Canon i-SENSYS MF216n

i-SENSYS MF216n

Монохромний лазерний багатофункціональний пристрій із можливістю відключення до мережі та функціями для збільшення продуктивності, який ідеально підходить для спільного використання в офісі; обладнаний сенсорною панеллю керування зі змінним кутом нахилу.

Переваги

  • Стильний і компактний монохромний лазерний багатофункціональний пристрій, який підтримує роботу в мережі
  • Простий друк із пристроїв на платформах iOS та Android
  • Висока швидкість друку й копіювання, до 23 стор./хв. у монохромному режимі
  • Просте керування завдяки великому сенсорному дисплею зі змінним кутом нахилу
  • Швидке виведення першої сторінки завдяки режиму швидкого друку першої роздруківки

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS MF216n

Продуктивний мережевий багатофункціональний пристрій для невеликих офісів


У цьому стильному монохромному лазерному багатофункціональному пристрої передбачено функції друку, копіювання, сканування та передавання факсом. Цей пристрій — ідеальне рішення для невеликих офісів завдяки можливості підключення до локальної мережі для спільного доступу до функцій, професійній якості друку та простому керуванню.

Швидкий друк і копіювання


Завдяки високій швидкості лазерного друку та копіювання формату A4 — до 23 стор./хв. — і технології Quick First Print Out Time, яка забезпечує швидкий вихід з режиму сну, немає потреби чекати на роздруківку. Касета для паперу на 250 аркушів і вбудований ПАПД на 35 аркушів забезпечують безпроблемне багатосторінкове сканування й копіювання.

Результати професійного рівня


Поєднання високої якості друку, до 1200 х 1200 точок/дюйм, і тонера EF компанії Canon забезпечує професійну якість друку й копіювання, чіткість тексту і графіки та якісне відтворенням півтонів. Розширене кольорове сканування з роздільною здатністю до 9600 х 9600 точок/дюйм дає змогу зафіксувати найдрібніші деталі оригіналів. Надсилайте скановані зображення на будь-який комп’ютер за допомогою інтуїтивно зрозумілої функції мережевого сканування.

Швидке і просте сенсорне керування


Керувати пристроєм i-SENSYS MF216n просто і зручно. Пристрій обладнаний великим сенсорним РК-дисплеєм зі змінюваним кутом нахилу, на якому відображається вся потрібна інформація. Панель можна повернути вертикально або екраном догори для зручності роботи. Для підвищення ефективності роботи можна легко налаштувати сканування й копіювання одним дотиком кнопки — наприклад, зберегти скановані зображення у файл або заощадити папір, скопіювавши кілька зображень на один аркуш.

Ефективне використання енергії


Розроблена компанією Canon технологія термозакріплення за запитом забезпечує практично миттєвий прогрів і дає змогу заощаджувати електроенергію без впливу на продуктивність. Один із лідерів за ефективністю споживання електроенергії, у режимі сну цей пристрій витрачає лише 1,6 Вт.

Безшумний режим


Цей багатофункціональний пристрій безшумний у режимі очікування, а «тихий» режим значно зменшує рівень шуму під час друку і не відволікає від роботи.

Багатофункціональний картридж


Універсальний картридж, який допускає переробку, забезпечує роботу без необхідності технічного обслуговування та водночас високу якість друку. Оригінальний лазерний картридж Canon, який містить тонер, барабан і елементи чищення, можна легко замінити за кілька секунд.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS MF216n, функції та можливості цієї БФП.

Automatic Document Feeder

Автоматичний подавач документів

Copy

Копіювання

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

Network scanning

Сканування через мережу

Quiet printing mode

Режим безшумного друку

Professional Scan quality

Професійна якість сканування

Scanning shortcut key

Клавіша швидкого доступу до функції сканування

Tilting control panel

Панель керування з функцією нахилу

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Touch panel

Сенсорна панель

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.