Canon EOS 1200D

Не проґавте жодного шансу

Ви можете бути впевнені, що результати зйомки камерою EOS 1200D — і святкування дня народження, і пригод на вихідних — завжди будуть чудові. Цифрова дзеркальна фотокамера EOS 1200D, обладнана інноваційною системою Canon для обробки зображень і цілою низкою простих інтуїтивно зрозумілих елементів керування, є ідеальною для фотографів-новачків.

Завдяки розробленій компанією Canon програмі EOS Companion фіксувати зображення й перетворювати свої спогади на реальність стало простіше, ніж будь-коли.

Зберігайте особливі моменти життя за допомогою високоякісних фотографій і відео

Знімайте 18-мегапіксельні фотографії, що забезпечують чітке деталізоване зображення з природними кольорами та чудово передають атмосферу будь-якого заходу. Обрізуйте, обертайте та масштабуйте зображення, не погіршуючи їхньої якості, і створюйте великі роздруківки до формату A2 включно — ідеальний вибір для домашнього кадрування. Відео у форматі Full HD створює враження професійної зйомки та виглядає неперевершено під час відтворення на HD-телевізорі.

Знімайте деталі та оточення навіть у темряві

Коли освітлення слабшає, камера EOS 1200D оптимізує чутливість відповідно до умов освітлення: це дає змогу забезпечити чіткість знімків і зменшити потребу у використанні спалаху. Зйомка при навколишньому освітленні є чудовим способом відтворити атмосферу події та залишитися непомітним під час зйомки для збереження цих безцінних моментів і природних емоцій.

Програма Canon Photo Companion

Canon Photo Companion App

Програма Photo Companion – найкращий друг усіх відеоблогерів, адже надає їм безцінні, унікальні поради та відеоматеріали, коли в цьому є потреба - з нею ваші історії будуть переконливі.

Дізнайтеся більше

 Завантажити програму Canon Photo Companion у службі iTunes
Завантажити програму Canon Canon Photo Companion для Android

Знімайте з правильними параметрами за допомогою режиму автоматичного інтелектуального вибору сюжету

Під час компонування фотографії камера EOS 1200D аналізує сюжет на предмет яскравості, кольорів, наявності руху та облич. Ця інформація використовується для визначення найоптимальніших параметрів камери відповідно до сюжету залежно від того, що є об’єктом зйомки — насичений деталями пейзаж чи швидкорухомий об’єкт.

Зафіксуйте навколишній світ у форматі Full HD

EOS Movie

З камерою EOS 1200D знімати фільми так само легко, як і робити знімки. Просто виберіть режим фільму на диску перемикання режимів камери та натисніть кнопку «Пуск/Стоп», щоб розпочати запис подій і звуків навколо вас у форматі Full HD. Відкривайте для себе нові креативні можливості.

Video Snapshot

У режимі відеокадру можна легко створювати прості історії, які складаються з коротких кліпів тривалістю 2, 4 або 8 секунд. Їх можна відтворювати разом як слайд-шоу відеозаписів на камері або на домашньому комп’ютері.

Посильте свої спогади та проявіть свою особистість завдяки творчим фільтрам

Розповідайте історії, зберігайте спогади та реалізовуйте свої мрії — дайте волю креативності з камерою EOS 1200D. Виділяйте основний об’єкт на фотографії, відокремлюючи його за допомогою м’якого розмитого фону, — це характерно для фотографування цифровою дзеркальною фотокамерою.

Використовуйте один із п’яти творчих фільтрів, щоб додати індивідуальний стиль до фотографії, зокрема ефект зернистого чорно-білого, іграшкової камери та ефект «риб’яче око».

  • Toy Camera
  • Soft Focus
  • Fisheye
  • Monochrome

Наступні кроки

Камера EOS 1200D — це частина системи EOS. EOS — це система камер, об’єктивів та аксесуарів, яким довіряють професійні фотографи та фотолюбителі по всьому світу. Коли будете готові перейти на новий рівень фотозйомки, EOS допоможе вам знайти об’єктиви, які дозволяють наблизити віддалені об’єкти, розширити огляд краєвиду в кадрі або розставити додаткові акценти в портретах.

Розставте акценти

Get impact

Компактні об’єктиви дозволяють отримати розмитий фон портретних знімків і зосередити увагу на об’єкті.

Не пропустіть жодної деталі

Get more in

Ширококутний варіооб’єктив забезпечує повніший огляд навколишніх пейзажів.

Будьте ближче

Get closer

Зум-телеоб’єктив дозволяє наближувати об’єкти, тож ви зможете знімати на відстані.

More photos

Технічні характеристики

Роздільна здатністьПрибл. 18,0 мегапікселів для роздруківок формату A2+ або менше
Тип датчикаCanon CMOS-сенсор формату APS-C прибл. 22,3 мм x 14,9 мм
Неперервна зйомка (прибл.)Макс. 3 кадрів/с для прибл. 69 зображень формату JPEG¹, 6 зображень формату RAW²³
ПроцесорDIGIC 4
РК-екранTFT-дисплей із діагоналлю 7,5 см (3,0 дюйма), прибл. 460 000 точок
Оптичний видошукачЯскравий видошукач з охопленням прибл. 95 %, 0,80x, 21 мм. Пентадзеркало
Діапазон витримки затвора30–1/4000, ручна витримка (повний діапазон витримки. Доступний діапазон витримки залежить від режиму зйомки)
Режими зйомкиАвтоматичне інтелектуальне визначення умов зйомки, без спалаху, автоматичний творчий, портрет, пейзаж, крупним планом, зйомка спортивних подій, нічний портрет, відео, програмна автоекспозиція, автоекспозиція з пріоритетом витримки, автоекспозиція з пріоритетом діафрагми, ручний
Параметри замірювання3
Чутливість ISOАВТО (100–6400), 100–6400 із кроком в 1 ступінь
Показник ISO можна збільшити до значення H: 12800
Під час відеозйомки: автоматично (100–6400), 100–6400 (із кроком у повну ступінь)
Система/точки автофокусування РК-екрана9-точкове автофокусування (f/5,6 перехресного типу в центрі)
Відео EOSMOV (відео: H.264, звук: лінійна імпульсно-кодова модуляція, користувач може настроїти рівень запису вручну)
1920 x 1080 (29,97; 25; 23,976 кадру/с)
1280 x 720 (59,94; 50 кадрів/с)
640 x 480 (30; 25 кадрів/с)
Вбудований спалахТак
Міні-вихід HDMIТак
Карти пам’ятіКартки SD, SDHC або SDXC
Габаритні розміри (Ш x В x Г)129,6 x 99,7 x 77,9 мм
Вага (лише корпус; згідно стандарту тестування CIPA, з акумулятором і картою пам’яті)Прибл. 480 г

¹ У режимі високої роздільної здатності/високої якості (рівень якості 8)

² Дані визначено відповідно до умов тестування компанії Canon для формату JPEG, значення ISO 100 та стилю зображення «Стандарт». Може бути різним залежно від об’єкта зйомки, виробника карти пам’яті та її місткості, якості записування зображень, світлочутливості ISO, режиму спрацьовування затвора, стилю зображення, користувацьких функцій тощо.

³ Максимальна кількість кадрів на секунду та місткість буфера можуть бути меншими — це залежить від параметрів камер і рівня освітленості.