Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM

EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Об’єктив EF 28—135 мм f/3,5—5,6 IS USM має 5-кратний зум і підходить як для ширококутної зйомки, так і для телефотозйомки. Він містить систему стабілізації зображення, є компактним і легким, що робить його зручним для повсякденного використання.

Переваги

  • Триетапний стабілізатор зображення
  • Швидке й безшумне автофокусування
  • Покриття Super Spectra
  • Кругла діафрагма для приємного розмиття фону
  • Передання інформації про відстань до системи E-TTL II
  • Додаткова бленда

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Стабілізатор зображення


Триетапний стабілізатор зображення дає змогу знімати з рук в умовах недостатньої освітленості навіть при максимальному наближенні. Цей об’єктив зручно використовувати в умовах, де не можна використовувати спалах або штатив.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM, функції та можливості цієї БФП.