Canon i-SENSYS MF212w

i-SENSYS MF212w

Монохромний лазерний багатофункціональний пристрій «3 в 1» з підтримкою Wi-Fi, дротової мережі та мобільних пристроїв забезпечує зручний спільний друк, функції копіювання та сканування. Швидкий, простий у користуванні енергоефективний пристрій, обладнаний панеллю керування зі змінюваним кутом нахилу та клавішами швидкого доступу.

Переваги

  • Монохромний лазерний багатофункціональний пристрій «3 в 1» з можливістю підключення до Wi-Fi, дротової мережі та підтримкою мобільних пристроїв: копіювання, друк і сканування
  • Простий друк із пристроїв на платформах iOS та Android
  • Висока швидкість друку й копіювання, до 23 стор./хв. у монохромному режимі
  • Заощадження часу завдяки швидкому друку першої роздруківки
  • Швидке виконання сканування й копіювання за допомогою клавіш швидкого доступу

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS MF212w

Мережевий пристрій «3 в 1» для невеликих офісів


Стильний мережевий високошвидкісний і багатофункціональний монохромний лазерний принтер забезпечує функції друку, копіювання та сканування в компактному корпусі. Завдяки можливості підключення до Wi-Fi, локальних мереж і мобільних пристроїв для спільного використання функцій, професійній якості друку та легкому керуванню цей пристрій є чудовим рішенням для невеликих офісів.

Простий обмін даними через Wi-Fi


Пристрій забезпечує зручне підключення до Wi-Fi, дротових мереж і смартфонів. Вбудована підтримка функції Apple AirPrint™ та галузевого стандарту Mopria™ дає змогу автоматично використовувати принтер для друку безпосередньо з пристроїв iPhone або iPad, а також пристроїв Android, сумісних з Mopria. Крім того, безкоштовна програма Canon Mobile Printing дає змогу виконувати бездротовий друк на принтері за допомогою пристроїв на платформі Apple iOS або Android 4.

Швидкий друк і копіювання


Завдяки високій швидкості лазерного друку та копіювання формату A4 — до 23 стор./хв. — і технології Quick First Print Out Time, яка забезпечує швидкий вихід з режиму сну, немає потреби чекати на роздруківку.

Результати професійного рівня


Поєднання високої якості друку, до 1200 х 1200 точок/дюйм, і тонера EF компанії Canon забезпечує професійну якість друку й копіювання, чіткість тексту і графіки та якісне відтворенням півтонів. Розширене кольорове сканування з роздільною здатністю до 9600 х 9600 точок/дюйм дає змогу зафіксувати найдрібніші деталі оригіналів. Надсилайте скановані зображення на будь-який комп’ютер за допомогою інтуїтивно зрозумілої функції мережевого сканування.

Швидкість і простота роботи


Керувати пристроєм i-SENSYS MF212w просто і зручно. Пристрій обладнаний 5-рядковим РК-дисплеєм зі змінюваним кутом нахилу, на якому відображається вся потрібна інформація. Панель можна повернути вертикально або екраном догори для зручності роботи. Для підвищення ефективності роботи можна легко налаштувати сканування й копіювання одним дотиком кнопки — наприклад, зберегти скановані зображення у файл або заощадити папір, скопіювавши кілька зображень на один аркуш.

Ефективне використання енергії


Розроблена компанією Canon технологія термозакріплення за запитом забезпечує практично миттєвий прогрів і дає змогу заощаджувати електроенергію без впливу на продуктивність. Один із лідерів за ефективністю споживання електроенергії, у режимі сну цей пристрій витрачає лише 1,6 Вт.

Безшумний режим


Цей багатофункціональний пристрій безшумний у режимі очікування, а «тихий» режим значно зменшує рівень шуму під час друку і не відволікає від роботи.

Багатофункціональний картридж


В універсальних картриджах поєднано тонер, барабан і елементи чищення для зменшення кількості операцій з обслуговування, збільшення надійності, економії витратних матеріалів і спрощення переробки.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS MF212w, функції та можливості цієї БФП.

Copy

Копіювання

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

USB connection

Підключення через USB

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

Network scanning

Сканування через мережу

Quiet printing mode

Режим безшумного друку

Professional Scan quality

Професійна якість сканування

Scanning shortcut key

Клавіша швидкого доступу до функції сканування

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tilting control panel

Панель керування з функцією нахилу

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.