Canon i-SENSYS FAX-L3000

i-SENSYS FAX-L3000

Розроблений для використання у великих корпоративних робочих середовищах, де необхідно мати спеціалізований факсимільний зв'язок, надійний і міцний апарат FAX-L3000 забезпечує високу швидкість факсимільного зв'язку та копіювання. Великий ресурс паперу та система високошвидкісної автоматичної подачі документів для двостороннього друку дають змогу легко справлятися зі значними об'ємами роботи. Факсимільний апарат FAX-L3000 можна перетворити на мережевий принтер або Інтернет-факс.

Переваги

 • Окремий факс Super G3 та функції копіювання
 • Високошвидкісний двосторонній пристрій автоматичної подачі документів на 50 аркушів (37 зобр./хв.)
 • Високі швидкості копіювання та друку*: 22 копій/хв. і 22 стор./хв.
 • 80 номерів швидкісного набору, 200 номерів кодованого набору
 • Пам'ять на 512 сторінок факсимільних повідомлень
 • Великий ресурс на 500 аркушів у стандартній касеті, є можливість розширення до 1100 аркушів з додатковою касетою
 • Безпека з функціями керування USER (Користувачі) і DEPT ID (Ідентифікатор відділів)
 • Обробка зображень UHQ; 256 відтінків сірого
 • Картридж AIO для ресурсу на 4500 сторінок при 5% заповненні
 • Додатковий мережевий друк формату А4 та ПК-факс з віддаленим інтерфейсом користувача

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS FAX-L3000

Продуктивна робота факсу


Для швидкої ефективної доставки документів факсимільний апарат FAX-L3000 поєднує використання стандарту Super G3 зі швидкістю 33 кбіт/с і двостороннім скануванням зі швидкістю 37 зображень/хв. Поява 80 номерів швидкісного набору і 200 чи 500 номерів кодованого набору підвищують продуктивність. А система Canon UHQ використовує 256 окремих відтінків сірого для збереження надзвичайно точних деталей у важливих зображеннях.

Міцні та надійніМодель спеціально розроблена для великих обсягів друку й поєднує надійність конструкції та ресурс паперу 1100 аркушів. Ви спокійно можете займатися власними справами, адже факси мають резервне копіювання на 3 години та пам’ять на 1500 чи 512 сторінок. Високошвидкісний двосторонній пристрій подачі документів на 50 аркушів (АПД) забезпечує максимальну ефективність копіювання чи надсилання документів.

Копіювання та друкФаксимільний апарат FAX-L3000 працює як високопродуктивний монохромний копіювальний апарат, здатний сканувати документи формату А4. Технологія миттєвого точкового розігрівання (On-Demand Fixing Technology) для надшвидкого відгуку дає змогу цій моделі здійснювати копіювання зі швидкістю до 22 копій/хв; вона може використовуватися сумісно з пристроєм автоматичної подачі документів (ADF) для двостороннього друку на 50 аркушів для підвищення швидкості двостороннього копіювання.

За допомогою додаткового комплекту для друку Canon факс FAX-L3000 можна використовувати як високоякісний мережевий принтер.

Робота в мережіДодатковий комплект друку для FAX-L3000 має функції мереженого друку, ПК-факсу та віддаленого інтерфейсу користувачів.

Високий рівень безпекиСистеми безпеки Canon роблять факсимільний апарат FAX-L3000 ідеальним для сумісного використання в робочих групах. Спеціальна система ідентифікатора адміністратора (System Admin ID) дає змогу отримувати доступ до налаштувань пристрою, виключаючи можливість несанкціонованого доступу. Індивідуальний доступ до функцій апарата можна контролювати за допомогою систем керування Department ID (Ідентифікатор відділу) та User ID (Ідентифікатор користувача). Ці системи також дозволяють стежити за витратами і забезпечують відповідальне застосування ресурсів.

Продуктивний та економнийЗа умови використання картриджа 714, створеного компанією Canon за технологією «Все в одному», факсимільний апарат FAX-L3000 демонструє вражаючий ресурс паперу 4500 сторінок із заповненням 5%. У режимі заощадження енергії апарат споживає всього 3 Вт завдяки технології миттєвого точкового розігрівання, завдяки якій пристрій відразу розігрівається і не потребує тривалого часу очікування готовності до роботи.

Додаткові можливості


 • Комплект друку
 • Додаткова касета на 500 аркушів
 • Телефонна трубка з лотком
 • Блок штампування

* З додатковим комплектом друку.
** За умови використання касети на 50 аркушів, яка купується окремо.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS FAX-L3000, функції та можливості цієї БФП.

Copy

Копіювання

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

Duplex Automatic Document Feeder

Двосторонній автоматичний подавач документів

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Чому варто обрати фірмові картриджі Canon для лазерних принтерів

Дізнайтеся більше