LV-7490

Завдяки світлосилі 4000 люмен модель LV-7490 є найяскравішою у лінійці портативних проекторів. Власна роздільна здатність XGA забезпечує чітке зображення, а вбудований гучномовець на 10 Вт – потужний звук.

Переваги

  • Власна роздільна здатність XGA
  • 4000 люмен
  • Контрастність 2000:1
  • Об'єктив Canon із 1,2-кратним збільшенням
  • Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень
  • Вбудований гучномовець 10 Вт
  • Подовжений строк служби лампи: до 5000 годин
  • Екологічно безпечне функціонування: до 1 Вт у режимі очікування (із вимкненим мережевим підключенням)
  • 29 дБА в екорежимі
  • Мережевий роз'єм RJ-45

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-7490

Прорив у яскравості


Завдяки світлосилі 4000 люмен компактна модель LV-7490 є найяскравішою у лінійці портативних проекторів. Власна роздільна здатність XGA (1024×768) забезпечує чіткі зображення навіть за умов природного чи змінного освітлення, а контрастність 2000:1 із функцією керування лампою дає змогу отримувати глибокі чорні та природні кольори, незалежно від матеріалу демонстрації. Це ідеальне поєднання для користувачів у галузі бізнесу чи освіти, які потребують чіткої, яскравої та вражаючої демонстрації, аж надто, коли мова іде про більші приміщення.

Об’єктиви з фокусом на якість


Як і можна було очікувати від провідного виробника об’єктивів світового рівня, в LV-7490 встановлено високоякісний ширококутний об’єктив із 1,2-кратним збільшенням, який дає змогу здійснювати чітку та точну демонстрацію навіть у невеликих приміщеннях. Портативні проектори повинні забезпечувати високі результати в будь-яких умовах демонстрації, тож здатність LV-7490 проектувати великі зображення з коротких відстаней стане неоціненною.

Гнучкість та універсальність


У проекторі LV-7490 є низка практичних, ретельно обдуманих функцій, а це дає можливість швидко і просто отримувати вражаючі результати, незалежно від складності завдання чи обставин. Функції автоматичного пошуку джерела та автоматичної корекції трапецеїдальних спотворень у ± 20° дають змогу за кілька хвилин налаштувати обладнання і почати презентацію, а гучномовець на 10 Вт забезпечує потужний звук для класних кімнат.

Усі потрібні під’єднання


Мережевий роз’єм RJ-45 дозволяє дистанційно керувати та контролювати роботу LV-7490, відповідно пристрій ідеально підходить для оперативної інтеграції в популярні сьогодні системи контролю обладнання у приміщенні. Ще більше гнучкості проектору LV-7490 додають три аудіовходи і лінійний вихід для підключення зовнішнього аудіопідсилювача. Джерелами SCART RGB можна користуватися за допомогою адаптера з кабелем (продається окремо).

Із думкою про довкілля


Незмінна відданість Canon принципам невиснажувального ставлення до довкілля вплинула на дизайн LV-7490. Рівень викидів вуглекислого газу та витрати на електроенергію допомагають скорочувати такі "екологічні" характеристики, як строк служби лампи 5000 годин, строк служби фільтра 5500 годин, а також (в екорежимі) споживання електроенергії менше, ніж 1 Вт (із вимкненим мережевим підключенням).

Економність експлуатації та обслуговування


У доступному за ціною проекторі LV-7490 є багато частин, заміну яких користувач може здійснювати самостійно, а це дає змогу витрачати мінімум коштів на технічне обслуговування. Тришаровий гібридний повітряний фільтр працює у три з половиною рази довше, аніж стандартні одношарові електростатичні моделі; лампу проектора легко замінити через верхню кришку. Все це зменшує потребу у дорогих послугах і допомагає скоротити витрати.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-7490, функції та можливості цієї БФП.

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Послідовні команди

Завантажте послідовні команди, необхідні для настроювання пульта дистанційного керування пристрою LV-7490

LV-7490 Basic [PDF, 253KB]

LV-7490 Extended [PDF, 393KB]