Підробні акумулятори

Попередження про підробку літієво-іонних акумуляторів і зарядних пристроїв.

Попередження стосується таких груп виробів Canon:

  • компактні цифрові фотоапарати;
  • цифрові дзеркальні фотоапарати;
  • цифрові відеокамери.

Нещодавно підтвердилась інформація, що підроблені літієво-іонні акумулятори та зарядні пристрої для компактних цифрових фотоапаратів Canon, цифрових дзеркальних фотоапаратів і цифрових відеокамер можна знайти у продажу, особливо на сайтах інтернет-аукціонів.

У багатьох випадках підробки не мають захисних характеристик, які відповідають установленим стандартам якості. Користування ними або заряджання за допомогою них може спричинити низку проблем, зокрема:

  • несправність виробу;
  • перегрівання виробу; 
  • розрив, протікання, вибух або займання виробу; 
  • завдання травм користувачу, таких як опіки або сліпота.

Для забезпечення безпеки користувачів компанія Canon радить не використовувати та не купувати підроблені вироби у крамницях або в Інтернеті.

Пам’ятайте, що компанія Canon не несе відповідальності за несправну роботу підробних літієво-іонних акумуляторів і зарядних пристроїв Canon, а також за нещасні випадки через їх використання.

Компанія Canon вдячна вам за відданість справжнім виробам Canon.

Приклад підробки
(Назва справжнього виробу: акумуляторна батарея BP-511)
Як визначити справжність виробу?

Існують явні докази справжності виробу, зазначені вище. Наприклад, справжність акумуляторної батареї можна легко визначити, перевіривши унікальну голограму на пакувальній коробці до неї. На голограмі має бути слово «Canon», написане горизонтальними смугами. Між цими смугами зображена спіраль, поверх якої написано слово «Genuine». Колір голограми змінюється із золотого на зелений, якщо повернути пакувальну коробку з вертикального в горизонтальне положення. Якщо така зміна кольору не спостерігається, це свідчить про несправжність голограми. Завжди перевіряйте справжність голограм.

Докладніше про підробні акумулятори див. «Примітки про підробні акумуляторні батареї» асоціації Camera & Imaging Products Association’s (CIPA) за посиланням http://www.cipa.jp/battery/index_e.html