Canon i-SENSYS MF512x

i-SENSYS MF512x

Чорно-білий лазерний багатофункціональний принтер формату A4 MF512x розроблено для корпоративних робочих груп, які потребують швидкого друку професійного рівня за допомогою повнофункціонального компактного пристрою з гнучкими можливостями.

Переваги

  • Високоякісний друк зі швидкістю 40 стор/хв
  • Легке керування пристроєм незалежно від рівня навичок користувачів завдяки кольоровому сенсорному екрану
  • Підтримка безпечного друку із захистом PIN-кодом
  • Друк зі смартфонів і планшетів із підтримкою програм AirPrint, Mopria та Canon PRINT Business
  • Зменшення накладних витрат і використання витратних матеріалів завдяки автоматичному режиму двостороннього друку
  • Зменшення часу очікування та підвищення продуктивності робочої групи завдяки функції Quick First-Print
  • Проста віддалена робота з документами за допомогою хмарних служб
  • Можливості керування пристроєм і виведенням на друк
  • Обслуговування без зайвих зусиль завдяки універсальним картриджам

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS MF512x

Максимальна ефективність в офісі


Лазерний чорно-білий багатофункціональний принтер MF512x формату A4 стане незамінним для невеликих корпоративних робочих груп, які потребують більшої продуктивності. Цей компактний пристрій оснащено потужними функціями й можливостями великого офісного багатофункціонального принтера, тож його не складно розмістити навіть у невеликому приміщенні. Завантаженим роботою групам неодмінно сподобається приголомшлива швидкість 40 стор/хв і висока якість друку та копіювання. Завдяки кольоровому сенсорному екрану пристроєм зможуть легко керувати користувачі з різними рівнями навичок. Великий лоток на 600 аркушів і функція швидкого виведення першої роздруківки Quick First-Print, у свою чергу, допоможуть працювати ефективніше. Конфіденційні документи захищені за допомогою функції Secure Print, що вимагає введення відповідного PIN-коду для друку документа з ПК або мобільного пристрою.

Середовища з гнучкими робочими циклами


Завдяки повноцінній підтримці принтером MF512x служб Apple AirPrint (iOS) і Mopria (Android) учасники вашої робочої групи зможуть друкувати з будь-якого сумісного пристрою. Вони також зможуть скористатися широким спектром функцій завдяки програмному забезпеченню Canon PRINT Business і за кілька секунд підключити пристрій до облікового запису Google Cloud Print.

Розширені можливості для спільної роботи з документами


Робочі групи з високим завантаженням отримають широкі можливості для роботи завдяки програмам MF Scan Utility для принтера MF512x (для ПК та ноутбуків) і Canon PRINT Business (для мобільних пристроїв), що забезпечують прозору інтеграцію з хмарними службами. Робочі групи можуть використовувати улюблені хмарні служби для зберігання даних (як-от Google Drive і DropBox), щоб сканувати та оцифровувати документи й надавати до них доступ будь-де й будь-коли.

Інтелектуальні мережеві функції


Принтер MF512x стане чудовим доповненням вашої корпоративної мережі завдяки зручним функціям підключення. Wi-Fi, Ethernet і підтримка мов принтерів PCL5e/6 і Adobe PostScript дають змогу з легкістю інтегрувати принтер у наявний парк пристроїв. Робочим групам, які використовують керовані служби друку, можуть сподобатися функції віддаленого обслуговування й підтримки системи виведення Canon uniFLOW, завдяки якій можна створити організованіше середовище друку.

Економне володіння без зайвих витрат


Якщо потрібно, щоб багатофункціональний принтер забезпечував стабільну якість і надійність, виберіть модель MF512x, адже унікальна конструкція універсального картриджа Canon забезпечить заміну всіх ключових компонентів одночасно з тонером. Енергоспоживання та вартість витратних матеріалів мінімальні завдяки економній роботі в режимах сну й очікування, автоматичному двосторонньому друку та функції інтелектуального керування живленням Auto Off.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS MF512x, функції та можливості цієї БФП.

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Duplex Automatic Document Feeder

Двосторонній автоматичний подавач документів

Colour Touch Panel

Кольорова сенсорна панель

PCL Printing

Друк PCL

PostScript Printing

Друк PostScript

Scan to USB key

Сканування на USB-накопичувач

Scanning shortcut key

Клавіша швидкого доступу до функції сканування

Scan to email & folder

Сканування на електронну пошту і в папку

Secure print

Захищений друк

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.