Canon i-SENSYS FAX-L150

i-SENSYS FAX-L150

Компактний і стильний факс, простий у використанні й обслуговуванні. Він забезпечує продуктивну й надійну роботу за допомогою низки професійних функцій факсимільного зв’язку і є ідеальним рішенням для підприємств малого і середнього бізнесу.

Переваги

  • Компактний і стильний факс Super G3
  • Пам’ять факсу для надсилання й отримання 512 сторінок*
  • Можливість призначення 15 номерів виклику одним дотиком і 100 номерів швидкого кодованого набору
  • Автоматичний подавач документів на 30 аркушів
  • Простий у користуванні інтуїтивно зрозумілий РК дисплей
  • Універсальний картридж
  • Ефективне використання енергії

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS FAX-L150

Швидке й економне надсилання факсимільних повідомлень


Зменште витрати на факсимільний зв’язок до мінімуму завдяки цьому факсимільному апарату Super G3, який передає документи зі швидкістю одна сторінка лише за 3 секунди*. Оскільки факси можуть надсилатися й отримуватися за мінімальний час, телефонна лінія залишається вільною.

Підвищена ефективність


Якщо закінчився папір або тонер, усі вхідні документи безпечно зберігаються в пам’яті, розрахованій на 512 сторінок*, завдяки чому факси можна роздрукувати пізніше. Великі документи можна також відсканувати в пам’ять для автоматичного надсилання. Це дає змогу скоротити тривалість надсилання та зменшити витрати на факсимільний зв’язок.

Швидкість і простота роботи


Набір є надзвичайно простим навіть для недосвідчених користувачів. Усі часто використовувані номери можна зберегти як номери для виклику одним дотиком (15) або швидкого кодованого набору (100). Додатково полегшує використання чіткий та інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей на 5 рядків.

Продуктивніша робота


Великі документи можна передати факсом або скопіювати за одну операцію: завдяки 30-сторінковому пристрою автоматичного подавання документів їх не потрібно подавати по одній сторінці. Лоток для паперу місткістю 150 аркушів також заощаджує час на завантаження паперу.

Швидкий друк і копіювання


Використовуйте цей факс як продуктивний лазерний принтер зі швидкістю друку 18 сторінок на хвилину за допомогою підключення через USB. Технологія швидкого друку першої сторінки забезпечує коротку тривалість прогріву після режиму сну. Можна також копіювати документи зі швидкістю 11,8 сторінки на хвилину.

Просте обслуговування


Факс i-SENSYS FAX-L150 оснащено економним багатофункціональним картриджем, який містить тонер, барабан і всі основні деталі. Просто замінюйте картридж за секунди без зайвих зусиль і клопоту. Використовуйте оригінальний картридж Canon, який забезпечить впевненість у завжди високоякісному друці.

Винятково ефективне використання енергії


Цей екологічно безпечний факс є лідером ефективного використання енергії у своєму класі, споживаючи лише 1,5 Вт у режимі сну.

* Згідно зі стандартною діаграмою ITU-T № 1

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS FAX-L150, функції та можливості цієї БФП.

Copy

Копіювання

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

Automatic Document Feeder

Автоматичний подавач документів

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Чому варто обрати фірмові картриджі Canon для лазерних принтерів

Дізнайтеся більше