EOS C100 Mark II

Ідеальна для створення відео без помічників, камера EOS C100 Mark II дає змогу реалізувати найсміливіші амбіції. Ця інтуїтивно зрозуміла камера виводить Cinema EOS на новий рівень продуктивності та надає справжню творчу свободу.

Переваги

  • Чудовий 35-міліметровий 8,3-мегапіксельний CMOS-сенсор; Full HD
  • CMOS-сенсор автофокусування Dual Pixel та автофокусування з визначенням облич*
  • ISO 102 400; низький рівень шуму
  • Запис у двох форматах AVCHD/MP4 до рівня 1080/60p
  • ОСД-дисплей; покращений електронний видошукач
  • Вбудований модуль Wi-Fi та опції дистанційного керування
  • Вихід HDMI
  • Байонет EF
  • Професійний запис звуку
  • Програма технічної підтримки CPS Video

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EOS C100 Mark II

Якість допоможе вам втілити своє бачення


Чудовий 35-міліметровий 8,3-мегапіксельний CMOS-сенсор, розроблений і виготовлений Canon спеціально для відеозйомки, дає змогу створювати дивовижні відеозаписи у стандарті Full HD. Провідна цифрова кінокамера EOS C500 завдяки новій системі обробки відео — технології, розробленій для неї — забезпечує зображення неймовірно високої роздільної здатності з покращеною чутливістю (до ISO 102 400), низьким рівнем шумів, мінімальними спотвореннями через згортання шторки та дивовижно вузькою глибиною різкості. Функція Canon Log Gamma забезпечує 12 ступенів широти (динамічний діапазон 800 %) для максимальної гнучкості обробки після створення зображення, а опція Wide DR збільшує швидкість виконання завдань, записуючи сигнал із широким динамічним діапазоном і не потребуючи корекції кольору.

Додатковий контроль за допомогою інноваційного автофокуса


Камера EOS C100 Mark II обладнана CMOS-сенсором автофокусування Dual Pixel компанії Canon, який забезпечує неймовірний контроль із мінімальними зусиллями. Неперервне автофокусування автоматично відстежує об’єкти в центрі екрана та встановлюю фокус на них — це спрощує зйомку динамічних сцен. Покадрове автофокусування з покращеною точністю теж спрощує фокусування.
Доступне також автофокусування з визначенням облич: воно реагує на обличчя, полегшуючи операторам, які працюють без помічників, інтерв’ювання та зйомки виступів.

Виберіть параметри, які відповідають вашим потребам


Досягайте будь-яких виробничих цілей — знімайте без обмежень! Записуйте файли у форматі AVCHD або MP4 на дві карти пам’яті SD на швидкості до 1080/60P шляхом естафетного й синхронного записування або виконуйте зйомку прискореного або уповільненого відео з використанням MP4 для додаткових творчих ефектів. Ви навіть маєте змогу знімати матеріали AVCHD у стандарті HD і одночасно записувати файли MP4 з роздільною здатністю SD: це забезпечує максимальну гнучкість та отримання результатів у стислі терміни.

Легкий для транспортування, простий у використанні


Камера EOS C100 Mark II задовольнить всі ваші режисерські амбіції. Легка, проста для транспортування, з надійним міцним корпусом і захистом від бризок. Камера також проста у використанні. 3,5-дюймовий 1,23-мегапіксельний ОСД-дисплей, а також великий електронний видошукач із можливістю нахилу дають вам змогу контролювати кожний знімок. Серед додаткових автоматичних функцій — автоматичне встановлення діафрагми, автоматичний баланс білого, для досвідчених користувачів доступне повне ручне керування. Потужні функції допомоги під час фокусування дають змогу виконувати ручне його без зайвих зусиль.

Спрощений спільний доступ, покращене керування


Вбудований модуль Wi-Fi дає можливість передавати файли через FTP, надавати спільний доступ до них, а також дистанційно керувати камерою через браузер. Можливість керування на відстані забезпечується пультом дистанційного керування Canon RC-V100 (постачається додатково), даючи свободу зйомки з недосяжних досі ракурсів.

Можливості зовнішнього записування


Вихід HDMI надає можливість запису на зовнішні пристрої з високою швидкістю потоку і забезпечує високу якість камери EOS C100 Mark II. Разом із відео- й аудіофайлами можна виводити вбудований покадровий часовий код.

Додаткові творчі можливості завдяки змінним об’єктивам серії EF


Розширте свої творчі можливості завдяки розмаїттю змінних об’єктивів. Кріплення EF сумісне як із кінооб’єктивами Canon серії EF Cinema формату 4K, так і з понад 80 об’єктивами EF, у тому числі зі спеціалізованими пристроями типу «риб’яче око» та макрооб’єктивами. Три вбудовані нейтральні світлофільтри з ручним керуванням забезпечують гнучкість зйомки.

Записуйте аудіо і доповнюйте їм відзнятий матеріал


Не втрачайте жодного звуку завдяки можливостям аудіозапису, здатним вивести ваші матеріали на професійний рівень. Можливості запису звуку включають формат LPCM або Dolby AC3. У верхню ручку вбудовано два роз’єми XLR та стереомікрофон. Корпус камери оснащений вбудованим мікрофоном для здійснення неперервного запису звуку навіть у базовій конфігурації.

Підтримка за програмою CPS


Власникам камери EOS C100 Mark II надається безкоштовна підтримка за програмою Canon Professional Services (CPS) та низка ексклюзивних переваг. Див. http://cpn.canon-europe.com/content/services.do для отримання додаткової інформації.

* Автофокусування з розпізнаванням облич доступне в разі використання сумісних об’єктивів Canon

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EOS C100 Mark II, функції та можливості цієї БФП.

Full HD movies

Відео у форматі Full HD

Dual Pixel CMOS AF

Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS

Optimises people shots

Оптимальна зйомка людей

WiFi Cert Share

Надсилайте відео, не користуючись кабелями

AVCHD

Записування у форматі AVCHD зі швидкістю 28 Мбіт/с

MP435MBPS

Записування у форматі MP4 зі швидкістю 35 Мбіт/с

DIGICDV4

Обчислювальні можливості DIGIC

OLED

Дисплей на основі органічних світлодіодів із діагоналлю 8,8 см

Dual SDXC card slots

Два порти для карт пам’яті SDXC

CPN.jpeg

Професійна мережа Canon

За допомогою цієї мережі професійні фотографи, відеооператори та досвідчені ентузіасти Canon з усього світу черпають натхнення, дістають знання, отримують інформацію про вироби та свіжі новини.