Відео у форматі 4K — EOS-1D X Mark II

eos-1d-x

Запис відео у форматі 4K60p

Насолоджуйтеся реалістичним відео приголомшливої роздільної здатності.

eos-1d-x

Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS

Dual Pixel (CMOS-сенсор автофокусування) — це сенсорна технологія автофокусування (АФ) виявлення фази, розроблена для плавного та якісного стеження за об’єктом під час відеозйомки і швидкого автофокусування для зйомки фотографій у режимі РК-видошукача. Ця технологія Canon допомагає створювати професійні ефекти з регулюванням різкості та зберігає чіткість об’єкта, який рухається до користувача. При цьому фон залишається розмитим (характерна особливість відео EOS Movie).

EOS-1D X MARK II вирізняється вдвічі швидшим фокусуванням (десять кроків замість п’яти в EOS 7D Mark II), тому різкість наводиться блискавично й дуже плавно. Тепер можна охопити близько 80 % зони сенсора й працювати з усіма об’єктивами EF за будь-яких умов зйомки та за будь-якої якості й розміру відео.

Приголомшливе відео EOS 4K (60p)

Усі корисні функції, що використовуються для зйомки відео дзеркальними камерами Canon, утілені й у камері EOS-1D X Mark II. Завдяки цьому кінематографісти й документалісти мають можливість знімати свої історії з неймовірною роздільною здатністю 4K з різноманітною кадровою частотою. Відео 4K записується на внутрішню пам’ять у форматі DCI 4K з розміром 4096 x 2160 (формат 17:9) за базової роздільної здатності сенсора для максимальної різкості та якості.

Гнучкість потоку даних стандарту 4K забезпечує широкий вибір кадрових частот — 23,98; 24; 25; 29,97; 50 або 59,94 кадру/с. Хоча вважається, що фокусування під час відеозйомки у форматі 4K складне, у камері EOS-1D X Mark II забезпечується простота й точність фокусування завдяки технології Dual Pixel CMOS AF. Для записування у внутрішню пам’ять рекомендовано використовувати картки пам’яті CFast 2.0™, на які камера EOS-1D X Mark II може записати відео тривалістю до 29 хв 59 c із роздільною здатністю 4K та будь-якою кадровою частотою.

eos-1d-x

Фрагмент 4K-відео з роздільною здатністю 8,8 МП

Із відзнятого відео у форматі 4K, навіть із кадровою частотою 60 кадр./с, також можна зберігати фотографії із високою роздільною здатністю 8,8 МП. Користувач може переглянути відео на задній панелі камери та зберегти окремі кадри. Це особливо корисно для зйомки об’єктів, що швидко рухаються, коли важливе високе значення кадрової частоти. Крім того, ця функція стане в пригоді, якщо потрібно надавати клієнтам як фотографії, так і відео високої роздільної здатності.

Відео з високою кадровою частотою (120p)

На додачу до відеозйомки у форматі 4K камера EOS-1D X Mark II також може записувати відео у форматі Full HD з кадровою частотою 120P або 100P. Хоча більшість камер, які записують відео з високою кадровою частотою, фіксують фокус, камера EOS-1D X Mark II завдяки технології Dual Pixel CMOS AF забезпечує автофокусування навіть за кадрової частоти 120P або 100P.

Відео з високою кадровою частотою записується в режимі повільного відтворення на ¼-швидкості без звуку, коли часовий код відраховує 4 секунди на кожну секунду зйомки з максимальною тривалістю запису 7 хвилин і 29 секунд.

eos-1d-x

Вихід HDMI

Якісне нестиснене відео у форматі Full HD стандарту 4:2:2 (8 біт) можна записувати за допомогою зовнішнього пристрою через HDMI-вихід1. Оскільки звук можна також виводити через роз’єм HDMI, його можна відстежувати й записувати на зовнішній пристрій.

Крім того, через роз’єм HDMI можна підключити зовнішній монітор, щоб відстежувати відеозйомку, за потреби відображаючи на ньому інформацію про параметри запису відео. Щоб спростити відстеження, можна одночасно відображати дані на РК-екрані камери й на зовнішньому моніторі через HDMI-вихід.

1 Роз’єм HDMI для 4K-відео не підтримується.

Роз’єм для навушників і лінійний вхід

Щоб записати стереозвук, до гнізда для мікрофона можна підключити зовнішній мікрофон. А гніздо для навушників дає змогу перевіряти рівень звуку під час запису.

Завдяки підтримці широкого діапазону кадрових частот і форматів запису, а також використанню додаткових аксесуарів для відеозйомки камера EOS-1D X Mark II надає набагато більше можливостей для професійної відеозйомки в порівнянні з моделлю EOS-1D X.

eos-1d-x
eos-1d-x

Дистанційна відеозйомка

Якщо у вас є бездротовий передавач файлів WFT-E8, записуванням відео на камеру можна керувати за допомогою програми Canon Camera Connect на смартфоні або планшеті з iOS чи Android. При цьому записування не припиниться навіть у разі втрати зв’язку зі смартфоном або планшетом (наприклад, під час зйомки з дрона). WFT-сервер, функціональніший за програму Camera Connect, тепер також підтримує записування відео.