XF105

Модель XF105 - це унікальна ультракомпактна відеокамера Canon, що підтримує кодек MPEG-2 Full HD (50 Мбіт/сек., 4:2:2). Можливість використання камери для студійної зйомки, професійний запис звуку та широкий спектр засобів для індивідуального налаштування забезпечують виняткову універсальність цієї моделі.

Переваги

  • Запис файлів формату MPEG-2 на 2 карти пам'яті CF зі швидкістю 50 Мбіт/сек. (4:2:2).
  • Зручний компактний дизайн; роз'єми XLR
  • Відеооб'єктив Canon HD з можливістю 10-кратного збільшення
  • CMOS-сенсор Canon Full HD з розміром 1/3
  • Функції HD-SDI, Timecode, Genlock; 3D Assist
  • РК екран діагоналлю 8,8 см (3,5’’) з роздільною здатністю 920 тис. точок; електронний видошукач діагоналлю 0,6 см (0,24”) з роздільною здатністю 260 тис. точок.
  • Широкий спектр швидкостей передачі кадрів

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon XF105

Запис у форматі MPEG-2 зі швидкістю 50 Мбіт/сек. (4:2:2).


Відеокамера XF105 передбачає можливість запису файлів формату MPEG-2 MXF (Media eXchange Format) із роздільною здатністю 1920 x 1080 (Full HD) та швидкістю 50 Мбіт/сек. (4:2:2) на відносно недорогі та широкодоступні карти пам'яті CompactFlash (CF). Функція естафетного запису забезпечує можливість безперебійного продовження зйомки після заповнення однієї з карт, а функція запису на дві карти дає змогу здійснювати запис одночасно на обидві карти пам'яті.

Зручний компактний дизайн; роз'єми XLR


Багатофункціональна камера фактично вміщається на долоні. Її компактний дизайн забезпечує виняткову портативність. Запис аудіо у форматі Linear PCM (лінійна імпульсно-кодова модуляція) здійснюється за допомогою підключення до двох роз'ємів XLR та розташованого спереду стереомікрофона.

Відеооб'єктив Canon HD з можливістю 10-кратного збільшення


Базуючись на багаторічному досвіді Canon у сфері створення об'єктивів, модель XF105 було оснащено високошвидкісним ширококутним відеооб'єктивом Canon HD (діафрагма - f1,8-f2,8, діаметр - 30,4 мм) із вбудованим кільцем керування для регулювання зуму, фокусування та діафрагми. Вдосконалена система оптичної стабілізації зображення дає змогу зменшити ефект колірної аберації і забезпечити чіткість зображення, незважаючи на компактність об'єктива.

CMOS-сенсор Canon Full HD типу 1/3


Створений Canon сенсор CMOS Full HD на 2,07 мегапікселя забезпечує зйомку відео формату Full HD з роздільною здатністю 1920x1080. Сенсор оснащено кольоровим фільтром Байера, який забезпечує високу чутливість і широкий динамічний діапазон; високошвидкісна технологія зчитування даних допомагає мінімізувати ефект "rolling shutter" - спотворення зображення типове для інших відеокамер із сенсорами CMOS.

Функції HD-SDI, Timecode, Genlock; 3D Assist


Вихід HD-SDI є галузевим стандартом. Використовуючи його, можна отримати відео у нестиснутому форматі Full HD із вбудованим аудіо і таймкодом. Сполучений вхід Genlock та вхід/вихід Timecode дає змогу використовувати модель XF105 для зйомки в поєднанні з іншими камерами. Функції Genlock та 3D Shooting Assist (стабілізація зображення зі зміщенням осі (OIS Axis Shift) та керування фокусною відстанню (Focal Length Guide)) забезпечують можливість зйомки стереоскопічного тривимірного відео за допомогою сполучення двох відеокамер.

РК екран діагоналлю 8,8 см (3,5’’) з роздільною здатністю 920 тис. точок; електронний видошукач діагоналлю 0,6 см (0,24”) з роздільною здатністю 260 тис. точок.


На бічні панелі камери розташовано великий РК дисплей. Цей екран діагоналлю 8,8 см (3,5”) має високу роздільну здатність у 920 тис. точок, а також вбудований індикатор форми сигналів і функцію Edge Focus, яка забезпечує засоби для налаштування кадру. Також модель оснащено електронним видошукачем діагоналлю 0,61 см (0,25”) з роздільною здатністю 260 тис. точок і 100% охопленням.

Широкий спектр швидкостей передачі кадрів


Модель підтримує широкий діапазон передачі кадрів: від 12 до 50 кадрів/сек. Завдяки цьому оператор має змогу вибирати швидкість зйомки відповідно до потреби.

Програма технічної підтримки CPS*


Ексклюзивна програма технічної підтримки від Canon CPS Video пропонує пріоритетний ремонт обладнання в максимально стислі терміни.

* Докладніші відомості про те, у яких країнах функціонує програма CPS, можна переглянути на веб-сайті http://www.canon-europe.com/cps

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon XF105, функції та можливості цієї БФП.

CPN.jpeg

Професійна мережа Canon

За допомогою цієї мережі професійні фотографи, відеооператори та досвідчені ентузіасти Canon з усього світу черпають натхнення, дістають знання, отримують інформацію про вироби та свіжі новини.

Відвідайте професійну мережу Canon