Canon LV-7292A

LV-7292A

Пристрій LV-7292A забезпечує роздільну здатність XGA, світловіддачу потужністю 2200 люменів, підтримку технології HDMI™ і виведення звуку потужністю 10 Вт. Він ідеально підходить для використання в офісах і навчальних закладах, де необхідна бездоганна робота, легке настроювання та низькі витрати на утримання.

Переваги

  • Власна роздільна здатність XGA
  • 2200 люменів
  • Коефіцієнт контрастності 2000:1
  • Об’єктив Canon із 1,2-кратним збільшенням
  • Автоматичне налаштування
  • Роз’єм HDMI та мережевий роз’єм RJ-45
  • Вбудований динамік потужністю 10 Вт
  • Подовжений строк служби лампи: до 6000 годин
  • Екологічні характеристики: до 1 Вт у режимі очікування (із вимкненим мережевим підключенням)
  • 29 дБА в економному режимі

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon LV-7292A

Проекціювання чітких і яскравих зображень


Завдяки власній роздільній здатності XGA (1024 x 768 пікселів) і яскравості 2200 люменів LV-7292A проектує чіткі детальні зображення, навіть у яскравих областях. Проектор серії Advance Portable ідеально підходить для класної кімнати, зали для нарад і лабораторії.

Висока контрастність


Незалежно від умов освітлення, забезпечується висока якість зображення завдяки режиму автоматичної діафрагми, який реагує на зміни. Високий коефіцієнт контрастності 2000:1 дає змогу відтворити багатство кольорів і насичені темні відтінки, тоді як проекційний об’єктив Canon із 1,2-кратним забезпечує найвищу якість зображення.

Легкість користування


Проектор LV-7292A обладнано набором автоматичних функцій, які полегшують налаштування й запуск, незалежно від досвіду користувача. Функція автоматичного пошуку входу розпізнає вхідні сигнали, тоді як автоматична корекція трапецієподібних спотворень допомагає усунути спотворення будь-якого зображення, зумовлені нахилом проектора.

Потужні підключення


Завдяки вбудованому динаміку потужністю 10 Вт проеціювання зображень може супроводжуватися звуком. Лінійний вихід можна також застосовувати для підключення до зовнішніх аудіосистем. Доповідачі можуть додавати свої коментарі, підключивши мікрофон до аудіовходу (входу для мікрофона). Роз’єм HDMI™ також дає змогу підключати ПК, DVD-програвачі, програвачі дисків Blu-ray тощо, щоб забезпечувати високу якість цифрового проеціювання.

Ресурси з подовженим строком служби


Завдяки довготривалості служби лампи (до 6000 годин в економному режимі) та повітряного фільтра (близько 5500 годин) проектор LV-7292A не завдає шкоди навколишньому середовищу. Потребується менше обслуговування та грошових витрат. Споживаючи менше 1 Вт електроенергії (у режимі очікування), в економному режимі проектор працює тихо — з гучністю лише 29 дБА.

Просте керування


Проектором легко керувати через мережу. За допомогою порту для керування RJ-45 і гнізда проводової локальної мережі можна вмикати або вимикати проектор, змінювати параметри, а також керувати роботою лампи — навіть дистанційно. Проектор можна підключити до систем керування у приміщенні та до корпоративної локальної мережі. Він також підтримує технологію PJLINK™.

Безпечне функціонування


Установлений захист паролем дає змогу вмикати проектор і керувати ним тільки зареєстрованим користувачам, а блокування клавіш панелі керування перешкоджає випадковому натисненню непотрібної клавіші під час презентації.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LV-7292A, функції та можливості цієї БФП.

HDMI Port

Порт HDMI

Industry standard control protocol

Протокол керування (галузевий стандарт)