XF100

Модель XF100 - ультракомпактна відеокамера Canon, що підтримує кодек MPEG-2 Full HD (50 Мбіт/сек., 4:2:2). Можливість запису на карти пам'яті CF, професійний запис звуку та широкий спектр засобів для індивідуального налаштування забезпечують виняткову універсальність цієї моделі.

Переваги

  • Запис файлів формату MPEG-2 на дві карти пам'яті CF зі швидкістю 50 Мбіт/сек. (4:2:2).
  • Зручний компактний дизайн; роз'єми XLR
  • Відеооб'єктив Canon HD з можливістю 10-кратного збільшення
  • CMOS-сенсор Canon Full HD з розміром 1/3
  • Функції 3D Assist; режим інфрачервоної зйомки
  • РК екран діагоналлю 8,8 см (3,5’’) з роздільною здатністю 920 тис. точок; електронний видошукач діагоналлю 0,6 см (0,24”) з роздільною здатністю 260 тис. точок.
  • Широкий спектр швидкостей передачі кадрів

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon XF100

Запис у форматі MPEG-2 зі швидкістю 50 Мбіт/сек. (4:2:2).


Відеокамера XF100 передбачає можливість запису файлів формату MPEG-2 MXF (Media eXchange Format) із роздільною здатністю 1920 x 1080 (Full HD) та швидкістю 50 Мбіт/сек. (4:2:2) на відносно недорогі та широкодоступні карти пам'яті CompactFlash (CF). Функція естафетного запису забезпечує можливість безперебійного продовження зйомки після заповнення однієї з карт, а функція запису на дві карти дає змогу здійснювати запис одночасно на обидві карти пам'яті.

Зручний компактний дизайн; роз'єми XLR


Багатофункціональна камера фактично вміщається на долоні. Її компактний дизайн забезпечує виняткову портативність. Запис аудіо у форматі Linear PCM (лінійна імпульсно-кодова модуляція) здійснюється за допомогою підключення до двох роз'ємів XLR та розташованого спереду стереомікрофона.

Відеооб'єктив Canon HD з можливістю 10-кратного збільшення


Базуючись на багаторічному досвіді Canon у сфері створення об'єктивів, модель XF100 було оснащено високошвидкісним ширококутним відеооб'єктивом Canon HD (діафрагма - f1,8-f2,8, діаметр - 30,4 мм) із вбудованим кільцем керування для регулювання зуму, фокусування та діафрагми. Вдосконалена система оптичної стабілізації зображення дає змогу зменшити ефект колірної аберації і забезпечити чіткість зображення, незважаючи на компактність об'єктива.

CMOS-сенсор Canon Full HD типу 1/3


Створений Canon сенсор CMOS Full HD на 2,07 мегапікселя забезпечує зйомку відео формату Full HD з роздільною здатністю 1920x1080. Сенсор оснащено кольоровим фільтром Байера, який забезпечує високу чутливість і широкий динамічний діапазон; високошвидкісна технологія зчитування даних допомагає мінімізувати ефект "rolling shutter" - спотворення зображення типове для інших відеокамер із сенсорами CMOS.

Функції 3D Assist; режим інфрачервоної зйомки


Модель XF100 підтримує функції 3D Shooting Assist (стабілізація зображення зі зміщенням осі (OIS Axis Shift) та керування фокусною відстанню (Focal Length Guide)), які забезпечують можливість зйомки стереоскопічного тривимірного відео за допомогою сполучення двох відеокамер. Завдяки вдвічі збільшеній порівняно з попередньою моделлю чутливості до інфрачервоних променів ця камера ідеально підходить для зйомки в умовах низького рівня освітлення і передбачає для цього новий режим інфрачервоної зйомки і вбудовану ІЧ-лампу. Відповідно до потреби можна використовувати режими зйомки в зеленому або білому кольорах.

РК екран діагоналлю 8,8 см (3,5’’) з роздільною здатністю 920 тис. точок; електронний видошукач діагоналлю 0,6 см (0,24”) з роздільною здатністю 260 тис. точок.


На бічні панелі камери розташовано великий РК дисплей. Цей екран діагоналлю 8,8 см (3,5”) має високу роздільну здатність у 920 тис. точок, а також вбудований індикатор форми сигналів і функцію Edge Focus, яка забезпечує засоби для налаштування кадру. Також модель оснащено електронним видошукачем діагоналлю 0,61 см (0,24”) з роздільною здатністю 260 тис. точок і 100% охопленням.

Широкий спектр швидкостей передачі кадрів


Модель підтримує широкий діапазон передачі кадрів: від 12 до 50 кадрів/сек. Завдяки цьому оператор має змогу вибирати швидкість зйомки відповідно до потреби.

Програма технічної підтримки CPS*


Ексклюзивна програма технічної підтримки від Canon CPS Video пропонує пріоритетний ремонт обладнання в максимально стислі терміни.

* Докладніші відомості про те, у яких країнах функціонує програма CPS, можна переглянути на веб-сайті

  • http://www.canon-europe.com/cps

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon XF100, функції та можливості цієї БФП.

CPN.jpeg

Професійна мережа Canon

За допомогою цієї мережі професійні фотографи, відеооператори та досвідчені ентузіасти Canon з усього світу черпають натхнення, дістають знання, отримують інформацію про вироби та свіжі новини.

Відвідайте професійну мережу Canon