Інформація про сумісність компактних цифрових камер Canon із підтримкою Wi-Fi

Компактні цифрові камери Canon із підтримкою технології Wi-Fi¹ передбачають багато способів підключення й обміну фотографіями та відео з іншими пристроями та через Інтернет. На цій сторінці наведено необхідні технічні характеристики для кожного типу підключення, а також надано важливу інформацію щодо використання функції Wi-Fi.

Таблиця сумісності Wi-Fi

Функція Використання прямого підключення
(наприклад, підключення на вулиці)
Використання точки доступу Wi-Fi
(наприклад, підключення до домашньої мережі Wi-Fi)
Надсилання зображень на інший пристрій Canon
Камера з підтримкою Wi-Fi
Доступно в усіх моделях Canon із підтримкою Wi-Fi
Недоступно

Підключайтесь і надсилайте зображення на смартфони або планшети, додавайте дані GPS або виконуйте дистанційну зйомку з мобільного пристрою за допомогою безкоштовної програми Canon CameraWindow. Інформацію про сумісність можна знайти за вказаними нижче посиланнями.Доступно для таких пристроїв:


Мобільні пристрої Apple iOS


Мобільні пристрої Android*

Доступно для таких пристроїв:


Мобільні пристрої Apple iOS


Мобільні пристрої Android

Передавання в онлайнові служби:
Facebook™
Twitter™ 

irista
Flickr™
Google Drive™
YouTube™
Електронна пошта
CiG Online Album

(Для передавання в онлайнові служби потрібен доступ до image.canon)

У разі підключення камери до будь-якого мобільного пристрою з підтримкою прив’язаного підключення до Wi-Fi або технології мобільної безпроводової точки доступу

(Потрібен доступ мобільних пристроїв до мобільної мережі передавання даних. Може стягуватися додаткова плата.)

Доступно в усіх моделях Canon із підтримкою Wi-Fi

Резервні копії зображень 

irista
у image.canon,
у Flickr,
у Google Drive,
на комп’ютері

(Для роботи функції резервного копіювання потрібен доступ до image.canon)

У разі підключення камери** до будь-якого мобільного пристрою з підтримкою прив’язаного підключення до Wi-Fi або технології мобільної безпроводової точки доступу

(Потрібен доступ мобільних пристроїв до мобільної мережі передавання даних. Може стягуватися додаткова плата.)

Доступно**

Підключення до комп’ютера з підтримкою Wi-Fi Недоступно

Наявне

Безпосередній друк фотографій із принтера з підтримкою технології PictBridge через безпроводову локальну мережу Доступно*


Доступно*

* Недоступно на IXUS 510 HS та IXUS 240 HS.
** Недоступно на PowerShot S110, IXUS 510 HS та IXUS 240 HS.

Додаткова інформація

Підключення

Під час прямого підключення до Wi-Fi камера використовується як точка доступу для підключення цільового пристрою. Це дає змогу підключати камеру до інших пристроїв із підтримкою Wi-Fi, навіть якщо зовнішня точка доступу Wi-Fi недоступна.

Якщо пряме підключення до Wi-Fi не використовується, камера повинна бути підключена до точки доступу Wi-Fi (наприклад, до домашнього маршрутизатора безпроводової локальної мережі) для встановлення зв’язку з іншими пристроями Wi-Fi.

Навіть якщо ці камери підтримують підключення до точок доступу Wi-Fi, їх не можна використовувати в безпроводових мережах, зокрема в загальнодоступних місцях, у яких вимагається використання веб-браузера для автентифікації.

У деяких країнах або регіонах безпроводові підключення (у тому числі Wi-Fi) можуть бути заборонені. Функцію Wi-Fi слід використовувати з дотриманням законів і нормативних актів відповідної країни та регіону. Зокрема, необхідно дотримуватися всіх обмежень щодо користування електронними пристроями.

За одну операцію надсилання можна надіслати до 50 зображень. Можливість автоматичного змінення розмірів зображень надається, якщо передавання з повною роздільною здатністю не потрібне. Можна також передавати відео, якщо його загальна тривалість не перевищує 2 хвилин.

Смартфони і планшети

Існує два способи обміну зображеннями з цих камер зі смартфонами та планшетами.
A) Виберіть зображення, які потрібно передати, на екрані камери та скопіюйте їх у фотогалерею смартфону.
B) За допомогою програми Canon CameraWindow перегляньте вміст камери з екрана смартфону та виберіть зображення для збереження до фотогалереї смартфону або вивантаження в мережу (тільки для Android-пристроїв).

Для підключення камери до смартфону потрібно встановити програму Canon CameraWindow. Щоб завантажити програму та переглянути відомості про сумісні пристрої, відвідайте веб-сайт:

На смартфонах Android із підтримкою NFC (ОС версії 4.0 або пізнішої) після активації NFC та торкання смартфону навпроти позначки N-Mark (NFC) камери запуститься Google Play. Коли відобразиться сторінка завантаження CameraWindow,
завантажте та встановіть програму. Після встановлення NFC можна використовувати для запуску програм.

Функція GPS via mobile

За допомогою функції GPS via mobile до знімків, зроблених за допомогою компактної камери Canon, можна додавати відомості про розташування. Ця функція доступна на смартфонах і планшетах із модулем GPS і встановленою програмою Canon CameraWindow. За допомогою смартфону або планшета можна відстежувати своє розташування під час фотозйомки. Після завершення фотозйомки відомості про розташування, зафіксовані за допомогою смартфону, можна синхронізувати із зображеннями камери за допомогою підключення до Wi-Fi.

Дистанційна зйомка зі смартфону

За допомогою смартфону можна керувати камерою без використання кабелів на відстані до 5 метрів. Це надає надзвичайну можливість приєднатися до групового знімка з друзями та родиною або зняти зображення дикої природи. Просто підключіть камеру до смартфону за допомогою мережі Wi-Fi і керуйте затвором, зумом, спалахом і таймером, використовуючи функцію візування по дисплею в спеціальній програмі.

Вивантаження з камери в Інтернет

У разі підключення до мобільного пристрою
Деякі мобільні пристрої, зокрема смартфони, підтримують функцію прив’язки через Wi-Fi або мобільної безпроводової точки доступу. Це дає змогу підключати їх до мобільної мережі передавання даних разом з іншими пристроями, зокрема камерами Canon із підтримкою Wi-Fi. Функція миттєвого обміну даними з камерою в разі використання прив’язаного підключення працює так само, як і підключення до звичайної точки доступу Wi-Fi (див. нижче). За використання прив’язаного підключення вашим постачальником послуг мобільного передавання даних може стягуватися додаткова плата.

У разі підключення до точки доступу Wi-Fi
Для вивантаження зображень до веб-служб за допомогою камери потрібне підключення до точки доступу Wi-Fi та служби image.canon. Зображення будуть збережені до інтернет-альбому служби image.canon, а до облікового запису Facebook або Twitter або в текст повідомлення електронної пошти буде додано посилання на кожний новий альбом.
Якщо виконується вивантаження у службу Facebook, можна вказати місце збереження зображення: тільки Facebook, тільки image.canon або обидві служби.
Якщо місцем призначення є мережа YouTube, відео буде вивантажено та збережено безпосередньо в обліковому записі YouTube.
Зображення можна також надсилати в облікові записи irista, Flickr і Google Drive.

image.canon

image.canon — це онлайн-служба для обміну фотографіями й відео. Завдяки можливості збереження особистих даних об’ємом 10 ГБ вона ідеально підходить для зберігання великої кількості фотографій навіть із повною роздільною здатністю. Простий інтерфейс дає змогу шукати зображення, створювати комбіновані альбоми фотографій і відео, надавати друзям можливість додавати коментарі, а також обмінюватися альбомами безпосередньо через електронну пошту та сайти соціальних мереж. Камери Canon із функцією Wi-Fi використовують службу image.canon для доступу до різних веб-служб, зокрема соціальних мереж та електронної пошти, безпосередньо з камери.

Резервне копіювання в мережу або на комп’ютер (Image Sync / надсилання через сервер)

Для резервного копіювання зображень за допомогою функції Image Sync (синхронізація зображень) або Send via Server (надсилання через сервер) потрібен обліковий запис служби image.canon. Для вибраних зображень можна створити резервні копії в Інтернеті (за допомогою служб irista, image.canon, Flickr і Google Drive) або на вказаному комп’ютері.

Підключення до комп’ютера

Безпроводове підключення камери до комп’ютера можна встановити, якщо обидва пристрої підключено до однієї мережі Wi-Fi (наприклад, до домашнього Wi-Fi-маршрутизатора). Перед підключенням на комп’ютері потрібно встановити програмне забезпечення CameraWindow DC, яке входить до комплекту поставки камери.

Друк із камери

За допомогою підключення до безпроводової локальної мережі можна виконувати безпроводовий друк фотографій із камери на принтерах із підтримкою технології PictBridge, зокрема на вибраних принтерах Canon SELPHY та PIXMA.


- Wi-Fi — це торговельна назва, яка вказує на сертифікацію сумісності пристроїв безпроводової локальної мережі.
- Сумісними стандартами безпроводової локальної мережі є IEEE802.11 b, g та n (тільки в діапазоні 2,4 ГГц). Режим «інфраструктура» (сумісний із WPS), режим «без точки доступу». Безпека: WEP, WPA-PSK (AES/TKIP), WPA2-PSK (AES/TKIP).
- Інформація на цій сторінці не стосується цифрової камери Canon Digital IXUS Wireless, випущеної у 2005 році.
FLICKR є зареєстрованою торговельною маркою корпорації Yahoo! Inc.