 UST з надкоротким фокусом готовий до роботи в 3D, має власну роздільну здатність WXGA і дає змогу проектувати великі зображення з короткої відстані, а це ідеально підходить для сучасної ділової та освітньої галузей.

Переваги

  • Проектування з коротких відстаней для відтворення зображень великого розміру
  • Власна роздільна здатність WXGA
  • 2500 люмен
  • Контрастність 2000:1
  • Гнучкість встановлення
  • Автоматичне налаштування
  • Проектування у 3D
  • Вбудований гучномовець 10 Вт
  • Роз'єм HDMI та мережевий роз'єм RJ-45
  • Простота обслуговування

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-8235 UST

Проектор із надкоротким фокусом


Проектор LV-8235 UST дає змогу здійснювати відтворення на великому екрані навіть у невеликих приміщеннях. Завдяки компактному дизайну пристрій дозволяє проектувати зображення розміром 80 дюймів з відстані всього 32 см (при цьому відстань встановлення складає лише 2,4 см). Враховуючи власну роздільну здатність WXGA (1280x800) та коефіцієнт широкоформатного режиму 16:10, проектор ідеально підходить для використання з сучасними широкоекранними ноутбуками. Лекторів більше не засліплюватиме світло, а на проектованих зображеннях більше не з’являтимуться тіні, тож цей пристрій ідеально підходить для використання у класних кімнатах і корпоративних приміщеннях для нарад.

Висока якість зображення та гнучкість у роботі


Цей проектор вражає універсальністю; яскравий світловий потік 2500 люмен дозволяє отримувати яскраві та чіткі зображення, а неймовірна контрастність 2000:1 забезпечує глибину чорного кольору. Гнучкість встановлення дає змогу використовувати цей пристрій у найрізноманітніших умовах, від класних кімнат до офісів і торгових залів. Його можна встановлювати на стелі чи столі для стандартного проектування на стіну, що зазвичай використовується на заняттях чи під час нарад. Режим задньої проекції ідеально підходить для відеореклами у вітринах, ресторанах, музеях тощо, тоді як функція проектування з-під столу дозволяє використовувати поверхні столів чи підлоги як екрани для зображення.

Вражаючі 3D-зображення з малої відстані


Технологія надкороткого фокусу LV-8235 UST дає можливість проектувати великі зображення у 3D в невеликих приміщеннях. Прогресивна технологія створення зображення дозволяє відтворювати природні кольори навіть під час проектування на чорну дошку чи кольорову стіну. Це дає змогу проводити вражаючої якості презентації для відвідувачів освітніх і комерційних центрів, різноманітних заходів або показів товару. В LV-8235 UST використовується метод послідовного відтворення кадрів, тобто пристрій швидко перемикає зображення для лівого та правого ока. Для перегляду відео у 3D-режимі знадобляться окуляри з активними шторками.

Винятковий звук і зображення


Вбудований 10-ватний гучномовець забезпечує неймовірні враження від перегляду, додаючи живий звук до презентацій навіть у приміщеннях, які не обладнані звуковими системами. Проектор LV-8235 UST також дозволяє проектувати чіткі зображення із джерел цифрового сигналу через інтерфейс HDMI.

Просте та недороге обслуговування


Завдяки довгому ресурсу роботи лампи 3000 годин (в екорежимі) та повітряного фільтра до 4000 годин (в екорежимі) LV-8235 UST надзвичайно економний в експлуатації та простий в обслуговуванні. Через вбудований мережевий порт RJ-45 проектор можна контролювати та керувати його роботою дистанційно.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-8235 UST, функції та можливості цієї БФП.

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Послідовні команди

Завантажте послідовні команди, необхідні для настроювання пульта дистанційного керування пристрою LV-8235 UST

LV-8235 UST Basic [PDF, 204KB]

LV-8235 UST Extended [PDF, 382KB]