Canon i-SENSYS MF628Cw

i-SENSYS MF628Cw

Цей компактний лазерний багатофункціональний пристрій для друку на папері формату A4 з підтримкою технології Wi-Fi дає змогу з легкістю виконувати високоякісний друк, сканування або надсилання факсів із будь-якого пристрою: ПК, смартфону чи планшета.

Переваги

  • Багатофункціональний пристрій для друку на папері формату A4 з підтримкою технології Wi-Fi, який забезпечує високоякісний друк, копіювання, сканування та надсилання факсів
  • Ефективний повноколірний друк зі швидкістю 14 стор./хв
  • Зручність використання за допомогою інтуїтивно зрозумілого кольорового сенсорного екрана
  • Стабільна надійність і якість завдяки універсальним картриджам виробництва Canon
  • Гнучке рішення для роботи з ноутбука, смартфону чи планшета
  • Сумісність з Apple® AirPrint™, Mopria і Google Cloud Print
  • Потужні функції сканування для захоплення та архівування паперових документів і надання спільного доступу до них
  • Можливість підключення до хмари полегшує доступ до документів на ходу та їх спільне використання
  • Низький рівень споживання енергії
  • Підтримка технологій Ethernet і Wi-Fi забезпечує широкі можливості вибору варіантів підключення

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS MF628Cw

Багатофункціональний пристрій, який значно підвищує продуктивність


Лазерний багатофункціональний пристрій i-SENSYS MF628Cw для друку на папері формату A4 допоможе підвищити ефективність роботи як для невеликих компаній, так і для окремих користувачів. Повноколірні комерційні й маркетингові матеріали дійсно вразять ваших клієнтів. Скануйте та архівуйте великі паперові файли та надавайте до них спільний доступ без зайвих зусиль. Копіюйте документи та надсилайте факси в будь-який час. Невеликі габарити та витончений дизайн у поєднанні з функцією кольорового друку зі швидкістю 14 стор./хв — усе це ви знайдете в цьому першому потужному багатофункціональному пристрої для вашого невеликого чи домашнього офісу.

Використання й обслуговування без зусиль


Ви будете вражені зручністю та легкістю доступу до інтелектуальних функцій пристрою MF628Cw. Багатьма з них можна керувати через інтуїтивно зрозумілий кольоровий сенсорний екран із діагоналлю 8,9 см, вбудований на передній панелі, який можна легко настроїти відповідно до власних робочих потреб. Отже, доступ до всіх можливостей пристрою MF628Cw можна отримати кількома дотиками. Обслуговування пристрою не потребує жодних зусиль. Зручна заміна картриджів із тонером, можлива завдяки спеціальному дизайну багатофункціональних пристроїв Canon, гарантує незмінну надійність роботи пристрою та високу якість друку.

Створено для мобільної роботи — в офісі та за його межами


Більшість сучасних працівників змушені постійно переключатися між пристроями та змінювати розташування відповідно до робочих потреб. Пристрій MF628Cw створено з урахуванням потреб таких користувачів. Він забезпечує однакову простоту роботи на ПК, ноутбуках, планшетах і смартфонах. Працюючи в офісі, ви можете підключатися з пристрою Mac або комп’ютера через мережу Wi-Fi, а завдяки підтримці технологій AirPrint і Mopria ви можете також підключати свій пристрій iOS чи Android, перебуваючи в дорозі. Підтримка Google Cloud Print забезпечує всі переваги друку через хмару. Завантажте безкоштовну програму Canon PRINT Business для свого пристрою iOS чи Android, і ви матимете доступ до всіх цих зручних функцій, які допомагають економити час. Порт Ethernet полегшує підключення до мережі та проводове підключення.

Скануйте документи, зберігайте їх і діліться ними з іншими


Якщо вам регулярно потрібно сканувати документи до електронної пошти, надавати до них спільний доступ через хмару чи зберігати в цифровому вигляді, пристрій MF628Cw вам у цьому допоможе. Подавач документів на 50 аркушів спрощує сканування кількох документів. Ви можете керувати скануванням зі свого ПК, використовуючи програму MF Scan Utility, або з мобільного пристрою за допомогою безкоштовної програми Canon PRINT Business. Завдяки цим програмам ви можете передати зіскановані документи безпосередньо в онлайнові хмарні служби, як-от Dropbox, і отримувати доступ до документів звідусіль, де б ви не перебували в даний момент. Пристрій MF628Cw підходить для виконання всіх завдань сучасних компаній, які прагнуть підтримувати ефективність роботи навіть у дорозі.

Екологічність, зручне керування, легка інтеграція


Хоча пристрій MF628Cw розроблено з думкою про невеликі та домашні офіси, він підтримує комплексний набір функцій друку та сканування через мережу. Низький рівень споживання електроенергії в режимах сну та очікування, а також енергоефективна функція автоматичного вимкнення забезпечують екологічність та економічну ефективність цього пристрою.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS MF628Cw, функції та можливості цієї БФП.

Automatic Document Feeder

Автоматичний подавач документів

Colour Copy

Копіювання в кольорі

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

Colour Touch Panel

Кольорова сенсорна панель

Legal size platen

Пластина формату Legal

Network scanning

Сканування через мережу

Scan

Сканування

Scan to USB key

Сканування на USB-накопичувач

Paper Save Copy shortcut key

Клавіша швидкого доступу до функції копіювання із заощадженням паперу

Scanning shortcut key

Клавіша швидкого доступу до функції сканування

Scan to email & folder

Сканування на електронну пошту і в папку

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Чому варто обрати фірмові картриджі Canon для лазерних принтерів

Дізнайтеся більше