Canon i-SENSYS FAX-L170

i-SENSYS FAX-L170

Цей компактний факс, який підтримує технологію Super G3, простий у використанні й обслуговувати. Завдяки надзвичайно ефективному використанню енергії та низці професійних функцій факсимільного зв’язку він є ідеальним рішенням для малих і середніх підприємств.

Переваги

  • Компактний і стильний факс Super G3
  • Пам’ять факсу для надсилання й отримання 512 сторінок*
  • Можливість призначення 30 номерів виклику одним дотиком і 100 номерів швидкого кодованого набору
  • Автоматичний подавач документів на 30 аркушів
  • Простий у користуванні інтуїтивно зрозумілий РК дисплей
  • Універсальний картридж
  • Ефективне використання енергії
  • Вбудована слухавка

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS FAX-L170

Швидкий і ефективний факсимільний зв’язок


Факс із підтримкою технології Super G3 здатен зменшити витрати на факсимільний зв’язок до мінімуму. Він передає документи зі швидкістю сторінка лише за 3 секунди*. Оскільки факси надсилаються й отримуються за мінімальний час, телефонна лінія залишається вільною.

Легке передавання факсів


Якщо закінчився папір або тонер, усі вхідні документи безпечно зберігаються в пам’яті, розрахованій на 512 сторінок*, завдяки чому факси можна роздрукувати пізніше. Для спрощення операцій великі документи можна сканувати в пам’ять і надсилати автоматично, заощаджуючи час і гроші.

Простий і швидкий набір


Керувати апаратом i-SENSYS FAX-L170 зможуть навіть недосвідчені користувачі. Часто використовувані номери можна зберегти як номери для виклику одним дотиком (30) або швидкого кодованого набору (100). Використання полегшує чіткий та інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей.

Простіший порядок дій


Великі документи можна передати факсом або скопіювати за одну операцію: завдяки 30-сторінковому автоматичному подавачу документів їх не потрібно подавати по одній сторінці. Лоток для паперу місткістю 150 аркушів також заощаджує час на завантаження паперу.

Швидкий друк і копіювання


Використовуйте цей факс як продуктивний лазерний принтер зі швидкістю друку 18 сторінок на хвилину за допомогою підключення через USB. Технологія швидкого друку першої сторінки забезпечує коротку тривалість прогріву після режиму сну. Можна також копіювати документи зі швидкістю 11,8 сторінки на хвилину.

Мінімальне обслуговування


Універсальний картридж i-SENSYS FAX-L170, який містить тонер, барабан і всі інші необхідні частини, можна замінити за лічені секунди. Це не викликає жодних зусиль і клопоту: використання фірмового картриджа Canon дає впевненість, що роздруківки будуть високоякісними.

Лідер енергоефективності


Цей екологічно безпечний факс є лідером ефективного використання енергії у своєму класі, споживаючи лише 1,5 Вт у режимі сну.

Вбудована слухавка


Принтер i-SENSYS FAX-L170 обладнано слухавкою для здійснення викликів, а також функцією автоматичного перемикання факсимільних і голосових викликів.

* Згідно зі стандартною діаграмою ITU-T № 1

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS FAX-L170, функції та можливості цієї БФП.

Copy

Копіювання

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

Automatic Document Feeder

Автоматичний подавач документів

Handset as standard

Стандартна слухавка

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Чому варто обрати фірмові картриджі Canon для лазерних принтерів

Дізнайтеся більше