Canon LV-7292S

LV-7292S

LV-7292S — це модель базового рівня, яка гарантує відмінну якість за помірну ціну. Пристрій ідеально підходить для використання в бізнесі та в дорозі, якщо потрібна роздільна здатність XGA, світловий потік потужністю 2200 люменів і низькі витрати на обслуговування.

Переваги

  • Власна роздільна здатність XGA
  • 2200 люменів
  • Коефіцієнт контрастності 500:1
  • Об’єктив Canon із 1,2-кратним збільшенням
  • Автоматичне настроювання входу
  • Функція захоплення зображення
  • Різноманітні режими зображення
  • Подовжений строк служби лампи: до 6000 годин
  • Екологічні характеристики: до 1 Вт у режимі очікування
  • Низький рівень шуму: 29 дБА в економному режимі

Характеристики

Дізнайтеся більше про Canon LV-7292S

Яскраві й чіткі зображення


Завдяки власній роздільній здатності XGA (1024 x 768 пікселів) і яскравістю 2200 люменів цей легкий портативний проектор серії Standard ідеально підходить для проеціювання чітких якісних зображень в офісах і освітніх закладах.

Чудові кольори


Завдяки коефіцієнту контрастності 500:1 пристрій LV-7292S захоплює деталі та відображає яскраві кольори. Проекційний об’єктив Canon з 1,2-кратним збільшенням також забезпечує чудову якість зображення практично за будь-яких умов.

Легкість використання


Функція автоматичного настроювання забезпечує легку підготовку до роботи та функціонування пристрою LV-7292S навіть для новачків, адже функція автоматичного пошуку входу автоматично отримує вхідний сигнал і налаштовує параметри.

Оптимізація проеціювання


Попередньо встановлені режими зображення дають змогу проеціювати при яскравому освітленні, на класні дошки (зелені) або кольорові стіни. Для одного з чотирьох попередньо встановлених користувацьких режимів можна зберегти ручне налаштування контрастності, колірного тону та яскравості. Окрім того, автоматично налаштовуються пропорції відповідно до зображення, що проеціюється. Функція захоплення зображення дає змогу настроїти початковий екран, наприклад відображення логотипів, привітання, фотографії, контактні дані або відомості про підтримку.

Безпека для екології та економність


Пристрій LV-7292S оснащений лампою із тривалим строком експлуатації (до 6000 годин в економному режимі) і повітряним фільтром (який працює близько 5500 годин). Тому він рідше потребує обслуговування, і витрати на нього нижчі. Рівень споживання електроенергії в режимі очікування невисокий (до 1 Вт), і рівень робочого шуму проектора теж невисокий — лише 29 дБА в економному режимі.

Вимкнення живлення та переміщення


Функція безпосереднього вимкнення дає змогу легко вимкнути проектор, не використовуючи кнопки живлення, пульт дистанційного керування і панель керування, і одразу перемістити його.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-7292S, функції та можливості цієї БФП.

Послідовні команди

Завантажте послідовні команди, необхідні для настроювання пульта дистанційного керування пристрою LV S series

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV S series Extended [PDF, 384KB]