Виведення зображення — EOS-1D X Mark II

Блискавично швидке керування зображеннями

Максимум часу на зйомку. Мінімум зусиль на все інше.

eos-1d-x

Вбудований модуль GPS

Камера EOS-1D X Mark II має вбудовані можливості підключення до супутникових систем глобального позиціонування GPS (США), ГЛОНАСС (Росія) і квазізенітної супутникової системи Michibiki (Японія), що підвищує точність визначення розташування та швидкість прийому сигналу1. Камера додаватиме дані геотегування (довготу, широту, висоту над рівнем моря, а також універсальний координований час) до метаданих зображення. Це дуже зручно для агентств і фотографів, які використовують засоби автоматичного визначення місця й часу зйомки зображення.

Система GPS також автоматично встановлює час на годиннику камери відповідно до отриманих із супутників даних, а функція реєстрації в журналі дає змогу відстежувати кроки з камерою й додавати цю інформацію до систем відображення на карті. Крім того, дані GPS можна додати до відео на початку зйомки.

1 Canon GP-E1 і GP-E2 та сторонні пристрої GPS із модулями Bluetooth несумісні.

eos-1d-x

Обрізання й надсилання

Функція кадрування та зміни розміру в режимі відтворенням розширює можливості камери EOS-1D X Mark II. Ці дві функції додано на прохання користувачів, і тепер композицію можна відредагувати після зйомки й легко змінити розмір зображень, щоб одразу ж поділитися ними. Фотографи можуть обрізати знімки та швидко надіслати їх для редагування або публікації.

eos-1d-x

Передавач WFT-E8 стандарту IEEE 802.11ac

Відкрийте камеру EOS-1D X Mark II до поширених по всьому світу можливостей підключення за допомогою бездротового передавача WFT-E8. Завдяки швидкісному передаванню даних через бездротову локальну мережу, удосконаленим можливостям протоколу FTPS і функціям дистанційної зйомки передавач WFT-E8 — це незамінний аксесуар для камери EOS-1D X Mark II.

Швидка передача даних на відстані до 150 м за стандартом IEEE 802.11ac (у смузі 5 ГГц), який передбачає приблизно в 2,5 разу швидший обмін даними, ніж стандарт IEEE 802.11n. Керуйте налаштуваннями камери, зокрема фокусом, витримкою, режимом Live View та відтворенням, під час дистанційної зйомки через сервер WFT або за допомогою програми Canon Camera Connect.

Кількість настройок мережевих підключень, які можна зберегти в камері EOS-1D X Mark II, було збільшено з 5 (у камері EOS-1D X) до 20, хоча кількість, яку можна зберегти на картку пам’яті, залишається на рівні 10.

Докладніше

eos-1d-x
eos-1d-x

Високошвидкісне підключення

Порт SuperSpeed USB 3.0 забезпечує високу швидкість передачі зображень на комп’ютер. Камера EOS-1D X Mark II, як і EOS-1D X, дає фотографам змогу передавати зображення через мережу за допомогою вбудованого гнізда Ethernet або додаткового бездротового передавача WFT-E8 чи WFT-E6.

Програма Canon Camera Connect

Програма Canon Camera Connect дає змогу за допомогою передавача WFT-E8 або WFT-E6 підключити камеру EOS-1D X Mark II до смартфона або планшета (з iOS чи Android) для дистанційної зйомки, перегляду, оцінки, передачі й публікації знімків, коли камера розташована в місці, недосяжному для фотографа, наприклад позаду воріт під час футбольного матчу. Таким чином можна миттєво опублікувати зображення в соціальній мережі або в галереї зображень. Програма Camera Connect також дозволяє знімати та передавати відеофайли у форматі MP4, зроблені за допомогою камери EOS-1D X Mark II.

Connect-App