Висока швидкість — EOS-1D X Mark II

eos-1d-x

14–16 кадрів на секунду

Відчуйте себе справжнім героєм пригодницького фільму.

14 кадр/с, АФ/АЕ з повним стеженням, 16 кадр/с в режимі зйомки Live View

У професійних фотографів немає другого шансу. Тому передусім вони прагнуть збільшити шанси закарбувати вирішальні моменти, як-от радість футбольних уболівальників від забитого голу або перетину фінішної прямої, а також забезпечити точне відтворення зображення з неперевершеною різкістю. Розробники Canon знають про це й досягли максимальної швидкості спрацьовування приводу дзеркала — 14 кадр/с1 (з АФ/АЕ з повним стеженням).

Режим Live View додатково підвищує якість, адже тепер можлива безперервна зйомка на швидкості 16 кадр/с1 з фіксацією фокуса й експозиції під час першого знімка. Додаткова перевага цієї кадрової частоти над попередньою максимальною швидкістю блокування дзеркала EOS-1D X полягає в можливості перегляду сцени зйомки в режимі Live View.

1 Максимальна швидкість безперервної зйомки з повністю зарядженим акумулятором LP-E19, витримка щонайменше 1/1000 с, показник ISO щонайбільше 51 200 одиниць і максимальна діафрагма (залежно від об’єктива)

eos-1d-x

Подвійний процесор DIGIC 6+

Крім високошвидкісного зчитування сигналу CMOS-сенсором 20,2 МП, що стає можливим завдяки спареним процесорам DIGIC 6+, у EOS-1D X Mark II застосовується схема попередньої обробки даних. Неймовірна потужність цього процесора забезпечує ширший динамічний діапазон, зменшений рівень шуму як за високої, так і за низької чутливості ISO, і передачу зображення з природними тонами шкіри, чим славиться Canon. Крім того, застосовується різна корекція аберації об’єктива в реальному часі під час записування зображень у форматі JPEG у режимі Live View навіть на швидкості близько 16 кадр./с й відео стандарту DCI 4K з частотою кадрів до 60 кадр./с або у форматі Full HD – до 120 кадр./с.

Технологія швидкого повертання дзеркала

Щоб досягти високої кадрової частоти в камері EOS-1D X Mark II і забезпечити швидке й точне автофокусування, украй важливо мінімізувати хитання дзеркала й повертати його у вихідне положення якомога швидше й точніше. Для цього камеру EOS-1D X Mark II оснащено системою з двома окремими двигунами з великим крутильним моментом. Один із них слугує для переміщення дзеркала, а інший — для спуску затвора. Це не тільки забезпечує високу швидкість, а й запобігає взаємному впливу двох різних етапів. Двигун приводу дзеркала та двигун спуску затвора закріплено на рухомій опорі, виготовленій з еластичного матеріалу. Завдяки цьому знижується рівень робочого шуму та вібрації під час зйомки.

eos-1d-x

Карта пам’яті CFast 2.0™

Камера EOS-1D X Mark II — це перша EOS камера для зйомки об’єктів, що рухаються, яку оснащено гніздом для картки пам'яті CFast 2.0™ на додачу до гнізда для картки пам'яті CompactFlash. За розміром карта CFast 2.0™ схожа на CompactFlash, але її контакти не виступають, що робить її надійнішою та зменшує ймовірність виникнення проблем через погнуті контактні пластини. Зараз швидкість записування на картку CFast 2.0™ становить 440 МБ/с, що втричі швидше, ніж записування на CompactFlash (150 МБ/с). Така висока швидкість записування забезпечує безперервну серійну зйомку 170 зображень у форматі RAW з повною роздільною здатністю. Більш того, підтримка формату exFAT2 скасовує обмеження на розмір файлів до 4 ГБ, усуваючи потребу об’єднувати файли під час запису відео.

2 Щоб CF-карти місткістю до 128 ГБ підтримували старий формат FAT32, на розмір файлів досі діє обмеження в 4 ГБ.

eos-1d-x

Сенсорна РК-панель високої роздільної здатності

Високоякісні фотографії, створені за допомогою камери EOS-1D X Mark II, варті перегляду на високоякісному РК-моніторі безпосередньо після зйомки. Для цього камеру EOS-1D X Mark II оснащено РК-панеллю Clear View LCD II формату 3:2 із незмінним розміром екрана 3,2 дюйма. Щільність пікселів збільшено приблизно в 1,25 разу, при цьому кількість точок зросла до 1,62 млн порівняно з камерою EOS-1D X.

Ємнісний сенсорний екран дає змогу легко вибирати або перемикати точки АФ, а також збільшувати зображення в режимі відеозйомки або Live View.

Інтелектуальний видошукач II

eos-1d-x

Найменше, чого бажає професійний фотограф, — це відволікатися від об’єкта зйомки. Відвертаючи увагу від видошукача, він ризикує проґавити визначальний момент. Саме тому розробники Canon уважно дослухалися до побажань EOS-спільноти та збільшили інформаційне наповнення видошукача EOS-1D X Mark II, яке можна налаштувати відповідно до індивідуальних потреб. Тепер легко змінити налаштування та перевірити статус камери, не відриваючи погляду від видошукача.

Перевіряйте й змінюйте будь-які налаштування на екрані видошукача, зокрема в режимі зйомки, виміру, балансу білого та драйву, а також отримуйте сповіщення про визначення мерехтіння.

Майже 100-відсоткове охоплення видошукача гарантує відображення всього кадру, а 20-міліметрова точка огляду ніби переносить вас у вир подій перед об’єктивом камери, спрощуючи кадрування зображення відповідно до ваших уподобань.

Двовісний електронний рівень

eos-1d-x

Електронний рівень із подвійною віссю допомагає фотографу вирівняти зображення в кадрі під час зйомки.Він стає в пригоді, коли потрібно отримати рівну лінію горизонту або зняти об’єкт архітектури. З кроком 1˚ визначається як поступальний рух (уперед-назад), так і рух розкачування (з боку вбік), рівень яких відображається на екрані видошукача (над точкою фокусування) і на РК-екрані. Ця функція особливо корисна вночі, коли у видошукачі важко розгледіти орієнтири.

Настроюваний екран швидкого керування

Кожен фотограф має свій стиль роботи та власні вимоги до перевірки й змінення даних і параметрів зйомки. Щоб спростити робочий процес, можна швидко та без зусиль змінити тип, розмір і розташування піктограм на екрані швидкого керування камерою, тож улюблені настройки будуть завжди під рукою.

eos-1d-x

Виняткова витривалість і надійність

Виконуючи роль флагманської професійної моделі, камера EOS-1D X Mark II знаходиться на два кроки попереду від інших дзеркальних камер серії EOS із точки зору стандартів дизайну і тестування. Затвор EOS-1D X Mark II запрограмовано приблизно на 400 000 робочих циклів. З урахуванням таких високопродуктивних показників було розроблено й відповідні елементи керування дзеркалом і пов’язані елементи керування.

Внутрішні механізми привода розроблено й випробувано, щоб забезпечити максимальну витривалість професійної камери. Цьому високому рівню надійності відповідають навіть кнопки й елементи керування камерою.

Конструкція з магнієвого сплаву, неперевершений захист під погодних умов

Як і камери попередніх моделей EOS-1, камеру EOS-1D X Mark II призначено для довготривалого професійного використання у складних погодних умовах. Вона має таку ж захищену конструкцію, що й модель EOS-1D X, — 76 ущільнювачів навколо кнопок і місць з’єднання з корпусом, що захищають від потрапляння води й пилу до внутрішніх компонентів камери. Якщо використовується об’єктив EF серії Canon L і спалах Speedlite 600EX-RT, захист від погодних умов досягається застосуванням гумових прокладок навколо місць з’єднання з корпусом. Цю міцну й зносостійку камеру, корпус і внутрішні компоненти якої виготовлено й з магнієвого сплаву, можна безпечно використовувати в складних умовах професійної зйомки.

eos-1d-x
eos-1d-x

Розсіювання тепла

Під час відеозйомки або довготривалої високошвидкісної фотозйомки без перерв CMOS-сенсор і подвійний процесор DIGIC 6+ обробляють великий обсяг даних, що призводить до виділення значної кількості тепла. Це тепло передається із сенсора й процесора до верхньої частини відсіку для акумулятора та розсіюється за допомогою спеціальної теплової трубки, тому камера завжди готова до роботи.

Завдяки системі розсіювання тепла камери EOS-1D X Mark II, обладнані потужними процесорами, дають змогу записувати відео у форматі 4K тривалістю до 29 хв 59 с.