Canon LV-7297A

LV-7297A

Пристрій LV-7297A забезпечує роздільну здатність XGA, світловіддачу потужністю 2600 люменів, підтримку технології HDMI™ і виведення звуку потужністю 10 Вт. Він ідеально підходить для використання в офісі й навчальному закладі, де необхідна бездоганна робота, легке настроювання та низькі витрати на утримання.

Переваги

  • Власна роздільна здатність XGA
  • 2600 люменів
  • Коефіцієнт контрастності 2000:1
  • Об’єктив Canon із 1,2-кратним збільшенням
  • Автоматичне налаштування
  • Роз’єм HDMI та мережевий роз’єм RJ-45
  • Вбудований динамік потужністю 10 Вт
  • Подовжений строк служби лампи: до 6000 годин
  • Екологічні характеристики: до 1 Вт у режимі очікування (із вимкненим мережевим підключенням)
  • 29 дБА в економному режимі

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LV-7297A

Яскраве й чітке проеціювання


Роздільна здатність XGA (1024 x 768 пікселів) забезпечує чіткі зображення. Завдяки світловіддачі потужністю 2600 люменів удосконалений портативний проектор LV-7297A забезпечує чудові зображення навіть при яскравому освітленні, тому він ідеально підходить для використання в добре освітлених шкільних приміщеннях, лабораторіях і залах.

Яскраві й чіткі зображення


Функція автоматичного встановлення діафрагми змінює параметри в разі зміни умов освітлення, щоб забезпечити якість яскравих зображень незалежно від середовища. Високий коефіцієнт контрастності 2000:1 гарантує глибину чорного кольору та насиченість кольорів. Проекційний об’єктив із 1,2-кратним збільшенням Canon забезпечує чудовий результат майже за будь-яких умов.

Простота в користуванні та настроюванні


Навіть новачки зможуть легко настроїти проектор LV-7297A. Одна з автоматичних функцій — автоматичний пошук входу — визначає вхідний сигнал від підключеного пристрою та налаштовує параметри відповідним чином. Функція автоматичної корекції трапецієподібного спотворення автоматично корегує спотворення зображення, викликане відхиленням проектора від області відображення.

Підключення для відтворення звуку


Якщо немає зовнішніх динаміків, звук відтворюється внутрішнім динаміком потужністю 10 Вт. Можна також підключити до лінійного виходу аудіосистему, що використовується у приміщенні або в місці проведення презентації. Ведучий може коментувати зображення, підключивши мікрофон до порту аудіовходу (входу для мікрофона), а роз’єм HDMI™ дає змогу проеціювати високоякісне відео з цифрових джерел, зокрема ПК, DVD-програвача, програвача дисків Blu-ray та іншого обладнання.

Ефективніше використання ресурсів


Екологічність пристрою LV-7297A підвищується завдяки лампі із тривалим строком експлуатації (до 6000 годин в економному режимі) і повітряним фільтром (який працює близько 5500 годин). Це значно знижує час, необхідний для обслуговування, і дає змогу ефективніше використовувати ресурси. Споживання електроенергії не перевищує 1 Вт (у режимі очікування), а також проектор безшумно працює під час презентацій — з гучністю лише 29 дБА.

Дистанційне керування


Керуйте проектором через мережу за допомогою роз’єму керування RJ-45 і термінала проводової локальної мережі. Це дасть змогу вмикати й вимикати проектор і змінювати його параметри, навіть якщо ви працюєте з ним дистанційно. Можна також стежити за використанням і станом лампи. Проектор можна підключити до систем керування у приміщенні та до корпоративної локальної мережі. Він також підтримує технологію PJLINK™.

Захист презентацій


Несанкціонованому використанню проектора запобігає захист паролем, а функція блокування клавіш панелі керування гарантує, що презентація не зупиниться через випадкове натиснення невідповідної кнопки.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-7297A, функції та можливості цієї БФП.

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)

Послідовні команди

Завантажте послідовні команди, необхідні для настроювання пульта дистанційного керування пристроїв LV A та M Series

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV A and M series Extended [PDF, 431KB]