Водонепроникні камери та камери для підводної зйомки

Коли виникає потреба у створенні відмінних кадрів під час активних занять за межами будинку, вам потрібна найкраща водонепроникна камера — міцна камера PowerShot D30. Окрім того, до будь-якої сумісної камери Canon можна також додати водонепроникний футляр для підводної зйомки та захисту від піску, морської води та снігу.

Underwater_Adventure_Main.jpg

Спеціальна міцна камера порівняно з водонепроникним футляром для камери

Камера PowerShot D30 — ідеальний вибір для тих, кому регулярно потрібна міцність потужних камер для зйомки спортивних подій. Вона є достатньо потужною для найсуворіших занять поза приміщенням, водонепроникною на глибині до 25 м, не боїться ударів і морозу. Вона ідеально підходить для кожної пригоди — від сноубордингу та альпінізму до глибоководного дайвінгу. Камера також має захист від дитячих дій і може витримувати неакуратне поводження з боку дітей, яке трапляється під час сімейних пригод.

Додайте водонепроникний футляр до будь-якої сумісної камери Canon — і ви отримаєте можливість виконувати зйомку під водою на глибині до 40 м. Цього більш ніж достатньо для пірнання й занурення з аквалангом та легкого доступу до всіх елементів керування. Вони також є відмінним способом захистити камеру від води, піску та снігу. Ідеальне рішення для пляжу та басейну, а також зимових видів спорту.

Чому саме камера Canon для підводної зйомки?

Камера PowerShot D30 є водонепроникною на глибині до 25 м, не боїться падіння з висоти до 2,0 м¹ та працює при температурі до –10 °C. Це найкращий вибір для більшості екстремальних пригод. Наші футляри для підводної зйомки є водонепроникними на глибині до 40 м і довговічними завдяки міцній полікарбонатній конструкції та пружині з механізмами шарніра з нержавіючої сталі. Зафіксований випадок, коли карта пам’яті була виявлена неушкодженою в компактній камері PowerShot, яка перебувала в океані під водою впродовж шести років².

Повний контроль

Наші водонепроникні футляри дають змогу використовувати всі елементи керування камери, щоб точно передати вражаючі кольори підводного світу. Миттєвий доступ до функцій, таких як ручне налаштування балансу білого чи режиму підводної зйомки, дає змогу пристосувати кольори до мінливих рівнів освітлення під водою для створення найкращих підводних зображень.


Без режиму підводної зйомки


Із режимом підводної зйомки

Чудова зйомка за умов недостатньої освітленості

Створюйте відмінні підводні зображення завдяки інноваційній системі HS System компанії Canon. Це ексклюзивне поєднання високочутливого датчика та потужного процесора DIGIC. Система HS System покращує якість зйомки в умовах недостатньої освітленості (як часто буває під час підводної зйомки), полегшуючи відтворення природної атмосфери підводного світу на високоякісних зображеннях із меншим рівнем шуму під час зйомки з триманням камери в руках.


Без системи HS System³

Із системою HS System

¹ Методики випробувань цього продукту на ударостійкість унікальні, тому немає гарантій, що продукт не буде пошкоджено або не виникнуть несправності.

² http://www.dpreview.com/news/2013/03/26/camera-lost-in-ocean-reunited-with-owner

³ Змодельоване зображення для ілюстрації.

Зауважте, що не в усіх виробах доступні всі функції.